FIFA 19 RePack [xatab] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

TeveZ

Film Canavarı
arkadaşlar oyun içinde yolculuk modunda türkçe altyazı yok. Nasıl yükleyebilirim ?

İndirdim emeği geçenlerin ellerine sağlık. Şimdi en büyük problemimiz güncel olmaması. Kadro güncellemesi önemli değil benim için onun için link vermişsiniz. Önemli olan oyun günceliği şuan uptade 6 ya kadar çıkmış galiba. Adminler olarak lütfen update yapmamıza yardımcı olurmusunuz ? Updateleri torrente çevirseniz yada bize kolay bir indirme yolu gösterseniz? Şimdiden teşekkürler..

LewoRe

Torrent-Oyun.com
beyler ben şimdi bunu indirdim cye kurdum ama masaüstüne gelen ikondan açınca açılıyor gibi oluyor ama siyah ekranda kalıyor o ayarları yaptığımız yerden açınca da hiçbir şey gelmiyor çözümü nedir crack felan mı yapmam lazım buna crack gerekiyor mu

merhaba Fifa19 repacklerinden en son update i içeren sürümün linkini rica etsem atar mısınız?

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt