Fifa 20 siyah ekran fps drop sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

akdut

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar pc özellikleri :
Amd rdion rx 470 ekran kartı
İntel 6. Nesil işlemci suan modelini unuttum ama kalıteli işlemci.
16 ram var 3000 küsür herz
Ama oyun başlata basıyorum 1 dakika siyah ekranda kalıp öyle açılıyor. Ve hafif fps dalgalanmaları oluyor danma olmuyor ama rahatsız edici bir dalgalanma oluyor. Fifa 19 a da baktım o işlemcinin %70 ini kullanıyor. 20 de %80 kaderını yanı oyun mu iyi optemize degil benim pc de mi sıkıntı var orta segmet bir pc rahatlıkla oynamam lazım ama fps dalgaları yüzünden rahatsız oluyorum. Bir çözümü var mı ?

Throttlestop diye bir program var bir bakmanı tavsiye ederim. Nasıl kullanılacağını bilmiyorsan youtubedan bakabilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt