FIFA 20 Neden Kırılamıyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Öncelikle şöyle bir durum var ki Crack illegal bir durum fakat yasal bir suç değil. Para vereme konusu şöyle doğru olabilir mesela sen bir oyun yapıyorsun emek veriyorsun güvenlik için her şey çok güzel fiyatı da 200-300 tl arasında. Oyunu sunuyorsun fakat crack grupları oyunu kırıp dağıtıyorlar. Alıcı olarak biz ne düşünüyoruz online kısmı var ise buraya bu para değer mi ? değmez ise herkes crack olanı kullanıyor. Sen şirket olarak bunu önüne 2 şekilde geçebilirsin. 1.si Online tarafı zengin tutacaksın ki insanlar crack olsada online oynamak için para ödeyip oyunu alacaklar. Örnek GTA V. GTA V online kısmı zengin bir yapıda. Mesela ben crack olarak indirip hikayesini bitirdim ama tekrar oynanılırlığı gitti. İlk indirimde de 80 tl ye oyunu satın aldım. Onilne tarafı zengin olduğu için insanlar para verip oyunu alıyorlar. 2. yöntem ise crack gruplarına para vermek. Bu da birebir EA gidip kapısını çalmıyor tabiki de. İçerik üretmek (online taraf için) zahmetli ve maliyetli bir iş. Ayrıca Fifa ve pes her sene çıkmak zorunda olan oyunlar. Her sene bu kadar maliyet harcayıp bir oyun yapıyorsun fakat oyun 1 sene sonra eskiyip oynanmayacak düzeyde olacak bir oyun oluyor.Bu durumda da EA gibi firmalar içerik yapmaktansa crack gruplarına maddi destek sağlamak daha uygun ve zahmetsiz geliyor. Çünkü hem vakit kaybı oluşmuyor hem de maddi anlamda çok bir kayıp olmuyor. Bu demek değil ki oyun hiç kırılmayacak elbette kırılacak ama hedef koyulan satış rakamlarına ulaşınca mesela. Ya da bu şekilde alıcıyı korkutup bu oyun kırılmayacak ben satın alayım en iyisi duygusunu geçirmek için yapılıyor. Yani bu uzun lafın kısası firmalar her sene oyun çıkartmıyorsa eğer crack gruplarıyla çok uğraşmıyor. Elbette güvenlik önlemi alınıyor ama kırılmayacak bir sistem değil. 1. seçenek her firmaya uymuyor.2. si ise mantıklı ve zahmetsiz geliyor. Yoksa düşünebiliyor musun koskoca codex,cpy,skidrow ve nicesi bu gruplar sence kıramıyor mu yoksa kırmıyor mu ?

Edit: Crack olayı suçmuş araştırdım.
Paylaşımınızda fikrinize katılıyorum ..benim fifa yı almamdaki tek etken online tarafının zengin olması...Bugün fifa kırık olsun pcye kurup oynamam...

nik

Torrent-Oyun.com
ya bu fifa 20 eğer single oynamak istiyorsanız benim gibi, almaya değer bir oyun değil, botlar aşırı derecede devreye giriyor;
hiç sebep yokken pas ayarlarını da en iyi durumda ayarlamama rağmen, full yenilgisiz seçkin zorluk ayarında analigde devam ederken sırf yenilmem için çok basit pas hataları olduğunu gördüm, oyunda çok pas hataları oluyor ya da çok yavaş ve hantal oluyor bazen oyuncular; adam ofsayta girmeden kritik bir pas vereyim diyorsun adam pası öyle bir geç atıyor ki adam ofsayta giriyor, ya da top önünde şutlaması yeterli çok geç şutladığından ya kaleci açıyı daraltıyor ya da arkadan gelen defans müdahele ediyor,
ayrıca hala topu atmak istediğim noktaya topu (pas,orta) atamama sorunu var ve bu yıllardır olan bir sorun, bir de seçkin de orta ile gol atmak neredeyse imkansız, ortalarda adamı topla buluştursan bile kafa vuruşları öyle dandik ki (ya yavaş ya da yönlendirme de isabet tutmuyor)kaleye 1-2 metre mesafade değilsen gol olması imkansız gibi bir şey, bu da oyunun zevkini kısıtlıyor

fifa 20 kesinlikle olmamış, analigde şampiyon olduktan sonra bir daha da suratına bakmayacam bir oyun, almanızı tavsiye etmiyorum zira o parayı kesinlikle haketmiyor 2021 i beklemek daha mantıklı

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Öncelikle şöyle bir durum var ki Crack illegal bir durum fakat yasal bir suç değil. Para vereme konusu şöyle doğru olabilir mesela sen bir oyun yapıyorsun emek veriyorsun güvenlik için her şey çok güzel fiyatı da 200-300 tl arasında. Oyunu sunuyorsun fakat crack grupları oyunu kırıp dağıtıyorlar. Alıcı olarak biz ne düşünüyoruz online kısmı var ise buraya bu para değer mi ? değmez ise herkes crack olanı kullanıyor. Sen şirket olarak bunu önüne 2 şekilde geçebilirsin. 1.si Online tarafı zengin tutacaksın ki insanlar crack olsada online oynamak için para ödeyip oyunu alacaklar. Örnek GTA V. GTA V online kısmı zengin bir yapıda. Mesela ben crack olarak indirip hikayesini bitirdim ama tekrar oynanılırlığı gitti. İlk indirimde de 80 tl ye oyunu satın aldım. Onilne tarafı zengin olduğu için insanlar para verip oyunu alıyorlar. 2. yöntem ise crack gruplarına para vermek. Bu da birebir EA gidip kapısını çalmıyor tabiki de. İçerik üretmek (online taraf için) zahmetli ve maliyetli bir iş. Ayrıca Fifa ve pes her sene çıkmak zorunda olan oyunlar. Her sene bu kadar maliyet harcayıp bir oyun yapıyorsun fakat oyun 1 sene sonra eskiyip oynanmayacak düzeyde olacak bir oyun oluyor.Bu durumda da EA gibi firmalar içerik yapmaktansa crack gruplarına maddi destek sağlamak daha uygun ve zahmetsiz geliyor. Çünkü hem vakit kaybı oluşmuyor hem de maddi anlamda çok bir kayıp olmuyor. Bu demek değil ki oyun hiç kırılmayacak elbette kırılacak ama hedef koyulan satış rakamlarına ulaşınca mesela. Ya da bu şekilde alıcıyı korkutup bu oyun kırılmayacak ben satın alayım en iyisi duygusunu geçirmek için yapılıyor. Yani bu uzun lafın kısası firmalar her sene oyun çıkartmıyorsa eğer crack gruplarıyla çok uğraşmıyor. Elbette güvenlik önlemi alınıyor ama kırılmayacak bir sistem değil. 1. seçenek her firmaya uymuyor.2. si ise mantıklı ve zahmetsiz geliyor. Yoksa düşünebiliyor musun koskoca codex,cpy,skidrow ve nicesi bu gruplar sence kıramıyor mu yoksa kırmıyor mu ?

Edit: Crack olayı suçmuş araştırdım.
O zaman senin mantığına göre online modu olmayan oyuna para vermek saçma. Ki piyasadaki oyunların yüzde doksanı single yönüyle ön planda olan oyunlar. Bir Fallout a kimse para verilemez diyemez mesela. Ya da bir Witcher 3 e. Ya da bir Skyrim e. Hepsi de çok kaliteli oyunlar. Yani bu düşünce saçma. Ayrıca sorduğun soruya direk cevap vereyim. Evet korsanlar oyunları kıramıyorlar. Bu kadar basit. Koruma daha da güçleniyor. Daha da güçlendikçe kırılması daha da zor oluyor. Ama korsanlar para verme diye bir şey olamaz. Bu adamların kimse kim olduğunu bilmiyor. Adamlar bu işi para için yapmıyorlar ki para veresin? Şuan mevcut korumalar eskisinden çok daha güçlü olduğu için pek oyun beklemeyin derim.

acet3

Seviye 2
kendini tekrar eden online ağırlıklı bir oyun olduğu için kırılsa da çok rağbet görmeyeceektir şahsımca

RUBENム

war. war never changes.
O zaman senin mantığına göre online modu olmayan oyuna para vermek saçma. Ki piyasadaki oyunların yüzde doksanı single yönüyle ön planda olan oyunlar. Bir Fallout a kimse para verilemez diyemez mesela. Ya da bir Witcher 3 e. Ya da bir Skyrim e.
Sonra niye "Abi niye Türkçe yama yapılmıyor bu oyunlara yeaaa" diyorlar.

O zaman senin mantığına göre online modu olmayan oyuna para vermek saçma. Ki piyasadaki oyunların yüzde doksanı single yönüyle ön planda olan oyunlar. Bir Fallout a kimse para verilemez diyemez mesela. Ya da bir Witcher 3 e. Ya da bir Skyrim e. Hepsi de çok kaliteli oyunlar. Yani bu düşünce saçma. Ayrıca sorduğun soruya direk cevap vereyim. Evet korsanlar oyunları kıramıyorlar. Bu kadar basit. Koruma daha da güçleniyor. Daha da güçlendikçe kırılması daha da zor oluyor. Ama korsanlar para verme diye bir şey olamaz. Bu adamların kimse kim olduğunu bilmiyor. Adamlar bu işi para için yapmıyorlar ki para veresin? Şuan mevcut korumalar eskisinden çok daha güçlü olduğu için pek oyun beklemeyin derim.
Sadece online için bahsetmiştim fakat bunun yanında tabi ki de hikayeli oyunlar da önemli.Ama eninde sonunda hikayeli oyunlar da kırılıyor bir şekilde.Demek istediğim bu oyun her sene çıkıyor zaten.Ben aynı oyuna neden para vereyim ki ? ben kırılıyor diye bekliyorum 2 ay mesela banane online tarafından ben oynamıyorum.Ama Gta V gibi online tarafı zenginse single dan sıkılıyorsun.Mesela Rdr 2 gayet güzel bir oyun dimi. Crack olsa hikayesini taş çatlasa 5 kere oynarsın mesela.Bir yerden sonra oyunu oynamak isteyeceksin fakat her şey aynı gelecek.Ama online tarafı zengin ve sürdürülebilir ise satın alacaksın. Saydığın oyunlara para verirsin tabi ki de ama burada da iş emeğe kalıyor. Sen diyebilirsin ki ben witcher yapan gruba bu parayı veririm.Tamamen kendi fikrin ama benim düşüncem de bir yerde biten oyunlar sürekliliği olmadığı için uçuk fiyatlar vermek de saçma geliyor.Ben x bir oyuna çok güzel hikayesi de olsa belli bir miktar veririm.Gidip de oyun çok güzel ya 600 tl vereyim de demem.Hiçbir oyun bence 300 tl den fazla etmez.

mhmmtsln

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar,

öncelikle şöyle anlatayım bir arkadaşımın origin hesabından kendi bilgisayarıma fifa 20 orjinal yükledim. bana lazım olan sadece offlıne mod. fakat her girişte internet olmasa bile origine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmak mecburiyeti vardı.bugüne kadar girip oflıne modda oynaya biliyordum fakat arkadaş şifreyi değişti ve bana söylemiyor haliyle orıgıne bağlanmadığım için oyuna giremiyorum.bunu nasıl çözebilirim. origini bypass yapabilirmiyiz

Korsan gruplarına para veriyorlarmış vay bee.:)
Korsan gruplarına para vermek yerine yerlerini tespit edip tutuklattırmak daha mantıklı değilmi.
Adamların yaptığı herşey suç zaten yasalara göre.
Voksi diye bir cracker vardı revolt grup adı altında bakın ona bakalım bi nerede şimdi.
Adamı taa bulgaristandan tutuklattı denuvo firması da yerini tespit edip siz para alıyor diyosunuz.
Kimse kimseye benim malımı mülkümü kırma diye yalvarmaz.
Yerini tespit ederlerse tutuklatır.
Element uydurmayın kafanıza göre...

Memocan_05

Torrent-Oyun.com
Korsan gruplarına para veriyorlarmış vay bee.:)
Korsan gruplarına para vermek yerine yerlerini tespit edip tutuklattırmak daha mantıklı değilmi.
Adamların yaptığı herşey suç zaten yasalara göre.
Voksi diye bir cracker vardı revolt grup adı altında bakın ona bakalım bi nerede şimdi.
Adamı taa bulgaristandan tutuklattı denuvo firması da yerini tespit edip siz para alıyor diyosunuz.
Kimse kimseye benim malımı mülkümü kırma diye yalvarmaz.
Yerini tespit ederlerse tutuklatır.
Element uydurmayın kafanıza göre...
Bildiğim kadarıyla voksi paylaşımları ile çok fazla göz önüne çıkmıştı. Kendini gizlemeden reddit'e röportaj bile vermişti. Tutuklanması beni şaşırtmamıştı ve aslında bir crack'dan çok steam'ın açığını bulmuştu. Fifa 20 crack konusunda ise zaten plati'de çok ucuza hesaplar satılıyor ve windows updateleri kaparsanız hesap patlamıyor. Yani fifa yerine başka oyunlar üzerine yoğunlaşırlar.

melihbass

Bilgi paylaştıkça Çoğalır
eskiden 2004'lü yıllarda bu gibi olayların takibi çok zordu ama günümüzde ki mevcut teknoloji den dolayı polis zaten scene grupların ensesinde ki voksi olayını malum steam de no drm oyunları kırmak şimdi eskiye göre hiçbir şey skidrow,hoodlum,cpy tarzı scene grupları ortadan kayboldu. adamlar oyunun kırılacağı tarih ve saatleri paylaşıyolardı eski dönemde daha oyun çıkmadan kırıldığı donemler çok oldu.şimdi ki scene gruplarının sanki siber güvenlik uzmanı gibi denovo ile ortak iş yapacaklarını düşünmüyorum ki zaten zibilyan tane kırılmayan oyun var bence cyberpunk çıkışı ile gerçek scene grupları gün yüzüne çıkar diye düşünüyorum.

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
eskiden 2004'lü yıllarda bu gibi olayların takibi çok zordu ama günümüzde ki mevcut teknoloji den dolayı polis zaten scene grupların ensesinde ki voksi olayını malum steam de no drm oyunları kırmak şimdi eskiye göre hiçbir şey skidrow,hoodlum,cpy tarzı scene grupları ortadan kayboldu. adamlar oyunun kırılacağı tarih ve saatleri paylaşıyolardı eski dönemde daha oyun çıkmadan kırıldığı donemler çok oldu.şimdi ki scene gruplarının sanki siber güvenlik uzmanı gibi denovo ile ortak iş yapacaklarını düşünmüyorum ki zaten zibilyan tane kırılmayan oyun var bence cyberpunk çıkışı ile gerçek scene grupları gün yüzüne çıkar diye düşünüyorum.
Cyberpunk da korsan koruma bile yok. Çıktığı an kırılacaktır.

BayLord51

Torrent-Oyun.com
bu fifa 20 için plati den hesap alıp aktivasyon yapacam da en ucuz ve güvenilir link var mı sizin aldığınız

Codex uğraşmak istemiyordur büyük ihtimalle.
Adamların yarim crack i sunuldu p2p grubu tarafından. NFS HEAT.
Yöntem açıkları kapatmıştırlar zaten.
Yeni yöntem bulucakta yeniden kiricak.
Nfs heattan sonra çıkan hiç bir oyun kirilmadi.
Reddit te çok kızılan bir konu olmuştu kendisi

ZireaeL_

г๏lคภtเאє ๔єשค๓..
Codex uğraşmak istemiyordur büyük ihtimalle.
Adamların yarim crack i sunuldu p2p grubu tarafından. NFS HEAT.
Yöntem açıkları kapatmıştırlar zaten.
Yeni yöntem bulucakta yeniden kiricak.
Nfs heattan sonra çıkan hiç bir oyun kirilmadi.
Reddit te çok kızılan bir konu olmuştu kendisi
Aynen öyle. Yeni açık bulunması lazım.

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Yine aynı soru ve yine aynı cevap. Tek fark sorunun kılıfı durmadan değişiyor oda değişmese kimse konuya bir şey yazmaz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt