Fifa 21 veya 20 oynamak için ne yapmalıyım?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

asnfkjsbk

Torrent-Oyun.com
Akadaşlar merhaba hala fifa 19 oynuyorum çünkü oyunlar kırılmadı ve sürekli kariyer oynadığım için online önemli değil çevremde online oynayan da yok bu oyunu o yüzden sadece kariyer için para vermek çok pahalı geliyor. Offline aktivasyon için ne yapmam gerek? Hesap satış sitesinden vs. daha önce aldığımda bir kez girebildim. Sonrasında giremedim. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba özelden vs.

Sonat Doğu

Torrent-Oyun.com
plati ya da gamesastış sitesinden güvenilir bir satıcı bulup 20-30 tl civarına hesap alacaksın oyunu origin üzerinden indirdikten sonra bir kere online girip kadro güncellemesi yaptıktan sonra sürekli offline moda alıp oynayacaksın ben çıktığı günden beri böyle oynuyorum 21 i sorun olmadı

asnfkjsbk

Torrent-Oyun.com
plati ya da gamesastış sitesinden güvenilir bir satıcı bulup 20-30 tl civarına hesap alacaksın oyunu origin üzerinden indirdikten sonra bir kere online girip kadro güncellemesi yaptıktan sonra sürekli offline moda alıp oynayacaksın ben çıktığı günden beri böyle oynuyorum 21 i sorun olmadı
Hocam bana özelden link atma şansınız var mı acaba? Güvenilir bir satıcı arıyorum da.

Nasıl yapmam gerektiğini özelden anlatabilme imkanın var mı ?
Buradan yazayım. Plati rudan satıcılara bakarken çok satış yapmış olmasına ve yorumlarına dikkat etmelisin. İstediğin ödeme şeklini oradan seçip ödüyorsun. Standart internet alışverişi gibi yani. Ödeme içinse benim önerim kredi kartından sanal kart oluşturup öyle ödeme yapman.

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt