FIFA 19 DEMO hakkında ilk izlenimleriniz nelerdir?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Şu güzelim oyunun standart sürümü 60 euro yurt dışında yaşayanlara çok normal bir fiyat ama biz almak istediğimizde 300 400 lira bu kadarda para verilmez ki arkadaş ne yapacağız bilmem :)

Anthony Hopkins

Torrent-Oyun.com
oyunu almanyada yaşayan adama 60 euro'ya satıyosanız türkiyede yaşayana da 60 lira'ya satın da alalım. yaptıkları şey aşırı saçma. bütün ülkelerin alım gücü aynı değil ki. ayrıca kendileri de bu işten kazanırlar. 300 liradan 10 kişi alıyosa 3000 lira kazanıyorlar. 60 tan satarsan 10 değil 100 kişi alır sürümden kazanırsın. oyunu çok beğendim dediğim gibi makul bi fiyata satsalar forumdaki herkes alır bence

Azap HG

Torrent-Oyun.com
ps4te akıcı olarak oynadım gerçekten Kareografi olayı harıka paslar şutlar sesler alınır...

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
oyunu almanyada yaşayan adama 60 euro'ya satıyosanız türkiyede yaşayana da 60 lira'ya satın da alalım. yaptıkları şey aşırı saçma. bütün ülkelerin alım gücü aynı değil ki. ayrıca kendileri de bu işten kazanırlar. 300 liradan 10 kişi alıyosa 3000 lira kazanıyorlar. 60 tan satarsan 10 değil 100 kişi alır sürümden kazanırsın. oyunu çok beğendim dediğim gibi makul bi fiyata satsalar forumdaki herkes alır bence
Aynen katılıyorum bu paralara çok az kişi alır ama 60 ila 100 lira gibi bir fiyatı olsa büyük bir çoğunluk olur az satmaktansa ucuza daha çok satıp daha çok para kazanabilecekken adamların umurunda değil.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.