FİFA 20 Bedava Aktivasyon

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
fifa20-express-style.png.adapt.crop16x9.1239w.jpg

Günde 3 kişiye offline bir şekilde aktivasyon yapacağım.

Offline aktivasyon için yapılması gerekenler

1-Oyunu torrent olarak indirmeniz lazım özelden torrent dosyasının linkini atarım.

2-team viewer yüklemeniz lazım bilgisayarınıza bağlanıp offline aktivasyonu yapmam için.

Benim yapacağım offline aktivasyonun ardından windows updatelerini kapatmanız çok önemli o yüzden bu videodakileri kesinlikle uygulayın aynı yöntemler olabilir fakat ben yine de ikisini de bırakayım buraya

Ek olark windows updateyi farklı bir yöntem ile de durdurabilirsiniz fakat Windows 10un 18362 ve üstü sürümlerinde işe yarıyor

Ayarlar bölümünden ayarlara gidin güncelleştirmeler ve güvenlik bölümüne tıklayın oradan güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat seçeneğine tıklandığı kadar tıklayın bu yöntem ile 2 ay daha cihaza güncelleme gelmeyecektir.

Fakat ertelediğimiz tarihi unutmamak lazım ki o tarihe yaklaşınca tekrardan güncellemeyi erteleyebilelim.

İşi dahada garantiye almak isterseniz de Origine girmeden önce ağ bağdaştırıcılarından interneti kapatabilirsiniz böylelikle de riski 0'a indirmiş olursunuz.

YENİ OFFLİNE YÖNTEMİ EKLENDİ OFFLİNEORİGİN.CMD BU CMD İLE GİRDİĞİNİZDE OFFLİNE BAŞLATIYOR ORİGİNİ BÖYLELİKLE İŞİNİZİ DAHADA GARANTİYE ALMIŞ OLUYORSUNUZ FAKAT SİZ YİNEDE İLK YÖNTEMLERİ KESİNLİKLE UYGULAYIN SONRA BUNUN İLE ÇALIŞTIRIN.

VİRÜSTOTALDE TEMİZ OLARAK GÖZÜKÜYOR GOOGLE İNDİRİRKEN ZARARLI DOSYA OLARAK GÖSTEREBİLİR AMA DEDİĞİM GİBİ VİRÜSTOTAL TARAMASI TEMİZ.

VİRÜSTOTAL TARAMA SONUÇLARI

OFFLİNEORİGİN.CMD

Offline Aktivasyon Yapımı (Detaylı)

Oyunu indirdikten sonra yapmanız gerekenler.

İlk olarak FİFA20'ye bir kere online giriş yapıyoruz varsa kadroları güncelleyip sonra oyundan çıkın ve arama yerine gelişmiş güvenlik özellikli windows güvenlik duvarı yazın

sonra ise oradan giden kurallara ardından yeni kural ekleye tıklayın.

ardından karşınıza çıkan ekrandan program bölümünü seçin.

Bu bölümde ise originin dosya konumundan origin'in exesini OriginWebHelperService OriginCrashReporter Sırasıyla seçin

Sonrasında ise bağlantıyı engelle deyip tamama tıklayın

Eklediğiniz origin uygulamalarını origin1 origin2 origin3 olarak adlandırabilirsiniz.

Geçelim sonraki işleme windows update bunu kapatmanız çok çok önemli çünkü bir güncelleme ile hesap patladı ise daha oyuna giremezsiniz.
Tamamen kapatmak için kesinlikle bu iki videoyu izleyin çünkü tek bir yerden kapatmak işe yaramıyor maalesef.

Ek olark windows updateyi farklı bir yöntem ile de durdurabilirsiniz fakat Windows 10un 18362 ve üstü sürümlerinde işe yarıyor

Ayarlar bölümünden ayarlara gidin güncelleştirmeler ve güvenlik bölümüne tıklayın oradan güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat seçeneğine tıklandığı kadar tıklayın bu yöntem ile 2 ay daha cihaza güncelleme gelmeyecektir.

Fakat ertelediğimiz tarihi unutmamak lazım ki o tarihe yaklaşınca tekrardan güncellemeyi erteleyebilelim.

İşi dahada garantiye almak isterseniz de Origine girmeden önce ağ bağdaştırıcılarından interneti kapatabilirsiniz böylelikle de riski 0'a indirmiş olursunuz.

Originoffline.cmd eklendi arkadaşlar bu sayede cmd ile çalıştırdığınızda origin offline olarak açılacaktır fakat siz yinede üstteki adımları kesinlikle uygulayın.

Originoffline.cmd

Virustotal

FIFA 20 Resmi Kadro Güncellemesi Konusuna Gitmek İçin Tıklayın

FIFA 20 Kilitli Top Ve Kramponları Açma Konusuna Gitmek İçin Tıklayın

Son düzenleme:

selimben

Dürüst olmak doğruluğu getirir.
kardeş müsait olduğunda özelden bana torrent linki atıp offlinemodu halledelim

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
Yasin şu update kapatmayla alakalı 2 video koymuştun onları bu konuya ekle veya bana göndersene özelden kanka windows güncellemesini kapatıcam yine ;)

Müsait olduğunuz zaman mesaj atar mısınız?offline aktivasyon işini halledelim.

Originden oyun inik durumda Yasin kardeşim, beni de sıraya alma durumun var mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden.

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostum müsait olduğun bir zaman bana da atabilir misin? :)
Gönderdim
Tabi gönderdim.
Kapatıldı dostum yasakmış o siteyle ilgili konu paylaşılması
Torrent linkini atabilir misin?
teşekkürler
Gönderdim.
Torrent linkini bana da atar mısın
Gönderdim.
Gönderdim.
Kardeş banada atarmısın bi indirim
Gönderdim.
origin nasıl ofline alıyoruz beyler yardım
oyunu indirdiysen tw ile yardımcı olurum.
@yasinakbulutTR Origin trial hesap ile indirmiştim oyunu. Bu iyiliğinizden bende yararlanabilir miyim?
Buradaysanız yapalım.

SpAwN17

Torrent-Oyun.com
Kardeşim yine farkını ortaya koymuşsun. Bende şuan torrentten indiriyorum. Fazla indiren yok heralde. Bana attığın torrent linkinden 2 gündür indiriyorum. Şuan 34,6 gb indi akşama iner heralde. Bende aktivasyon için sıraya gireyim. Forum senin gibi arkadaşlar sayesinde hala canlı kalıyor.

pesimist28

Torrent-Oyun.com
Merhaba, düşünceniz için çok teşekkürler. Rica etsem linki banada atar mısınız? 2 aydır bekliyorum fifayı hep offline oynuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt