FİFA 20 Bedava Aktivasyon

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rearings

Torrent-Oyun.com
Ne kadar güncelleştirmeleri kapatsakta bir şekilde tekrar aktif oluyor güncellemeler garantisi yok :/

pesimist28

Torrent-Oyun.com
Benim oyunda patladı bugün. Ne güncelleme yaptım ne başka bir şey anlamadım bir türlü. Hesapta yokmuş yine fifasız kaldık :(

Rearings

Torrent-Oyun.com
Benim oyunda patladı bugün. Ne güncelleme yaptım ne başka bir şey anlamadım bir türlü. Hesapta yokmuş yine fifasız kaldık :(
Bi şekilde update yapıyo ne kadar kapatsakta windowsun güncellemeleri aslında windows 7 artık update almıyor diye biliyorum 7 kullananlarda öyle birşey söz konusu değil galiba

pesimist28

Torrent-Oyun.com
Bi şekilde update yapıyo ne kadar kapatsakta windowsun güncellemeleri aslında windows 7 artık update almıyor diye biliyorum 7 kullananlarda öyle birşey söz konusu değil galiba
Ya arkadaş bilgisayar benim değil mi bırak istersem güncellerim istersem güncellemem ne kadar saçma sapan bir şey şu windowsun yaptığı. Önceden kapatılıyordu artık ne yapsan bir şey değişmiyor. Aslında online oynayan arkadaşlar yardımcı olsa yapılabilir herkese ama oda zor.

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Ben de 1 aydır sorunsuz oynuyordum güncellemeleri de kapatmıştım ama dün bi baktım gitmiş aktivasyon.Niye gitti nasıl gitti anlamadım.Hesap da uçmuş.Elinde güncel hesap olan var mı?

ccengizps4

Torrent-Oyun.com
Oyunu direk origin üzerinden mi indirmemiz gerekiyor, yoksa indirme linki var mı ?

Gönüldaş

Torrent-Oyun.com
Hayırlı akşamlar;
Arkadaşlar oyunu oynak için devamlı hesap aramak yerine, söyle sağlamından üç beş kişi toplanıp oyunu ortak alsak çok iyi olur. Eyer kendine güvenen ve ben sağlam bir ortak olurum diyen varsa gelsin birleşelim oyunu alalım.

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
Hayırlı akşamlar;
Arkadaşlar oyunu oynak için devamlı hesap aramak yerine, söyle sağlamından üç beş kişi toplanıp oyunu ortak alsak çok iyi olur. Eyer kendine güvenen ve ben sağlam bir ortak olurum diyen varsa gelsin birleşelim oyunu alalım.
oyun ücreti ne kadar ortaklaşa alalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt