FIFA 19 Crack Only / Sadece Crack [CPY] - FULL - Tek Link indir Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

FIFA 19 Crack Only / Sadece Crack [CPY] - FULL - Tek Link indir Download - Hızlı indir

:pcgereklioyun: FIFA 19 | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC
:pcindirmeturu: Google Drive
:pcdosyaturu: RAR
:pcsurum: CPY
:pcboyut: 151 MB

KURULUM

İndirmiş olduğunuz klasörün İçindekileri kopyalayıp direk oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın.

İyi ve sorunsuz oyunlar dilerim!

Originden offline aktivasyonun üzerine bu crack i yapabilir miyim çok merak ediyorum

SELEN

Seviye 3
Crack yaptıktan sonra originden güncellemeleri yapmamız mümkün mü bir sıkıntı olur mu?

Yeni hesap aldıktan sonra gelen kırıldı haberine üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Neyse ben yine de sevineyim :p

Teşekkürler:))

stroke4079

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar torrent cpy sürümü çok yavaş oyun dosyalarını originden indirme imkanım var mı bir şekilde sonra bu cracki indirmek için ? cracksiz dosyaları nereden indirebilirim yani ?

beyler seçkin oyuncusuyum dk 26 manu vs juv 1-0 da gerideyim 1-1 yaptım oyundan attı çok acı verdi şuan zor tutuyorum kendimi neden böyle oldu cracktan önce olmuyordu birdenbire atıverdi

andreew12

Torrent-Oyun.com
Maç sonlarında oyunda atıyor bazen.Aynı sorunu yaşayan varmı ya ? crackfix varmış sanırım.

Yiğitcan Akman

Torrent-Oyun.com
ben indiriyorum fakat not defteri olan bi dosya iniyor winrar a da çevrilmiyor Google drive dan indirilen her şeyde bu sorunu yaşıyorum nasıl çözerim

blackmaskx

Torrent-Oyun.com
Ben iki cracki de indirdim fakat hala açılmıyor oyun, sizce sorun ne olabilir?

adrenalin6767

Torrent-Oyun.com
Kol sorununa çözüm bulan varmı xbox360c denememe rağmen düzelmiyor yön tuşları

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt