FIFA 19 RePack [xatab] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bLooDyGhosT

GALATASARAY
Spiker sorunu %100 çözüm:
Daha önceden indirmiş olduğunuz (2,82 GB) data-en.bin dosyasını FIFA 19 Xatab Repack klasörüne atıp dosyalar değiştirin ..kurulumu baştan yapın. oyunun kurulu olduğu dizinde CPY.ini dosyasini açip Language=en_US yapın kaydedin. .oyuna girdiniz. fakat spiker hala 2005 spikeri..

eğer şunlari yaparsaniz spikerler Martin Tyler ve Derek Rae olarak düzeliyor..
yapmaniz gereken çok basit birkaç klasör ve dosyanin yerini değiştirmek..

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout\Data\Win32\superbundlelayout ------buranin içindeki 4 klasörü taşı deyip
fifa_commentaryfull_eng_us
fifa_commentaryfull_eng_us_2
fifa_commentarylaunch_eng_us
fifa_commentarylaunch_eng_us_2

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout ------buraya atin

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout\Data\Win32\superbundlelayout ------buranin içindeki 4 toc uzantılı dosyayi kopyala deyip

commentaryfull_eng_us.toc
commentaryfull_eng_us_2.toc
commentarylaunch_eng_us.toc
commentarylaunch_eng_us_2

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout -----------buraya atin

CPY.ini dosyasini açip Language=en_US olarak değiştirin..

FIFA 19 dizinindeki CPY.ini dosyasini açip Language=en_US olarak değiştirin..

ben bunlari yaptim spikerler düzeldi.. inşallah işinize yarar
Dostum superbundlelayout dosyasının için de dediğin gibi dosyalar yok ru lu dosyalar var bi yardım eder misin özelden ?

Tamam hallettim oldu teşekkürler.
ama bundan sonra xatab indirmeyeceğim!

Son düzenleme:

xburakx1991

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar gamepad da sorun yaşıyorum. hareket tuşlarını yön tuşlarına alıyorum işlemiyo sadece joistik te işliyo hareket. lütfen yardım edin....?

Haydar Varol

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar menajer modunda olsun tek oyuncu modunda save yapabiliyorum ama 2-3 maç sonra save yapmaya çalıştığımda kaydedilemiyor diye hata veriyor lütfen yardım edin sildim tekrar yükledim aynı hata devam ediyor

☪ ŞHABE ☪

HUAWEİ MATE 1O PRO
Ben kurulumu yaptın fakat oyunu açmaya çalışıyorum hiç tepki yok. Açılmıyor. Hata da vermiyor. Origin indirmek zorundamıyız?

casper3428

Torrent-Oyun.com
Dostum superbundlelayout dosyasının için de dediğin gibi dosyalar yok ru lu dosyalar var bi yardım eder misin özelden

masonjason246

Torrent-Oyun.com
oyun yüklüyken kaç gb yer kaplıyor.yüklemiş olanlar söylebilir mi.bazen yazandan az ya da fazla oluyor.

adrenalin6767

Torrent-Oyun.com
herşey iyi güzel ama kol takınca yukarı basıyorum aşağı aşağı basıyorum yukarı hareket ediyor bi çözümüde yok hiç bi sitede çıldırmak üzereyim

SerhatAYDIN

Avukat Katibi
Açılış ekranını nasıl direk Türkçe yapabilirim.
İlk önce rusça geliyor ben onu direk Türkçe seçili gelmesini istiyorum ayarlayamadım. Fifa 18'deki gibi.

Spiker sorunu %100 çözüm:
Daha önceden indirmiş olduğunuz (2,82 GB) data-en.bin dosyasını FIFA 19 Xatab Repack klasörüne atıp dosyalar değiştirin ..kurulumu baştan yapın. oyunun kurulu olduğu dizinde CPY.ini dosyasini açip Language=en_US yapın kaydedin. .oyuna girdiniz. fakat spiker hala 2005 spikeri..

eğer şunlari yaparsaniz spikerler Martin Tyler ve Derek Rae olarak düzeliyor..
yapmaniz gereken çok basit birkaç klasör ve dosyanin yerini değiştirmek..

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout\Data\Win32\superbundlelayout ------buranin içindeki 4 klasörü taşı deyip
fifa_commentaryfull_eng_us
fifa_commentaryfull_eng_us_2
fifa_commentarylaunch_eng_us
fifa_commentarylaunch_eng_us_2

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout ------buraya atin

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout\Data\Win32\superbundlelayout ------buranin içindeki 4 toc uzantılı dosyayi kopyala deyip

commentaryfull_eng_us.toc
commentaryfull_eng_us_2.toc
commentarylaunch_eng_us.toc
commentarylaunch_eng_us_2.toc

FIFA 19\Data\Win32\superbundlelayout -----------buraya atin

CPY.ini dosyasini açip Language=en_US olarak değiştirin..

FIFA 19 dizinindeki CPY.ini dosyasini açip Language=en_US olarak değiştirin..

ben bunlari yaptim spikerler düzeldi.. inşallah işinize yarar
reis bende de yok. 2 tane ru lu dosya var installpackageler var bir de superbundle... da yardım eder misin

Dostum superbundlelayout dosyasının için de dediğin gibi dosyalar yok ru lu dosyalar var bi yardım eder misin özelden
Oyunu en başindan kurarken rusça default dil olarak seçili..
sen baştan kur 3.ekranda ingilizce seç öyle devam et..daha sonra diğer işlemleri yap..

reis bende de yok. 2 tane ru lu dosya var installpackageler var bir de superbundle... da yardım eder misin
xatab Repack kuruyorsan eğer..Oyunu en başindan kurarken rusça default dil olarak seçili..
sen baştan kur 3.ekranda ingilizce seç öyle devam et..bu kisimda rusça tiki kaldirip alttaki kutucuğu seç
daha sonra diğer işlemleri yap..

w00dy

Seviye 2
Gamepad taktığınızda ters yön sorunu yaşıyorsanız x360ce kullanın ve ayarları yaptıktan sonra oyun dizininindeki xinput1_3.dll dosyasının adını xinput1_4.dll olarak değiştirin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt