FIFA 21 Savunma Nasıl Yapılır

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
BU ALLAHIN BELASI OYUNDA NASIL SAVUNMA YAPILIYOR BİRİSİ ANLATABİLİRMİ KAFAYI YİCEM BİRAZDAN

Forum kuralları gereğince konu başlığının tamamının büyük yazılması yasak. Başlık düzenlendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

haTRed

Torrent-Oyun.com
klavyeden oynuyorsan shifte basarak top rakipteyken pas yollarını kapatarak rakibin hata yapmasını bekleyebilrsin . ama sürekli aynı oyuncuyla alan kapatmak olmaz ,top hangi rakip oyuncudaysa ona göre iyi seçim yapman lazım. Pres yapmak istiyorsanda takım halinde pres yapman lazım. buda space tuşuna basarak takım arkadaşınla beraber pres yapabiliyorsun. Tamamen pres oyunu oynamak istiyorum diyosan taktiğide ona göre düzenlemek gerekiyor. Taktiği düzenlemeden pres yaparsan boşa gider sadece yorulursun. Fifada iyi defans yapmak ciddi uzmanlık gerektiriyor. Pek anlatarak değilde tamamen oynayarak alışarak olabilcek bir şey.

Ben fifa 21 i denemedim 20 yi denedim ama savunma mekanizması o kadar kötüydü ki hala fifa 19 oynuyorum

kanfur

Torrent-Oyun.com
fifa 22 ile her şey mükemmel olacak : ) bu beklenti yıllardır hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor.bu sene de corona bahaneleri olacak gibi.bakalım pes 2022 pc ye tam yeni nesil gelirse sorgusuz sualsiz satın alacağım önsipariş ile.spor oyunlarını özledim sıkıldım arrtık oyun aramaktan

MEA

Torrent-Oyun.com
Markaj tuşu ve koşu tuşuyla topa sahip adama yakın dur sağ analog switchi de kullanmayı ihmal etme yavaş yavaş alışıyorsun.

klavyeden oynuyorsan shifte basarak top rakipteyken pas yollarını kapatarak rakibin hata yapmasını bekleyebilrsin . ama sürekli aynı oyuncuyla alan kapatmak olmaz ,top hangi rakip oyuncudaysa ona göre iyi seçim yapman lazım. Pres yapmak istiyorsanda takım halinde pres yapman lazım. buda space tuşuna basarak takım arkadaşınla beraber pres yapabiliyorsun. Tamamen pres oyunu oynamak istiyorum diyosan taktiğide ona göre düzenlemek gerekiyor. Taktiği düzenlemeden pres yaparsan boşa gider sadece yorulursun. Fifada iyi defans yapmak ciddi uzmanlık gerektiriyor. Pek anlatarak değilde tamamen oynayarak alışarak olabilcek bir şey.
takım halinde presi konsol ile nasıl yapıyoruz biliyormusun ?

fifa 22 ile her şey mükemmel olacak : ) bu beklenti yıllardır hayal kırıklığıyla sonuçlanıyor.bu sene de corona bahaneleri olacak gibi.bakalım pes 2022 pc ye tam yeni nesil gelirse sorgusuz sualsiz satın alacağım önsipariş ile.spor oyunlarını özledim sıkıldım arrtık oyun aramaktan
Her sene aynı muhabbet ve çıkan oyun bire bir aynı. Bir de güncelleme konusu çok kötü fifa 20 çıktı fifa 19 a hiç transfer güncellemesi gelmedi son gelen güncelleme 19 kış transferi. Oyun seni o senenin ortasında bırakıyor zaten.

Her sene aynı muhabbet ve çıkan oyun bire bir aynı. Bir de güncelleme konusu çok kötü fifa 20 çıktı fifa 19 a hiç transfer güncellemesi gelmedi son gelen güncelleme 19 kış transferi. Oyun seni o senenin ortasında bırakıyor zaten.
Hocam fifanın kadro güncelleme desteğini bırakması fifa için normal. Yeni oyunu satmak için eskisini güncellemiyor. Aynısını FM de yapıyor. Yeni oyun çıkacakken eskisine daha kadro güncelleme si çıkarmıyor. Ancak ben o oyunları en az 1 senelik alıyorum. Yani Kış transfer güncellemesini yaptıkları gibi yaz transferlerini de yapmaları gerekli ama dediğim gibi o dönem yeni oyun çıkacağı için şimdikini bırakıyorlar Çünkü yenisine ilgi artsın istiyorlar. Zaten ahım şahım bir yenilik getirmiyorlar e haliyle de oyuncuları yeni kadrolarla cezbetmeye çalışıyorlar.

Son düzenleme:
Hocam fifanın kadro güncelleme desteğini bırakması fifa için normal. Yeni oyunu satmak için eskisini güncellemiyor. Aynısını FM de yapıyor. Yeni oyun çıkacakken eskisine daha kadro güncelleme si çıkarmıyor. Ancak ben o oyunları en az 1 senelik alıyorum. Yani Kış transfer güncellemesini yaptıkları gibi yaz transferlerini de yapmaları gerekli ama dediğim gibi o dönem yeni oyun çıkacağı için şimdikini bırakıyorlar Çünkü yenisine ilgi artsın istiyorlar. Zaten ahım şahım bir yenilik getirmiyorlar e haliyle de oyuncuları yeni kadrolarla cezbetmeye çalışıyorlar.
Böyle düşündüklerini biliyorum işte bu yüzden de gidip para veresim gelmiyor ve almıyorum. Yani ürün ömrü bir futbol sezonu kadar o da 8 ay ediyor ve bir daha dönüp bakmıyorlar bu müşteriyi yarı yolda bırakıyor halbuki şunu 2 futbol sezonu yapsalar en azından bu kadar güvensiz hissetmeyiz. Ayrıca yaptıkları güncellemeler de çok geç geliyor yani zannedersin ea de çalışan yok bir transfer güncellemesi gelecek transfer sezonundan 10 gün sonra falan geliyor ben bile tek başıma öyle bir görevim olsa 2 günde yaparım. Hala 19 oynuyorum ve kadrolarım neredeyse güncel onu da kendim ayarlıyorum. Tekel olan her iş böyle olmaya mahkum malesef

Böyle düşündüklerini biliyorum işte bu yüzden de gidip para veresim gelmiyor ve almıyorum. Yani ürün ömrü bir futbol sezonu kadar o da 8 ay ediyor ve bir daha dönüp bakmıyorlar bu müşteriyi yarı yolda bırakıyor halbuki şunu 2 futbol sezonu yapsalar en azından bu kadar güvensiz hissetmeyiz. Ayrıca yaptıkları güncellemeler de çok geç geliyor yani zannedersin ea de çalışan yok bir transfer güncellemesi gelecek transfer sezonundan 10 gün sonra falan geliyor ben bile tek başıma öyle bir görevim olsa 2 günde yaparım. Hala 19 oynuyorum ve kadrolarım neredeyse güncel onu da kendim ayarlıyorum. Tekel olan her iş böyle olmaya mahkum malesef
Zaten bırak genel transfer güncellemelerinin geç gelmesini. Bu Sene nedense haftalık kadro güncellemeleri bile çok geç geliyor. Fifa'nın eski serilerinde bazen haftada 2 kere gelen kadro, sakatlık moral güncellemeleri şimdi 10 günde ya geliyor ya gelmiyor. Her oyunu açtığımda ilk önce ona bakarım. Geldiyse hemen yüklerim ama kaç gün geçti hala ses yok. Bu sene Fifa ne yazık ki oyunun alt yapısına gereken önemi vermedi. Adamların mazereti de hazır. Pandemi var der işin içinden sıyrılırlar.

Zaten bırak genel transfer güncellemelerinin geç gelmesini. Bu Sene nedense haftalık kadro güncellemeleri bile çok geç geliyor. Fifa'nın eski serilerinde bazen haftada 2 kere gelen kadro, sakatlık moral güncellemeleri şimdi 10 günde ya geliyor ya gelmiyor. Her oyunu açtığımda ilk önce ona bakarım. Geldiyse hemen yüklerim ama kaç gün geçti hala ses yok. Bu sene Fifa ne yazık ki oyunun alt yapısına gereken önemi vermedi. Adamların mazereti de hazır. Pandemi var der işin içinden sıyrılırlar.
Haklısın üstüne üstelik haftalık güncellemelerde saçma overaller var rasgele yapılmış gibi. Tamamen UT e döndü oyun, para ordan geliyor o yüzden tek yatırımları oraya. Gerçek futbolla cidden çok alakası yok oyunun. Fifa 19 la idare ediyorum ondan önceki 3 oyun da gayet iyiydi futbol mantığına oturtup zevk alıyordum ama işte şuan durum bu. Fm konusu da benzer her sene aynı oyun gibi geliyor bu sene biraz değişmiş sanırım ama biraz pahalı :(

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Fifa konusunda yılların Fifacısı olarak görüşlerine katılmak ile beraber transfer updatelerinin geç gelmesi konusunda sadece katılamıyorum. Bir de Pes'in transfer updatelerini görün hocam. Eylül'de oyunu aldım, Kasım ayında mı ne yeni sezon oyuncuları eklendi takıma. Devre arası transferleri deseniz yine 2-3 hafta bekletmişlerdi. Fifa o konuda bir tık daha iyi. Gerçi onlarda özellikle Tr ligi oyuncularının yüzlerini yapmakla uğraşmıyorlar o da başka sıkıntı... Sonuç al birini vur ötekine :)

Fifa konusunda yılların Fifacısı olarak görüşlerine katılmak ile beraber transfer updatelerinin geç gelmesi konusunda sadece katılamıyorum. Bir de Pes'in transfer updatelerini görün hocam. Eylül'de oyunu aldım, Kasım ayında mı ne yeni sezon oyuncuları eklendi takıma. Devre arası transferleri deseniz yine 2-3 hafta bekletmişlerdi. Fifa o konuda bir tık daha iyi. Gerçi onlarda özellikle Tr ligi oyuncularının yüzlerini yapmakla uğraşmıyorlar o da başka sıkıntı... Sonuç al birini vur ötekine :)
Fİfa 20 ve 21 in transfer updateleri ne alemde bilmiyorum ama onun öncesinde transfer update gelecek diye çok bekliyordum. Pes ile kıyaslamıyorum ama ben şöyle düşünüyorum biz hevesimizden para kazanmamıza rağmen bu işi gönüllü bile yapıyoruz kendi oyunumuz için tabi ki ben bundan keyif bile alıyorum fakat koskoca milyon dolarlık şirket bir dünya çalışanı ve bu kadar kazancıyla bir günlük işi sana topal bir şekilde (eksikli) 1 hafta da veriyorsa benim hevesimi kaçırıyor. Ben oyun sever olduğumdan çok futbol sever olarak baktığım için bu gözle bakıyorum şuan benim oyunumdaki game sliders ı görsen oyunu imkanlar dahilinde gerçekçi yapmak için bile epey uğraştım oyunu yavaşlattım :) Dediğim gibi fifayı futbol klasmanında bir oyun olarak görmüyorum benim gözümde normal rekabetçi bir oyun haline gelmiş durumda teke tek cs go atmak gibi ya da lol gibi oyunu oraya evirdiler.

haTRed

Torrent-Oyun.com
bende yılların fifacısıyım benimde taktığım nokta futbolcuların face i. Kariyer modda bile transfer yaparken oyuncunun gerçek face i varsa ona göre transfer yapıyorum bu da bende bir takıntı :D Türk liginde çoğu oyuncunun face olmaması sponsorluk vs ilgili. İngiltere liginde tüm oyuncuların face i var çünkü fifa, premier lige tam sponsor. Zaten bizim ligdeki oyuncularda face olanların ya 5 büyük ligden gelen oyunculardır yada ünlü futbolculardır.

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
ben en son fifa 19 oynamıştım o zamanlar ps4 vardı ps4 u satınca fifa da oynamayı bıraktım hem pc de cracklenebildiği için hem de yıllardır fifa da hiç bişey değişmediği için pes e geçtim
ben fifa 19 da iyi bir oyuncuydum rahat çalım atardım rahat yenerdim rakipleri ama bu fifa kesinlikle adil bi oyun değil.
oyunda bi maç oyun sizi destekliyor öteki maç rakibi destekliyor bunu net bi şekilde anlıyosunuz hissediyosunuz işte luka modric ile kısa pas yapamamalar falan filan veya saçma sapan bi kalecinin topu çataldan çelmesi gibi.
o yüzden bu oyun oynanmaz oynicaksanızda para falan harcanmaz oyun içinde tamamen scripted bi oyun ciddiye almayın bu oyunu

haTRed

Torrent-Oyun.com
ben en son fifa 19 oynamıştım o zamanlar ps4 vardı ps4 u satınca fifa da oynamayı bıraktım hem pc de cracklenebildiği için hem de yıllardır fifa da hiç bişey değişmediği için pes e geçtim
ben fifa 19 da iyi bir oyuncuydum rahat çalım atardım rahat yenerdim rakipleri ama bu fifa kesinlikle adil bi oyun değil.
oyunda bi maç oyun sizi destekliyor öteki maç rakibi destekliyor bunu net bi şekilde anlıyosunuz hissediyosunuz işte luka modric ile kısa pas yapamamalar falan filan veya saçma sapan bi kalecinin topu çataldan çelmesi gibi.
o yüzden bu oyun oynanmaz oynicaksanızda para falan harcanmaz oyun içinde tamamen scripted bi oyun ciddiye almayın bu oyunu
onlineda kesinlikle momentum var. Bendede mesela, boş kaleye asist yaptığım oyuncu top milimle önünden geçiyor donup kalıyor hareket edemiyor. Top kaptığımda ise ne yaparsam yapayım rakipin önüne düşüyor, yada rakip kaleye şut attıktan sonra 5 tane oyuncu arasında mıknatıs gibi rakibin önünde kalıp boş kaleye atması vs.

Fifa 21 Aldır Aylar Önce Ama Dediğiniz Gibi Pes'teki gibi Savunma Mantığı (Pres ve Markaj ) Olmadığı için Sanırım Ya 2 yada 3 Defa Oynayıp Hemen Pes'e Geri Dönüş Yaptım :)

RUBENム

war. war never changes.
FUT'ta (momentum sağolsun) neredeyse imkansız savunma yapmak. Kendim bir nebze Kyle Walker - Joe Gomez tandemi kurarak hallettim. Hızlı adamlar kullanmanı öneririm.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt