FIFA 19 CRACKFIX-CPY | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
fifa 19 ultimate team edition olan 3dm sürümü indirdim ve crakcde yaptım ve oyun açılmıyor origin geliyor ne yapmam lazım

myusufdemirkan

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba dosyayı farklı bir linkten atabilecek var mı torrent olarak değil de o şekilde indiremiyorum

adrenalin6767

Torrent-Oyun.com
Kol sorununa çözüm bulan varmı xbox360c denememe rağmen düzelmiyor yön tuşları

omerx6

Torrent-Oyun.com
Her defasında şampiyonlar ligi tanıtım ekranında oyundan atıyor yardımcı olabilecek var mı

mjtanju

Torrent-Oyun.com
Bu oyunu açarken direct function diye başlayıp uzun bir yazıyla devam eden bir hata alıyorum çözüm bilen var mı ?

giu_10

Seviye 1
Arkadaşlar ben originden 33 gb indirmiştim de aktivasyon gitti sonra.Bu cracki yapsam oyun çalışır mı

LewoRe

Torrent-Oyun.com
beyler ben fifa 19 cpy versiyonunu indirdim kurdum bu crackfixi attım ama yüklenme ekranı geliyor fifa 19 yazıyor yükleniyor sonra bi anda kapanıyor çözümü nedir yönetici olarak açtım olmadı o ayar yapılan yerden açmaya çalıştım ordan hiçbişey açılmadı çözüm nedir

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt