Fifa 18 klavye ayarları

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ScofieldTR

Mustafa Kemal Atatürk
Arkadaşlar Fifa 18 klavye ayarları dosyasını link atabilirmisiniz ?

JOSEBH JR

xxxxxxxxxxxxxxxx
Ynt: Fifa 18 klavye ayarları

ScofieldTR' Alıntı:
Arkadaşlar Fifa 18 klavye ayarları dosyasını link atabilirmisiniz ?
hocam normalde oyunu ilk yüklediğimizde fare ile de oynanıyor ben her zaman pes oynadığım için bilmiyorum fifada fare şart mı yoksa pese benzer bir tuş kombinasyonu yapabilirmiyiz ???

Crosss

Crossslive

Merhaba ben klavye sorununu hallettimde şöyle bir sıkıntı var sadece bana özelmi yoksa başkasında da oluyormu sorayım dedim, koşu halinde ve çapraz giderken (yani klavyeden 3 tuşa aynı anda basarken ) ara pas yani W çalışmıyor anlayamadım nedenini , koşuyu bırakıp ara pası verip tekrar koşuyorum ama sadece ara pasta oluyor yada şut veya normal pas atabiliyorum , nedir sebebi varmı bilen ?

Library_470937

Oyun zaten türkçe genelde sadece yön tuşları taktiklere atanmış oluyor çok basit youtubeden videolarina bakarak kolayca ayarlayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt