FIFA 2020 Satın Almak istiyorum ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

JacKaLs

Hayat kızgın boğa, ben kırmızı pelerin. -Sagopa K.
Arkadaşlar FIFA 2020 PC için satın alıp ultimate team de oynamak istiyorum. Durmaplay diye bir sitede 189 tl şu an da aldıgım zaman tam sürüm almış oluyorum değil mi bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı acaba ? ve oyunu almalı mıyım ?

Son düzenleme:

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Arkadaşlar FIFA 2020 PC için satın alıp ultimate team de oynamak istiyorum. Durmaplay diye bir sitede 189 tl şu an da aldıgım zaman tam sürüm almış oluyorum değil mi bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı acaba ? ve oyunu almalı mıyım ?
evet tam sürüm oynuyorsun ve site güvenilirdir.

nik

Torrent-Oyun.com
bir ay sonra satayım hesabı 100 lira

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
rica ederim hesap satan arkadaşlardan hesap almamanı öneririm 2 gün sonra şifre değişmeyecekleri hesabım çalındı demeyecekleri ne malum origine aldığın kredi kartıyla üyelik bilgilerini veriyorsun hesabım çalındı diyorsun tak geri veriyorlar en güzeli oyunu satın alman iyi oyunlar şimdiden.

RicardoQuaresma17

Torrent-Oyun.com
Evet kardesim tam sürümünü almis oluyorsun ve bende o siteden oyunu daha yeni satin aldim, gayet güvenli ve hizli bir sekilde oyun kodu elime ulasti, hic bir süphen olmasin, rahatlikla alabilirsin oyunu.

Karantina olduğu için oyun isteğini anlıyorum...2-3 ay sonra fifa 21 söylentileri başlıycaktır...para senin tabikibe fakat ben haziran sonu temmuz başı gibi fifa 21 siparişi veriyorum..durmaplay den hiç oyun almadım...kesinlikle güvenilir olduğunu herkes bilir...ben cd keysten alıyorum....fiyatı yüksek geldi...ben 260 tl almıştım geçen senenin haziran sonuydu belkide temmuzun ortasıydı...189 biraz pahalı geldi..bence o parayı 3 ay sonraki fifa 21 siparişine saklayabilirsin....oyunun çıkacağına 3 gün kala oyun kodunu yolluycaklar...tabi alırsanda iyi eğlenceler futchamps ta başarılar dilerim..

Son düzenleme:

JacKaLs

Hayat kızgın boğa, ben kırmızı pelerin. -Sagopa K.
Oyunu Aldım ama oyun çok acımasız division da hiç denk rakibim gelmiyor hep benden 10 gömlek üste takımlar ile oynuyorum haliyle yeniliyorum oyunu almam resmen hayal kırıklığı yarattı

Oyunu Aldım ama oyun çok acımasız division da hiç denk rakibim gelmiyor hep benden 10 gömlek üste takımlar ile oynuyorum haliyle yeniliyorum oyunu almam resmen hayal kırıklığı yarattı
1-2 gömlek ben üstün sayılırım:)diyerek latifeli giriş yapalım..
fifa 20 şuan alıncak bir şey değil.. sene başından beri uğraşıyorum futchampsta 17 galibiyet görebildim...20 galibiyet hayala ürünü... öncelikle bu bir oyun tabi benim gücüm bu kadar..bunların yanında özene bözene yapılan kkg ler var...tabi maç kazanırsın ama o hayalindeki fifa 20 olmuycak...ben bir arakdaşa alma demiştim...paranı fifa 21 e sakla demiştm...cidden iyi oyuncular var...iyi eğlenceler dostum...

Son düzenleme:

nik

Torrent-Oyun.com
bu adamlar kasıtlı bir sene düzgün, bir sene saçma oyun çıkarıyorlar ki her sene aynı oyunu çıkardıkları anlaşılmasın, millet sürekli her sene alsın oyunlarını

bu adamlar kasıtlı bir sene düzgün, bir sene saçma oyun çıkarıyorlar ki her sene aynı oyunu çıkardıkları anlaşılmasın, millet sürekli her sene alsın oyunlarını
bence fifanın her serisi ayrı güzel...fifa 19 da atılan uzaktan gollerin haddi hesabı yok...fifa 20 de çok doğru bir kararla uzaktan gol atmayı biraz zorlaştımışlar..ilk gözüme takılan buydu bundan memnun kaldım ben...diğer özellikler için bir şey diyemem....

nik

Torrent-Oyun.com
bence fifanın her serisi ayrı güzel...fifa 19 da atılan uzaktan gollerin haddi hesabı yok...fifa 20 de çok doğru bir kararla uzaktan gol atmayı biraz zorlaştımışlar..ilk gözüme takılan buydu bundan memnun kaldım ben...diğer özellikler için bir şey diyemem....
her zaman en zor zorluk modunu oynarım, ne orta ile gol atabiliyorum ne de doğru dürüst uzaktan, çok saçma olmuş bir yeri zorlaştırayım derken futbol oyununun zevklerini kısmışlar, hadi uzaktan şutlar olmasın neden ortayı bozmuşlar ki, bomboş adama orta yapıyorum kafa vuruşları kaleyi bulmuyor ya da çok güçsüz vuruşlar en azından orta işini bozmasaydılar, tamamiyle rezalet

her zaman en zor zorluk modunu oynarım, ne orta ile gol atabiliyorum ne de doğru dürüst uzaktan, çok saçma olmuş bir yeri zorlaştırayım derken futbol oyununun zevklerini kısmışlar, hadi uzaktan şutlar olmasın neden ortayı bozmuşlar ki, bomboş adama orta yapıyorum kafa vuruşları kaleyi bulmuyor ya da çok güçsüz vuruşlar en azından orta işini bozmasaydılar, tamamiyle rezalet
diğer yazdıklarında aynı fikirdeyim...yalnız orta konusunu şöyle söyleyebilirim...fut champs oynarken iyi orta yapanlar var...bence onun ince bir tekniği var bende çözemedim....

RUBENム

war. war never changes.
diğer yazdıklarında aynı fikirdeyim...yalnız orta konusunu şöyle söyleyebilirim...fut champs oynarken iyi orta yapanlar var...bence onun ince bir tekniği var bende çözemedim....
FUT 19'da Z tuşunun bir işlevi olmamasına rağmen "Z + orta tuşu" kombinasyonu ile muz orta diye tabir edilen ortaları kesiyordum. Gamepad'de nasıl oluyor bilmiyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt