FIFA 20 Güncellemelerden sonraki saçma zorluk sistemi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ben mi oynamayı unuttum 1 ayda yoksa Seçkin zorluğu imkansız hale mi geldi kariyer modunda? Veriyorum bir alt seviyeye yeniyorum 4-0, 5-0 çok basit oluyor seçkine veriyorum 65 dereceli oyuncu oluyor 90 derece, topu neymar gibi sürüyor herkes(Özellikle kanat oyuncuları) normalde seçkin zorluğunda aşırı basit gelirdi oyun hatta zorlaştırmak için elimden gelen her şeyi yapardım oyuncu geliştirmezdim, serbest oyuncu almazdım alsam bile yüksek miktarda maaş verirdim bonservis bedeli gibi fakat 1 ay oynamadım kariyer modunu rakipler akın akın geliyor müdahale edemiyorsun ettiğin zaman foul olup duruyor karşısında duramıyorsun elimde 61 dereceli adam var karşıda 90 gibi oynayan 70 dereceli oyuncu olduğunda da kolay geçiliyorsun. Ortasını tutturamadı şu oyun gerçekten çok aptalca herkes tabi alıyor kariyerde Barça, Liverpool, Madrid'i hiç düşünmüyorlar 3. 4. lig alan insan evladı var mıdır yok mudur. Takım oyununu zorlaştıracakları yerde oyuncuları boostlamışlar bence çok yanlış bir sistem dediğim gibi düşük seviye takım alanlar için işkence. Bir ben mi fark ettim bunu yoksa sadece benim oyuna mı özel?

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Yok imkansız değil, zamanla alışırsın dediğin gibi zorluk seviyesi bir tık arttı olmadık oyuncular kanatlardan şık çalım atıp orta açabiliyor zaten fifada top rakipteyken almakta ölüm seçkin seviyesinde kanatları durdurmak için beklere önem vermek gerekiyor zaten kariyer modda alt takım alıyorsan ilk kaleci ve defans hattını düzeltmek gerekiyor.

Yok imkansız değil, zamanla alışırsın dediğin gibi zorluk seviyesi bir tık arttı olmadık oyuncular kanatlardan şık çalım atıp orta açabiliyor zaten fifada top rakipteyken almakta ölüm seçkin seviyesinde kanatları durdurmak için beklere önem vermek gerekiyor zaten kariyer modda alt takım alıyorsan ilk kaleci ve defans hattını düzeltmek gerekiyor.
Zaten beklerim çok iyi hızları olsun +85-90 müdahele, defans gibi özellikler gayet yeterli o lig için sorun şu kanat oyuncusunun hız ile ilgili tüm becerileri 70-75 arası benimki 90-95 civarı fakat öyle bir depar atıyorlar ki benim oyuncuların hızı 40-50 civarındaymış gibi geride kalıyor. Neymar böyle yapmıyor gerçekten Efsanevi veriyorum aşırı basit kaçıyor Seçkin veriyorum ilk 30 dakikada Neymar, Messi varmış gibi oynuyorlar hatta daha etkililer o kadar saçma olmuş. Ortasını yapsalarmış aslında iyi olurdu zorluğu ama 1 gol atıyorsun 2 gol yiyorsun.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt