Fifa 20 Origin Basic

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Edward2362

Torrent-Oyun.com
Fifa 20'i Origin Basic sayesinde 17 saat oynadım ama sürem bittiği için giremiyorum. Sadece offline oynamak istiyorum ne yapabilirim

amazon123

Torrent-Oyun.com
Anlamadım dostum oyun access basice eklendi zaten nasıl süren bitti ?

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Anlamadım dostum oyun access basice eklendi zaten nasıl süren bitti ?
Arkadaş şunu diyor bir ara bir site ücretsiz basic kodları dağıttı ya arkadaşta hesabına o kodları girmiş ve üyeliği basic olunca fifa 20 oynamaya başlamış ama basic üyelik bitince giremediğini söylüyor.
Fifa 20'i Origin Basic sayesinde 17 saat oynadım ama sürem bittiği için giremiyorum. Sadece offline oynamak istiyorum ne yapabilirim
Çözümü yok maalesef çünkü basic üyeliğinin süresi bittiği için bir daha giremezsin.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Arkadaş şunu diyor bir ara bir site ücretsiz basic kodları dağıttı ya arkadaşta hesabına o kodları girmiş ve üyeliği basic olunca fifa 20 oynamaya başlamış ama basic üyelik bitince giremediğini söylüyor.

Çözümü yok maalesef çünkü basic üyeliğinin süresi bittiği için bir daha giremezsin.
Anladım hocam, arkadaşın da dediği gibi onun çözümü yok tekrar oynamak için access basic alman lazım

Edward2362

Torrent-Oyun.com
Basic sürem bitmedi arkadaşlar ücretini ödemiştim yıllık plan bu 10 hour trial bitti :) Gir çık yapınca offline oynayabiliyorum

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Origin access vault games kısmından basic hesaplara yeni eklenen fifa 20 tam sürümü ekleyebilirsin dostum.

1591218740584.png

1591218811203.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt