Fifa 21 ,Ben ve ultimate team

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Evet sevgili dostlar.Pek forum açmam.Geçen hafta ilk fifa 21 ultimate team yaptık ve çok hata yaptık 11 galibiyetle yazıklar olsun banaki paçayı zor kurtardık.
2 kez oyun dondu.
Genel olarak oyunda merkezden çok geliyorlar bu sene.göbek orta sahamız 2 adet mdo olamalı.3 lü forvet hiç beceremediğim bir format.
Oyunu çok beğendim ve sevgili fifa sever dostlarıma nazire yapmak için bir forum açtım.
Çünkü 85 lik bir hernan crespo ikonu paketten buldum.
Darısı sizin başınıza :):)

Son düzenleme:

RUBENム

war. war never changes.
Yaptığım 4-5 maç sonunda gördüklerimi paylaşım FUT özelinde.

- Ağır adamlar ile maça çıkıyorsanız daha maç başlamadan mağlup oluyorsunuz. Koulibaly, Joe Gomez vb. süratli stoperler iş görür bu konuda. Beklere ise Mendy ve Nelson Semedo'yu koyun.

- Aubameyang'ta BUG var sanırım. Çok fantastik oynuyor FIFA21'de.

- Kullandığım 4-3-3'ten verim alıyorum diyebilirim. Tek sorunum stoperlerimin aşırı yavaş olması. Savunmayı önde kurduğumuz zaman çok sıkıntı yaşıyoruz.

- Stoperler gibi orta sahalarında hızlı olması lazım. Ndombele, Sissoko vb. oyuncular hızlı orta sahalar için idealdir. Kısacası oyunun püf noktası hızlı oynayan bir takım kurmak.

- VOLTA, kariyer mod gibi modları FUT yüzünden deneme şansı bulamadım.

En son gelen update ile oyun hızlandı ne güzel di yavaşken kanser edecek beni bu fifa sizde de öyle mi ?

Evet bende kızıyorum ama başka online oyunda yok.Bir araba yarışı oynanır online.Açık dünya online oyunları zaten yorucu çok saat oynamak lazım.Futbolculara sevgiyle yaklaş.Ben crespoyla konuşuyom mesela :D
Stoper sorunu yaşıyorsan diego carlos ve militao yu öneririm hem ucuz hem fenalar . Werner aldım yeni atamadığı açı yok :) konuşturuyor bazen .ziyech tek ofansif orta saham alternatifi yok önerin var mı ? Çoğu zaman sinir ediyor zayıf ayağı ama solu şahane

Stoper sorunu yaşıyorsan diego carlos ve militao yu öneririm hem ucuz hem fenalar . Werner aldım yeni atamadığı açı yok :) konuşturuyor bazen .ziyech tek ofansif orta saham alternatifi yok önerin var mı ? Çoğu zaman sinir ediyor zayıf ayağı ama solu şahane
stoper konusunda liverpollu gomezi tek geçerim.Yanına virgili düşünüyom.Werneri alıcak param şu anda yok.geçen sene alman ligi ve ispanyol kadrosuyla oynamıştım.Werner göz bebeğimiz.İspanya ligindende suarezle oynamak ayrı bir keyifti cidden.gemi gibi forvet.
Senin dediğin stoperlere bakıcam.Bu sene ingiltere ligi oynuyom.Çünkü başlangıçta paketten kaleci alison çıktı.Mecburan ingiltere ligini kurdum.İngiltere ligi oyuncuları alman ve ispanya ligine göre pahalı.Gönlümde yine alman veya ispanyol var.ilerde oyuncu bulursam kkg paketlerinden değiştireblirimde.

Zİyech alternatif orta saha olarak aklıma ilk gelen ve hiç oynayamadığım kante olmuştur.Geçen sene ispanya ligininde defansif orta saha olarak barcelonalı frank de jong kullanıyordum.Çokta memnundum.Alman ligindende brand ve leon goretzkayı çok severek oynadım.Havertzi iyi oyuncu ama sevemedim bir türlü.İtalya ligindende alejandro gomez ve dybala iyi krampanlorda hangisine yetişcez.Dybalasız oynamam bu sene diyordum yine dybalasız kaldık. :D Ziyech i hiç incelemedim ama.En pahalı transferimiz şu ana kadar gabriel jesus oldu oda 20 k filan tuttu.160k Kasamızda var.İdare ediyoruz. :)

Son düzenleme:
stoper konusunda liverpollu gomezi tek geçerim.Yanına virgili düşünüyom.Werneri alıcak param şu anda yok.geçen sene alman ligi ve ispanyol kadrosuyla oynamıştım.Werner göz bebeğimiz.İspanya ligindende suarezle oynamak ayrı bir keyifti cidden.gemi gibi forvet.
Senin dediğin stoperlere bakıcam.Bu sene ingiltere ligi oynuyom.Çünkü başlangıçta paketten kaleci alison çıktı.Mecburan ingiltere ligini kurdum.İngiltere ligi oyuncuları alman ve ispanya ligine göre pahalı.Gönlümde yine alman veya ispanyol var.ilerde oyuncu bulursam kkg paketlerinden değiştireblirimde.

Zİyech alternatif orta saha olarak aklıma ilk gelen ve hiç oynayamadığım kante olmuştur.Geçen sene ispanya ligininde defansif orta saha olarak barcelonalı frank de jong kullanıyordum.Çokta memnundum.Alman ligindende brand ve leon goretzkayı çok severek oynadım.Havertzi iyi oyuncu ama sevemedim bir türlü.İtalya ligindende alejandro gomez ve dybala iyi krampanlorda hangisine yetişcez.Dybalasız oynamam bu sene diyordum yine dybalasız kaldık. :D Ziyech i hiç incelemedim ama.En pahalı transferimiz şu ana kadar gabriel jesus oldu oda 20 k filan tuttu.160k Kasamızda var.İdare ediyoruz. :)
Ben de geçen sene alman ve ingiliz kurmuştum bu sefer ingiliz gidip dönerim diyordum SON çıktı satılamaz olduğu için gene ingilterede kaldım :D ama sstoperler aşırı pahalı olduğu için ispanya ya çevirdim kalede courtua var sağda semedo solda alex telles mecbur adama aldım semedo nun önüne ama gene iyi adam öneririm . Kante yi geçen sene oynadım çok iyi savunmacı dejong la 2 li olsalar süper olurlar . orta saha için bruno yu denedim yok abi adam pas bile atamıyordu 1 hafta önce aşırı hayal kırıklığı yaşattı bana mecbur geri ziyech aldım idare ediyor tabi kalan para ile de werner aldım. Werneri satıp martial ile ziyech in yerine birini alayım diyorum ama yok 50k ya kimse havertz i de denedim fena değil ama bana teknik adam lazım wernerin arkasına

Hesabın origindeyse beni eklesene Ozara_tsubasa dostluk görevleri için dostum bile yok :D bir hala oğlu vardı oda bıraktı.tek kaldım originde.
Martial kesinlikle alınır.Alıcamda jesusla beraber orta sahada kullanmayı düşünüyorum.Martial ve jesus gibi oyuncular forvetin arkasından fırlamalı bence :D

Hesabın origindeyse beni eklesene Ozara_tsubasa dostluk görevleri için dostum bile yok :D bir hala oğlu vardı oda bıraktı.tek kaldım originde.
Martial kesinlikle alınır.Alıcamda jesusla beraber orta sahada kullanmayı düşünüyorum.Martial ve jesus gibi oyuncular forvetin arkasından fırlamalı bence :D
Fut champs de hiç öyle olmuyor valla werner bir kere kaçsa bu ne lan böyle oluyor muydu futbolda diyorum , belki 4-2-3-1 (2) taktiğini uyguladığım içindir ama wernerle anca içerde topla buluşturup gol attırabiliyorum ama fena atıyor. jesus biraz ağır ben sinir oluyor tıkladığım an pas atmayan oyunculara :D martial da ağır gibi ama bilmiyorum ya bir türlü bulamadım ilacımı

Fut champs de hiç öyle olmuyor valla werner bir kere kaçsa bu ne lan böyle oluyor muydu futbolda diyorum , belki 4-2-3-1 (2) taktiğini uyguladığım içindir ama wernerle anca içerde topla buluşturup gol attırabiliyorum ama fena atıyor. jesus biraz ağır ben sinir oluyor tıkladığım an pas atmayan oyunculara :D martial da ağır gibi ama bilmiyorum ya bir türlü bulamadım ilacımı
Tek forvet oynamayı pek beceremiyorum.Martial ve werner iyi topçu.wernerın fiyatına bakmadım ama şu anda bir futcuya 80-90-100 k bayılamam tek diycem bu.:D

Tek forvet oynamayı pek beceremiyorum.Martial ve werner iyi topçu.wernerın fiyatına bakmadım ama şu anda bir futcuya 80-90-100 k bayılamam tek diycem bu.:D
Valla öyle böyle tırnakalrımla kazıya kazıya biriktirdim ;) Werner 160k martial 90k İngiltere’de cidden ofansif orta saha yok ya sanırım 4-4-2 ye döneceğim ne yapacağımı şaşırdım, sağda adama solda son ortada ileride werner orta saha ziyech onun arkasında ise sisokko ve allan bazen kanser ediyorlar ama memnunum tek sorun bazı adamlar içimden geçiyor ve atak yapamıyorum tek kale maç a dönüyor o yüzden 4-4-2 geçeceğim sanırım

Valla öyle böyle tırnakalrımla kazıya kazıya biriktirdim ;) Werner 160k martial 90k İngiltere’de cidden ofansif orta saha yok ya sanırım 4-4-2 ye döneceğim ne yapacağımı şaşırdım, sağda adama solda son ortada ileride werner orta saha ziyech onun arkasında ise sisokko ve allan bazen kanser ediyorlar ama memnunum tek sorun bazı adamlar içimden geçiyor ve atak yapamıyorum tek kale maç a dönüyor o yüzden 4-4-2 geçeceğim sanırım
Diğer seçenekler sana kalmış ama ziyech çokta etkili bir ürün değil.Roberto firimino ofansif orta saha konusunda iyidir.ayrıca sezon başında ve oyun çıkalı ortalama 250k iki futbolcu için para harcamak biraz lüks.Kkg ye para lazım oluyor bazen.İlerliyen günlerde fiyatlarıda düşüyor.Ben bile paketten çıkan raul jimenezle forvette oynuyoz.Paranı çar çur etme hasta etme adamı dermişim :D

Diğer seçenekler sana kalmış ama ziyech çokta etkili bir ürün değil.Roberto firimino ofansif orta saha konusunda iyidir.ayrıca sezon başında ve oyun çıkalı ortalama 250k iki futbolcu için para harcamak biraz lüks.Kkg ye para lazım oluyor bazen.İlerliyen günlerde fiyatlarıda düşüyor.Ben bile paketten çıkan raul jimenezle forvette oynuyoz.Paranı çar çur etme hasta etme adamı dermişim :D
Raul u da denedim iyiydi yeterli değil tabi ama fut champs de oynayamadıktan sonra parayı ne yapayım hocam KKG ler genelde satılmadığı yada çok pahalı olduğu için yapmıyorum. Elimde olanla bir şeyler yapmaya çalışıyorum

kanfur

Torrent-Oyun.com
Asıl fifa 21 i yarın göreceğiz.yeni nesil videosu yayınlanacak.ultimate hiç oynamadım oynamamda.fifa 22 pc ye yeni nesil pes5 ten farksız gelecekse düşünmeden önsipariş veririm ama

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt