Fifa 19 tuş hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Merhaba arkadaşlar Fifa 19 oynarken aşağı ve yan yön tuşuna aynı anda basamıyor yana doğru gitmeye devam ediyor aynı şekilde aşağı yön yapıp şuta bastığımda da yana vurmaya devam ediyor.Uzun bir süre araştırdım klavyeden 3 tuşa basamama olabilir dediler ama denedim ve basabiliyorum birçok uygulamada oyunda çalışıyor ama fifa da çalışmıyor bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Kullandığın windows çeşidine göre google amcada yapışkan tuş ayarlarını bulup kapatırsan tamamdır

Kullandığın windows çeşidine göre google amcada yapışkan tuş ayarlarını bulup kapatırsan tamamdır
Yok reis denedim olmuyor değişen birşey yok yukarı+yan yön tuşu+orta+e çalışıyor ama yukarı+yan+şut çalılşmıyor çok garip bir durum bazı tuşlarda da var bu sorun sadece bu oyunda oluyor nedeni ne acaba ..

Kullandığınız gamepad nedir?
Gameopad değil klavyeden oynuyorum Trilogic isimli bir marka piyasaya göre ucuz bir marka hadi desem ki ucuz olduğu için oluyor ama değil başka oyunlarda 4 tuşa aynı anda basıp çalışıyorken sadece fifada yapamıyorum bunu ustelik aşağı+sağ+e+şut kombinasyonu çalışırken yukarı+sağ+şut kombinasyonu çalışmıyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt