FİFA 20 Maç Öncesi Antreman Sırasında ESC Gelmiyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

thelife34

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar. herhangi bir modda maç öncesi antreman alanında oyun takılı kalıyor. donma yada kasma yok.ancak ESC seçeneği gelmiyor. Oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum. İnternetten birsürü video izleyip çözüm denedim ama olmadı. işin İlginci Oyun yükleme esnasındaki "Playable" seçeneği ile girdiğimde böyle bir sorun yaşamamıştım. Lütfen yardımcı olun. İyi günler.

Merhaba arkadaşlar. herhangi bir modda maç öncesi antreman alanında oyun takılı kalıyor. donma yada kasma yok.ancak ESC seçeneği gelmiyor. Oyunu kapatıp açmak zorunda kalıyorum. İnternetten birsürü video izleyip çözüm denedim ama olmadı. işin İlginci Oyun yükleme esnasındaki "Playable" seçeneği ile girdiğimde böyle bir sorun yaşamamıştım. Lütfen yardımcı olun. İyi günler.
Dosyaları doğrulat bana da olmuştu.

Narayanna

Bur(Sa)msun City
Sisteminiz oyun için yeterli mi?
Genelde oyunu yükleme yapamadığı için yetersiz sistemlerde oluyor bu.
Daha önce ki FIFA larda sistemim yetmediği için bana da oluyordu.
Sisteminiz nedir tam?

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Belgelerim FIFA 20 klasörünün içindeki "fifasetup" dosyasını açın not defteriyle ve "DIRECTX_SELECT = " kısmı 0 ise 1 yapın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt