FIFA 18 Kasma

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Şu anki sistemimde H81M-C anakart, Intel Core i5-4440 @ 3.10Ghz işlemci ve GT 630 ekran kartı var. İşlemcimin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum ve game debate gibi sitelerden baktığımda çoğu oyunda ortalamanın üzerinde puan aldığını gördüm.

Her neyse. Ekran kartım FIFA 18 için yeterli olmayabilir ancak birkaç ay önce forumdan biri aynı ekran kartıyla ve daha kötü bir işlemciyle FIFA'yı hiçbir şekilde kasmadan oynadığını söylemişti. O yüzden bu kadar kurcalıyorum durumu.

Sizden isteğim ve sorum şu ki ben ne yapabilirim bu oyunu kasmadan oynayabilmek için? Bana deyin ki şunu şunu yap, şu ayarı yap fps yükselir artık kasmaz... Yıldım.

Dostum bende 1050ti kullanıyorum aynı sorun bendede vardı yavaşlama titreme vs. Nvidia denetim masasından fifa 18i seçip vsync yi uyarlamalı seçtim.Oyun ayarlarındanda direct x 11 secili,sabit 60 fps yag gibi akıyor suan sende dene.

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Dostum bende 1050ti kullanıyorum aynı sorun bendede vardı yavaşlama titreme vs. Nvidia denetim masasından fifa 18i seçip vsync yi uyarlamalı seçtim.Oyun ayarlarındanda direct x 11 secili,sabit 60 fps yag gibi akıyor suan sende dene.
Hocam indi oyun. Uyarlamalı yaptım dikey senkronizasyonu... Yağ gibi bal gibi kaymak gibi oldu oyun. 45-60 FPS arasında seyir ediyor önceden 20'ydi.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt