FIFA 19 Genel Konusu (Sürekli Güncel)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

OYUNU ALACAKMISINIZ?

• Kullanılan toplam oy
    101

ISKA

Seviye 12
Ynt: E3 OYUN FUARI - FIFA 19,Battlefield... ( Canlı Yayın BAŞLADI Burada) (GÜNCEL)

Traileri izledim atmosferde değişiklik az da olsa var.Özellikle yağmur daha gerçekçi duruyor.Fifa şampiyonlar ligi atmosferini çok iyi verecektir bundan şüphem yok

-BRΛVE-

Muggle'lar her yerde !
Ynt: E3 OYUN FUARI - FIFA 19,Battlefield... ( Canlı Yayın BAŞLADI Burada) (GÜNCEL)

EA önem vermiş kesinlikle alacağım fifa 19'u gözüme çarpanlar

-Çalımların daha esnek olarak gözükmesi gerçekçilik katmış
-Yağmur ambiyansı grafikleride biraz artırıp güzel bir grafik şovu olmuş diyebilirim ama oyun çıktığı zaman o kadar grafik olabileceğini sanmıyorum hafif bir downgrade yer
-Oyuncuların biraz daha cüssesini artırmışlar
-Şut çekerken havadan gelen topa felan vurmalar yeni animasyonlar gelmiş diyebilirim zevkli olucaktır

Bunlar bile fifa 19 almama yetti çıksada bi konsol oyunda eski oyunu takaslıyıp alıyım
:D

ISKA

Seviye 12
Pes 19 demo oynadım. Oynanış bu sefer cidden olmuş. Yalnız maçlar sürekli 0-0. Kaleciler gol yemiyor çok iyi yapmislar kalecileri. Fifanin demosunu da merakla bekliyorum

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.