FIFA 19 içerisinde FIFA 20?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Arkadaşlar FIFA 20 kırılacağa benzemiyor. Ben UT'ci değil kariyer modu takılan bir insan olduğum için satın almayı düşünmedim bile hiç. Youtube'da birkaç videoda ve birkaç sitede gördüğüm kadarıyla FIFA 19'a bir modla 20'deki overallar, potansiyeller ve transferler vs eklenebiliyormuş. Bunun hakkında bir fikri olan var mı varsa çok sevinirim çünkü ben FIFA 20'yi sadece yeni wonderkid'ler, yeni potansiyeller için bekliyorum. Eğer bu mod oluyorsa beklemeye gerek yok. Link atmak yasak mı emin değilim yüzden atmayacağım ama bahsettiğim sitenin linkini isteyen olursa atarım.

Live Editor kullanarak potansiyeller vs. değiştirilebiliyor. Transfer, overall ve potansiyelleri Fifa 20 database'inden alıp ayarlamışlarsa neden olmasın. Tek sorun formalar falan olur.

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Live Editor kullanarak potansiyeller vs. değiştirilebiliyor. Transfer, overall ve potansiyelleri Fifa 20 database'inden alıp ayarlamışlarsa neden olmasın. Tek sorun formalar falan olur.
Nasıl yapabileceğim hakkında Türkçe bir kaynak var mı? Varsa link atabilirsen ya da yoksa özelden bilgilendirirsen çok mutlu olurum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt