TO Haber | FIFA 21 Resmi Tanıtım Videosu Yayınlandı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Dünyanın en popüler futbol oyun serilerinden fifa 21'in traileri yayınlandı aşağıdaki oynatıcıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

FIFA 21 9 Ekim 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Başlık yanlış olmuş hocam :)

Mbappe Trailer olmalıymış başlık. Uzun yıllardır Fifa'dan böyle saçma sapan bir fragman görmemiştim. Baştan sona kadar şimdi birşey olacak şimdi birşey göreceğiz diye diye baktım video bitti. Fransa'nın turistik yerleri, Mbappe'nin ev halleri birazda yıldız futbolcu serpiştir e ayıp olmasın 5-10 saniyede saha içi görüntü serpiştir makyajlı hop Fifa21 fragmanı karşınızda. Neyse zaten bu sene almayacağım işte meraktan açıp izledik öyle bi neymiş diye..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Üfff çok gerçekçi olmuş, demek içinde Mbappe, Erling Haaland falan da varmış. :eek:

Cem Yılmaz'ın bir sözü vardır bilir misiniz?

kanfur

Torrent-Oyun.com
berbat.aynısı.bu yeni nesil mi eski nesil miydi? bu soruyu bana gerçekten sordurttu.aslında kötü olduğu iyi oldu çünkü seneye akıllanır bir ihitmalle ve pc yede yeni nesil gelir ve çok şey kaybetmemiş oluruz yeni nesilden

İnsanlar şu tarz her sene çıkan oyunları keşke almasalar akıllansalar yoksa senelerce aynı oyuna 300 lira vermeye devam.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
İnsanlar şu tarz her sene çıkan oyunları keşke almasalar akıllansalar yoksa senelerce aynı oyuna 300 lira vermeye devam.
Kanka Mbappe, Neymar, Ronaldo, Messi gibi oyuncular oynuyor bu oyunu biz nasıl oynamayalım, onlar oynuyorsa biz kesin(!) oynamalıyız.

Lafım herkese değil yanlış anlaşılmasın.Oyunun fanboylarına.

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Fifa 20 ile arasında fark olacağını sanmıyorum. Pes gibi sezon güncellemesi şeklinde yapmaları daha iyi olurdu.

kanfur

Torrent-Oyun.com
bu gösterdikleri yeni nesil mi eski nesil mi onuda açıklamamışlar

MuratTamer

İyi aksamlar arkadaslar. Bir video sizmis youtuba da dolaniyordu izleyeniniz oldu mu? Gram degisiklik yok yine grafikte animasyonlarda falan. Sahaya cikis animasyonlari bile birebir. Dedim 20 yi modlamislar gercek degildir sonra baktim yorumlarina falan gercekmis. baya bir elestirmis millet. Sasirdik mi hayir :)

kanfur

Torrent-Oyun.com
İyi aksamlar arkadaslar. Bir video sizmis youtuba da dolaniyordu izleyeniniz oldu mu? Gram degisiklik yok yine grafikte animasyonlarda falan. Sahaya cikis animasyonlari bile birebir. Dedim 20 yi modlamislar gercek degildir sonra baktim yorumlarina falan gercekmis. baya bir elestirmis millet. Sasirdik mi hayir :)
link atar mısın bulamadım

kanfur

Torrent-Oyun.com
Baya paylasan vardi youtubeda ama ornek bi tane paylasayim kaldirilmadan bakarsiniz;

Buda oguz erdogan diye bir youtuber paylasmis sizintilari toparlayip;

Oğuz Erdoğan ı samimi bulmuyorum.çünkü hala oyunu yeni bir oyunmuş gibi sanki birçok yenilikle geliyor gibi birde tebrik ediyor.

evet merlinin kazanındaki yorumumla beraber düzenli bir fifa oyuncusu olarak ve fifa nın biricik captain tsubasa ozarası olarak bir kaç cümle bana helaldir :)

fifa 21 de ne olcak.yine bir tık ince dokuşlarlar var.ultimate team e co-op özelliği getirildi.uzaktan bir arkadaşla aynı takımı kurup devler liginde oynayabiliyoruz.kariyer moduna pek oynamam.maçı simulate edim istedimiz zaman girip oynayabiliyoruz duran doplar frikik ve penaltı oldu zamanda sadece bu kullanışları oynamak için bile oyuna dahil olabiliyoruz.güzel fikirmiş beğendim.defans oyuncularını geçmek için doğal yetenek eklendi.tabi bu aklendiğine göre doğal olarak defans oyuncusuna durduma özelliği eklendi.

fifa 21 9 ekimde bekliyenlerden olan biri olarak.iyi ki varsın...diyorum... :)

MuratTamer

Oğuz Erdoğan ı samimi bulmuyorum.çünkü hala oyunu yeni bir oyunmuş gibi sanki birçok yenilikle geliyor gibi birde tebrik ediyor.
Yok bende elemani sevip takip ettigim icin degil, link istediniz diye paylastim. Youtubeda aratinca ustlerde cikti. Zaten sevmem oyle youtuber takip etmeyi falan :) Hepsini izlemedim ama gordugum kadariyla belli olan detaylari anlatmis. Fena degil yine aciklayici olmus. Yakinda daha cok yerli yabanci video duser paslasiriz burada. Zaten cok uzerine konusacak bir gelisme de yok oyunda. Kopyala yapistir al 400 kagidi iste yillardir oldugu gibi.

ISKA

Seviye 13
Maçı simule etmeyi Fifa 2005 kariyerde yapardık ve simule ekranı çok güzeldi. Son dakikalarda gol yeyince simuleyi durdurup maça girerdik. Anılar canlandı yine. Uzun zamandır yoktu bu özellik, demek tekrar geri getiriyorlar.

Yalnız videolardan gördüğüm kadarıyla oynanışta fifa 20 ile kıyaslandığında epey farklar var. Oyuncu ve top fiziği gerçekten gerçeğe yakın olmuş. Kalecilerin tepkimesi ve reaksiyonları süper. Topu açarak hızlı koşma bu sefer çok güzel olmuş. arapasları daha gerçekci yerlere gider olmuş. Futbolcular boşa kaçmak için kaçmıyor. Orta sahadaki oyuncu bile en uygun alan kendisi için neresi ise oraya depar atıyor. Futbolcuların kendilerine atılan paslarda topun kendilerine gelmesini beklemeden topa doğru hamle yapmaları da güzel olmuş bu şekilde vücut calımı daha rahat olmuş. Birde oyuncunun topu sürerken iki ayağını kullanması ve yön değiştirirken topu öteki ayağı na alıp çalım atması da güzel olmuş. Bu şekilde dar alanda bir iki kişiye sadece sağa ve sola giderek çalım atma da kolaylık sağlanmış. Defans oyuncuların topa kafa ile çıkmaları çok gercekci olmuş. Benim kendi fikrim oyun eskiye nazaran simülasyona daha da yaklaşmış. Eskiden olduğu gibi oyuncuların robot dönüşleri pek göremedim. Muz ortalar ve topun önce yükselip kavis alması ve sonra birden aşağı sanki aşırma gibi inmesi gerçekten güzel olmuş. İkili mücadelelerde yeni animasyonlar oyuna renk katmış. Onun dışında topsuz animasyonlar aynı hakemle tartışma futbolcuların el sıkışmaları, kızınca verdikleri tepkiler aynı. Oyun motoru da aynı ama zaten ben bu oyun motorunu seviyordum. Oynanışta değişikliklerin bu kadar fark yaratacağını beklemiyordum. Ben kendimce beğendim.

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt