Fifa 20 bypass

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

akdut

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhabalara aynı geçen seneki gibi bilenler bilir fifa 19 u nazıl bypass ettiysek 20 de aynı şekilde bypass yapılabiliyor sanırım platiru dan hesap alıp dün indirdim yaklasık 1 saat kafar oynadım herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Gözü rahhatsız eden fps dalgalanmaları dışında origini hiç offline yapıp oyunu açmaya çalışmadım. Ama büyük ihtimal öylede açılır. Çünkü bir ara internet koptu oyun içinde offline oldu. Oyundan atmadı sistem. Platirudan 2 3 dolar ( 20 lira ) civarı bir fiyata alınabiliyor oyun crack beylemek istemeyenler alabilir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt