FIFA 19 Repack [COREPACK] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri

Fifa 19 [V 1.0 - Update 4 + Latest Squad + Multi18 + CrackFix] [COREPACK]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: COREPACK

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 28.90 GB

:pccikistarihi: 02 Aralık 2018

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Frostbite™ altyapılı EA SPORTS™ FIFA 19, saha içinde ve dışında şampiyon düzeyinde bir deneyim sunuyor. Prestijli UEFA Champions League öncülüğündeki FIFA 19, sahadaki her anı kontrol etmenizi sağlayan gelişmiş oynanış özelliklerine sahip. Popülerliği giderek artan FIFA Ultimate Team™’in yeni modu Yolculuk: Şampiyonlar’da Alex Hunter hikayesinin dramatik sonu da dahil olmak üzere, eşi benzeri olmayan yeni oynama yolları var. Şampiyonlar FIFA 19’da Yükseliyor.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 - 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz or AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB or AMD Radeon R7 260
DirectX: 11.0
Boş Alan: 50.0 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 - 64-Bit
İşlemci: Intel i3 6300T or AMD Athlon X4 870K or equivalent benchmark. Intel i3 4340, Intel i3 4350, AMD FX-4350 and FX-4330 as alternatives.
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
DirectX: 12.0
Boş Alan: 50.0 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

swallap72

Let's play the game
OYUN ÇİFT ÇEKİRDEKLİ AMD İŞLEMCİSİNDE AÇILYORMU BİLEN VAR MI ? FIFA 17 DE İNJECTOR YARDIMIYLA AÇILMIŞTI ACABA 19 DA AYNI ŞEKİLDE AÇILIR MI?

bagaj

Torrent-Oyun.com
Benim internet 24 mbps hızlı olmasına rağmen torrent dosyaları hep yavaş iniyor bunun çözümünü bilen var mı?

merhaba bir maruzatım var benim, bu oyun 2 gündür sitede 3-4 farklı şekilde yayınlandı. bilmediğim için soruyorum hangisini indirelim ve ayrıca internet hızım normal olmasına rağmen bu oyunun hangi linkini denesem indirme hızı çok yavaş. siteden çok memnunum harika oyunlar var ancak tek indirmeyi beceremediğim bu oyun oldu

maden

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba benim şöle bir sorum var oyun içindeyken oyuncu üstündeki ikonları nasıl kaldırırız şöle dim oyuncu üstündeki öğretici tuşları simgesi çıkıyor pas at kos sut bunları yardımcı olabilen varmı ayarlar kısmından bulamadim

Coleman01

VATAN SANA CANIM FEDA
Hocam ingilizce seçili halde 31 gb oluyor, ingilizceyi seçmezsek 27.9 gb oluyor ama 28.9 olduğunu görmedim ben. İngilizceyi de seçmeden mi indireceğiz acaba?

Dalquiel.X

Dalquiel.X
merhaba bir maruzatım var benim, bu oyun 2 gündür sitede 3-4 farklı şekilde yayınlandı. bilmediğim için soruyorum hangisini indirelim ve ayrıca internet hızım normal olmasına rağmen bu oyunun hangi linkini denesem indirme hızı çok yavaş. siteden çok memnunum harika oyunlar var ancak tek indirmeyi beceremediğim bu oyun oldu
Kardeşim ilk kırılan bu tarz bilinen oyunlarda indirme azdır indirme olsa bile indirme bitince çoğu kişi göndermeyi kapattığı için inme dalgalanır tam düzelme birkaç hafta sürer bununla uğraşmak istemezsen corepack sitesinde torrent harici linkler var oradan indirebilirsin son hız aşım aşma yöntemini de bulabilirsin ben google drive ile indiriyorum

bulentyoung

Torrent-Oyun.com
aslında hepsi aynı sıkıştırmak için dil dosyalarını cıkarıyolar garanti olsun diyorsan cpy sürümünü öeneririm

bulentyoung

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba benim şöle bir sorum var oyun içindeyken oyuncu üstündeki ikonları nasıl kaldırırız şöle dim oyuncu üstündeki öğretici tuşları simgesi çıkıyor pas at kos sut bunları yardımcı olabilen varmı ayarlar kısmından bulamadim
ayarlar sonra kontrolleri özelleştir(kontrol ayarları) fifa antronör göster yazanı kapatırsan göstermez kardeşim

Kardeşim ilk kırılan bu tarz bilinen oyunlarda indirme azdır indirme olsa bile indirme bitince çoğu kişi göndermeyi kapattığı için inme dalgalanır tam düzelme birkaç hafta sürer bununla uğraşmak istemezsen corepack sitesinde torrent harici linkler var oradan indirebilirsin son hız aşım aşma yöntemini de bulabilirsin ben google drive ile indiriyorum
araştırınca çok daha iyi anladım. çok teşekkür ederim hafta sonu güzel bir keyif yaparım demiştim ama bir hafta daha beklemekten zarar gelmez :)

Dalquiel.X

Dalquiel.X
araştırınca çok daha iyi anladım. çok teşekkür ederim hafta sonu güzel bir keyif yaparım demiştim ama bir hafta daha beklemekten zarar gelmez :)
Bunu indireceksen son hız olsun dersen corepack kendi sitesinden google drive ile indir her part 5 gb ben yarım saatte 15 gb indirdim son hızda

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt