Fifa 19 Bilgisayara Karşı Defans Yapmak

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Braynds

Torrent-Oyun.com
Merhaba arkadaşlar, lütfen sesime kulak verin online bir oyuna sahibim. Ancak bilgisayara karşı bile oynadığımda top çalması çok zor oluyor.

1- Lütfen yardım edebilir misiniz fifa sever arkadaşlar.

2- Top çalmayı bir türlü beceremiyorum top kapılmıyor ve gol yiyorum.

3- Ayrıca ortalara hiç kafa vuramıyorum ve bana karşı yapılan ortalara kafa vurmakta zorlanıyorum.

---- Bunların hepsi bilgisayara karşı oynamam da yaşıyorum Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

Bilgi Paylaştıkça Güzeldir....

TheCapedCrusader

Torrent-Oyun.com
oyun ayarlarında eski defans yöntemi var bununla beraber cpu ayarlarını değiştirebiliyorduk bir yerden onu kullanabilirsiniz.

Takım talimatları burada devreye giriyor ve oynattığın formasyon çok önemli eğer 4-3-3 (Atak) oynatırsan takımın talimatlarını bunun doğrusunda ayarla . Bu sadece 4-3-3 formasyonu için değil tüm formasyonlarda geçerli bu sadece örnek . Mesela diyelim ki 4-3-3 (Rolanti) oynatıyorsun takımı aynı şekilde talimatları bunun doğrultusunda uyarla . Ha tabi ki oyun zorluğunun da önemi var. Ve oyuna koyduğun oyuncuların rollerine dikkat et . Mesela merkezi ofansif orta sahaya oyunu kurabilen bir oyuncu koyarsın basit bir orta saha değil. Bu defans için de böyledir . Örnek olarak Umtiti tam bir defans ustasıdır bütçen var ise takımına transfer et . Bunlar sadece örnekler eğer mantıklı talimatlar ve doğru formasyonu bulup korursan önüne geçemezler kolay kolay .

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar
Santra kısmına gelip kontroller kısmına geliniz sanırım d yada e idi (klavye de). En aşağıda da savunma sistemi yazar. Bunu eski tarza getirirseniz dqha rahat top kapma yaparsınız.
Oyun sırasında ise hızlı koşma tuşu (e) ile pas tuşuna (s) basılı tutarsan şiddetli pres yaparsın. Şut tuşu (d) ye basarsan bilgisayara yakın oyuncu da ikili pres başlatır oyuncuyu bunaltır. Tabii bu pres sistemi adam adama markajda rakibi biraz kaçırabilir. Ama pres olarak bu bahsettiğim savunma sisteminden memnun kalırsınız :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt