FIFA20 Kariyer Hikayem

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Avrupa enterasyonel kupasından erken elenince hemen Falcao - Felix +30Milyon takası gerçekleştirdim ve potansiyeli olan Sands, De la vega, Saka ve Ahmet Kutucu transferleri ile bitirdim transfer sezonunu. Sürekli olarak antremanları yaptırdım oyuncularıma ne kadar kaliteli olsalar da bir yere kadar iş yapacaklardı. Emre Taşdemir, Marcao ve Luyindama'ya özellikle antremanları bastırdım.

1571487244664.png

3 Galibiyet 3 Mağlubiyet ile maalesef Şampiyonlar Liginden elendim. Ara transfer sezonu açıldı transfer yapmadım gitmek isteyen oyuncularım vardı onları gönderip genç takımdan adam çıkarmaya çalıştım.

UCL.PNG

Avrupa Liginde ki ilk rakibim Frankfurt oldu rahat bir şekilde eledikten sonra Borussia Mönchengladbach ile eşleştim zor bela tek gollerle kazandım Sonra Manchester United ile çeyrek finalde eşleştim ilk maçı simülasyona bıraktım 2-2 bitti evimizde 1-1 berabere kaldık deplasman golleri ile yarı finale kadar uzandım. Rakibim galiba gent olmuştu rahat bir şekilde geçtikten sonra İnter maçını da simülasyona bıraktım ve ilk sezonda Avrupa kupasını kaldırdık.

UEFA.PNG

Liglere dönecek olursak eğer;

Türkiye kupasında erken bir elenme yaşadım Trabzonspor'a çünkü kupa maçlarında hep gençleri oynatıp overallarının artmasını istiyordum

Zirraat.PNG

Aslında bir yandan kötü oldu 3de3 ile kapatmayı düşünüyordum Ligde her şey yolunda gitti. Full Galibiyet ile ilk sezonumu bitirdim. Tek bir oyuncu çok iyi bir sezon geçirtti bana. Herkese Felixi öneririm. Emre Akbaba ve Belhanda oyunda çok güzel anlaşıyorlar Atak futbolu seviyorum Nzonzi'yi geride kalmasını istedim ve sürekli olarak ataklardan gollerle ayrılıyorduk 3-4 maç sonra da bıraktım simülasyona sonuç bu.

Süper Lig.PNG

En son güncelleme ile birlikte oynadım.

SELEN

If you think you can then you can.
Sizde de çok sakatlık oldu mu? Kruse bi sakatlandı 5 ay iptal, Ozan 4 ay yine, Hasan Ali 5 ay.

Forvette Timo Werner’de iyi. 23 yaşında. 80 derecesi.

Sizde de çok sakatlık oldu mu? Kruse bi sakatlandı 5 ay iptal, Ozan 4 ay yine, Hasan Ali 5 ay.

Forvette Timo Werner’de iyi. 23 yaşında. 80 derecesi.
1. Sezonun sonunda werner'i bedavaya alabiliyorsun bu arada haberin olsun. Bende sakatlanma değil de kartlar çok çıkıyordu gereksiz yere.

SELEN

If you think you can then you can.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt