FIFA 20 Satın Almak

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

hll5559

Torrent-Oyun.com
Beyler online olarak oynamayı en çok istediğim oyun FIFA ancak şimdiye kadar hep mecburiyetten korsanla oynamak zorunda kaldım. Şimdi FIFA 20 almak istiyorum ancak kafamda sorular var. Öncelikle 3 ay sonra FIFA 21'in çıkacak olması şu an FIFA 20'deki oyuncu sayısını etkiler mi? Şu an online sayısı çok mu acaba? Bir diğer sorum Originden oyunun fiyatına bakmak istediğimde Euro olarak gözüküyo fiyat. Euroyu TL ye güncel kur ile mi çeviriyoruz yoksa Steam gibi Originin de farklı bi kuru mu var acaba? Yani Originden satın almak istesem ne kadar oluyor fiyatı? FIFA 21'i bekle demeyin hem fazla pahalı hem de çıktığında oynayamam geç oluyor.

RUBENム

war. war never changes.
Beyler online olarak oynamayı en çok istediğim oyun FIFA ancak şimdiye kadar hep mecburiyetten korsanla oynamak zorunda kaldım. Şimdi FIFA 20 almak istiyorum ancak kafamda sorular var. Öncelikle 3 ay sonra FIFA 21'in çıkacak olması şu an FIFA 20'deki oyuncu sayısını etkiler mi? Şu an online sayısı çok mu acaba? Bir diğer sorum Originden oyunun fiyatına bakmak istediğimde Euro olarak gözüküyo fiyat. Euroyu TL ye güncel kur ile mi çeviriyoruz yoksa Steam gibi Originin de farklı bi kuru mu var acaba? Yani Originden satın almak istesem ne kadar oluyor fiyatı? FIFA 21'i bekle demeyin hem fazla pahalı hem de çıktığında oynayamam geç oluyor.
1- FIFA 21 çıkacağı için bir miktar oyuncu sayısında düşüş yaşanacaktır normal olarak.

2- Online sayısı oldukça iyi durumda.

3- Güncel kur ile satın alınıyor. Standart sürüm 460 liraya yakın bir fiyata tekabül etmekte.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
origin access üyeliği 8 liraya düşmüştü alıp 1 ay kullanabilirsin sonra aylık 30 lira sanırım o şekil alarak kullanabilirsin.

fifa 20 kullanan biri olarak artık fifa 21 i bekliyorum.fifa 21 dün itibariyle 308 tl ye satın alınmış durumda.bu saaten sonra bence paranı fifa 21 e saklamanı isterim.oyuncu sayısında azalma olmasa bile fifa 20 artık oyuncu kkg si verirken bol keseden atıyor.başka bir farklılık yok.bence alma ama yinede almak isteyene bir şey diyemem tabi...fakat alsan bile sana doğru düzgün bir kadro bile gelmiycek..kendi takım reytingim 88-89 1.5 aydır oynamıyorum.şu n reytingler 90 a dayanmıştır.aldın zaman güçlü takımlarla karşılaşçan fut champsa katılmanın bir espiriside yok.

nik

Torrent-Oyun.com
ya fifa 20 satın alınacak bir oyun değil, yapamamışlar, sevdiğim tek yanı zorluğuydu, keşke oynanabilirliği de yapabilmiş olsalardı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt