FİFA 19 Kadro Güncellemesi - Her Zaman Güncel

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ahmetcan3492

Torrent-Oyun.com
kadroyu güncelledim teşekkür ederim usta.ne zaman yeni kadro güncellemeleri olur acaba olursa da sen buraya atar mısın?

zuhurat

Torrent-Oyun.com
Fenerbahçe'de Berke Özer ve Yiğithan Güveli yok canım sıkıldı.

Son düzenleme:

xburakx1991

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar gamepad da sorun yaşıyorum. hareket tuşlarını yön tuşlarına alıyorum işlemiyo sadece joistik te işliyo hareket. lütfen yardım edin....?

oyunun orjinal halinde erten ersu yiğithan ve berke özer var ama dosyayı atınca gidiyorlar

adrenalin6767

Torrent-Oyun.com
Kol sorununa çözüm bulan varmı xbox360c denememe rağmen düzelmiyor yön tuşları

gani34

Torrent-Oyun.com
Millet oyunda aktif ediyorum kadroları sorun yok fakat oyundan çıkınca sıfırlanıyor kadrolar Not: Profil kaydı yaptım ama yine aynı durum devam ediyor.

108alper108

Torrent-Oyun.com
Selamlar kadroları yükleme kısmında dosyayı göremiyorum ne yapabilirim?

beyler joistik oynuyorum ama tuşlar değişiyor artı bide sanki tuş aşağı basılı şekilde basılı kalıyor yukarı çekkiyorum ama aşa iniyor devamlı

mrtr26

Torrent-Oyun.com
Aynen dediğiniz gibi settings içerisine attım.Oyundan da Profil-Kadroları Yükle kısmından seçiyorum ama herhangi bir tepki vermiyor.İlk resimdeki olay bende olmuyor.

*Yönetici çalıştırınca sorun düzeldi.
oyunu yonetıcı olarak calsıtırdım ama yıne tepkı vermedı

Burhan Turk

Torrent-Oyun.com
kadro güncellemesi yaptım çalışıyor fakar şampiyonlar ligi ve kariyer moduna girince eski kadrolara dönüyor çözümü nedir acaba ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt