FİFA 21 Kadro Güncellemesi İstek

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ottomansking

Torrent-Oyun.com
Merhaba, fifa 21 offline aktivasyon yapmayı başardım, fakat kadrolar güncel olmadı, güncel kadro dosyası olan varsa paylaşabilir mi?

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Merhaba, fifa 21 offline aktivasyon yapmayı başardım, fakat kadrolar güncel olmadı, güncel kadro dosyası olan varsa paylaşabilir mi?
Youtube da biri upload etmiş, tarifte etmiş kolay zaten uygulaması. Ben bu kanalın 20 için verdiği kadro dosyasını kullanıyorum memnunum. Size özelden youtube linkini atıyorum.

RUBENム

war. war never changes.
Moddingway'de kadro güncellemeleri var. Bakabilirsiniz.

Fifa 20 de forma reklam dosyası vardı. Boş olan göğüs reklamlarını o dosyayı belgelerime atıp hallediyorduk. Fifa 21 için de böyle bir şey yapıldı mı? Mesela Beşiktaşın formasında reklam yok.

20 için olanı 21'de de kullanabilirsin.
Tamamdır. Bilgi için sağol çok aradım ama fifa 21 için bulamamıştım.

Az önce denedim ama beşiktaş ve Sevilla için ama olmadı. Id lerini bulup yazdım yine olmadı. Gecen sene de ne yaptıysam galatasarayın olmamıştı. sanırım beşiktaşın da bu sene böyle

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Tamamdır. Bilgi için sağol çok aradım ama fifa 21 için bulamamıştım.

Az önce denedim ama beşiktaş ve Sevilla için ama olmadı. Id lerini bulup yazdım yine olmadı. Gecen sene de ne yaptıysam galatasarayın olmamıştı. sanırım beşiktaşın da bu sene böyle
Sponsordan kaynaklı bir durum olabilir. Yabancı 1-2 kaynağa baktım az önce. QPR'da da aynı durum varmış.

Son düzenleme:

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Yanlış hatırlamıyorsam oyuna ingilizce giriş yapıldığında sansür olmuyordu sponsorlarda. Dener misiniz?

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Bende hesap alıp offline oynamayı çok isterdimde Battlefield 5, NFS heat gibi oyunlara sahibim origini offline alırsam diğer oyunlara giremem.

Burdan fifa 21 e sesleniyorum.Benim 2017 den beri kkg lerden kazandığım formalar var.
Lütfen onları iade edin :D

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Hocam merhaba hesabı platiden mi aldın bende offline aktivaston yapacam yardımcı olabilir misin ?
Kardeşim sana tavsiyem hesab almadan önce güvenli kaynaktan fifa 21'in full dosyalarını torrent olarak indir. Hazır da dursun daha sonra hesabı aldığın da hesaba girip fifayı 100mb yakın indir ve durdur ondan sonra origini kapat. Daha sonra hazır da tuttuğun fifa 21 dosyalarını kopyalayıp origin games için de olan fifanın içine at. Ve tekrardan origine girip devam ettir indirmeyi. Zaten en fazla 25 dk bitiyor. Youtube de vardı anlatımı eklerim birazdan. Ama pc ait güncellemerini kapatman lazım. Zaten 20 ve 21 offline yapılışı aynı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt