Film arıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
Eski bir korku / gerilim filmi

Film başlarken iki kişi kaza yapıyor kaza yapan iki kişide hamile birinin bebeği ölüyor diğerinin ölmüyor yıllar sonra bebeği ölmeyen kadın bakıcı arıyor ve bebeği ölen kadın intikam almak için bakıcı oluyor devamını hatırlayamıyorum böyle bir film vardı ismini bilen varsa yardım ederse sevinirim

-Apartmandaki insanları uzaktan tek tek vuran bir katil filmi vardı*

Son düzenleme:
Şu başlık adı ile google da bir arat bakalım. Benzer konuda bir sürü film listesi çıkıyor. İllaki filme rastayacaksındır!

No Pregnant Woman Should Watch Horror Movies

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
gece vakti yaptıgına bak ya bulmadan uyumam hatırlarsan yaz bari film adını :)

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Inside 2007

2016da çıkan yeniden yapımı da var sanırım.

Bulic

Mustapha Kemal Pasha
Inside 2007

2016da çıkan yeniden yapımı da var sanırım.
Az önce bir sitede 2007 olarak yeni yapımı vardı senin cevabını görüp tekrar bakındığımda filmin yeniden yapım olduğunu farkedip 2007 versiyonuna baktım ama yanlış film

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Az önce bir sitede 2007 olarak yeni yapımı vardı senin cevabını görüp tekrar bakındığımda filmin yeniden yapım olduğunu farkedip 2007 versiyonuna baktım ama yanlış film
Fragmanını da izlediğim de budur diye düşünmüştüm, baya benziyor anlattığınızla izleyin belki seversiniz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt