FIFA 15 Ultimate Team Edition [CPY] - FULL - Torrent indir - Zamunda Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FIFA 15 Ultimate Team Edition [CPY] | FULL - Torrent indir - Download - Zamunda Torrent - PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CPY

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 13.45 GB

:pccikistarihi: 18.09.2015

:pcnot: Her işlemciyle uyumlu sağlam sürümdür, Update 8'i barındırır.
64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 ekran kartı zorunludur.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Son şampiyonlardan Fenerbahçe ve ezeli rakipler Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan, lige yeni yükselen Başakşehir Spor Kulübü, Balıkesirspor ve Mersin İdman Yurdu'na kadar, Türkiye'nin en üst kademe liginde oynayan 18 kulübün her birini oynayabileceksiniz. Tüm kulüpler kendi orijinal amblemleri, formaları ve kadrolarıyla karşınıza çıkacak.
Bunlara ek olarak, geçtiğimiz sezonun lider golcüsü olan Sivasspor'danAatifChahechouhe, Fenerbahçe'den MoussaSowand Beşiktaş'ın kalecisi Tolga Zengin, ve de Galatasaray'dan WesleySneijder gibi Dünya Kupası yıldızı futbolcular, oyunun en popüler özelliği olan FIFA 15 Ultimate Team'de yer alacak.

FIFA 15 futbolu muhteşem detaylarla hayata geçirir ve böylece taraftarlar spor duygusunu daha önce hiç olmadığı gibi yaşayabilmektedir. Gerçek maçlarda olduğu gibi coşkulu tezahürat ve marşlarıyla birlikte olağanüstü bir kalabalığa şahit olun ve Dinamik Maç Sunumuyla maça renk katan spiker ve yorumcuların keyfini çıkarın. İlk defa olmak üzere sahadaki 22 oyuncu da Duygusal Zekâ ile ilişkilendirilmiştir - yani artık oyuncular rakiplere ve takım arkadaşlarına duruma göre tepki verebilecek maç anlatımı da bu yönde etkilenecektir. Yeni Nesil Görseller adeta oyuncuları Canlı Yeşil Sahalara götürmekte, maç ilerledikçe çimlerin kirlendiği, ıslandığı gerçekçi bir deneyim yaşatmaktadır. Otantik Oyuncu Görselleri oyuncuları daha zinde, atletik ve gerçek hayattaki görünümlerine daha yakın bir şekilde yansıtır. Oyuncu Kontrolü oyuncu hareketine tepki duyarlılığını arttırmakta ve oyuncuların topu çok daha kolay kontrol edebilmelerini ve dolayısıyla da kendi stillerini katabilmelerini sağlayarak Adam Adama Mücadeleleri çok daha heyecan verici hale getirmiştir. Futbol dünyadaki en teatral şovlardan biridir ve FIFA 15 de sizleri sahnenin tam ortasına çıkararak dünyanın en harika sporunu çok daha yakından ve etkili bir şekilde hissetmenizi sağlıyor.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.4 Ghz (veya AMD Phenom 7950 Quad-Core, AMD Athlon II X4 620 eşdeğer işlemci)

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 650 veya AMD Radeon HD 5770

DirectX: Version 11 destekli

Boş Alan: 14 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 8.1 (Sadece 64 bit!)

İşlemci: Intel i5-2550K @ 3.40GHz (veya AMD FX-6350 Six-Core eşdeğer işlemci)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 6870

DirectX: Version 11 destekli

Boş Alan: 14 GB boş alan

:pcoyunfragmani:

[size=18pt] Dil ekranında sorun yaşayanlar:
Denetim Masası>Programlar>Windows özelliklerini aç veya kapat>Medya özelliklerine gelin, tık işareti yoksa işaratleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Şimdi ise oyuna sorunsuzca launcher.exe'den girebilirsiniz! :)

:turbo:
http://adf.ly/1afYc8
:hitfile:
http://adf.ly/1afYfm
:rapid:
http://adf.ly/1afYgm
:upload:
http://adf.ly/1afYhn

Ekli dosyalar

Ynt: FIFA 15 Ultimate Team Edition [CPY] - FULL - Torrent indir - Zamunda Download

ciddimisiniz siz artık fifa 16 çıktı çıkacak şimdi mi olur :( 1 yıl bekledim ben

Kylo

Sw 1977-2012
Ynt: FIFA 15 Ultimate Team Edition [CPY] - FULL - Torrent indir - Zamunda Download

Bu çok iyi oldu

konur43

Torrent-Oyun.com

sadece crack ve uptade varsa paylaşabilirmisiniz

mellow83

Torrent-Oyun.com

Nvidia 9800 GT var bende çalıştırmaz mı???

Tolga Aydemir

Uzay, herşeyin cevabı ve ulaşamadığım tek yer

Çok teşekkür ediyorum. Bundan bir önceki fifa15 sürümünüz bende yüklü ve her gün oynuyorum. Acaba bu sürüm ile bundan önceki arasında çok fark varmı ?

ATTILAHAN

Torrent-Oyun.com

Sadece update ve crack eklermisiniz

FIRΣMΛN

2015 Model İtfaiyeci :)

Saçmalık ! Fifa 16'ya Kaç Gün Kalmış Çıkartıyorlar. 3DM Sürümünü 4 Kez İndirdim ama Çalışmadı. Fifaya 3-4 Gün Kala Bu Sürümü Çıkartıyorlar s12:. s12:. s12:.

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

ATTILAHAN' Alıntı:
Sadece update ve crack eklermisiniz
Ayrı olarak yoktur malesef

joker1903bjk

MARİO GOMEZ CHA CHA

isteyene Link Atabilirim Uptade Ve Crack Birlikte PM'den

MrEyup

Seviye 3

ΛCIT

What are you looking at ?
Ekip Lideri

Dalgamı geçiyolar ?

Tolory

Seviye 3

mellow83' Alıntı:
Nvidia 9800 GT var bende çalıştırmaz mı???
dalga mı geçiyon, çalıştırmaz tabiki de !
ha tabi 10 fps de oynamak istiyosan o başka

SpAwN

Donanım Uzmanı
Emektar

Tolory' Alıntı:
dalga mı geçiyon, çalıştırmaz tabiki de !
ha tabi 10 fps de oynamak istiyosan o başka
Sorun o bile değil ve o kart DX10 u ancak destekliyor ki bu oyunun çalışması için DX11 destekli ekran kartı şart

hahahah torrent-oyun hızıyla outtahere:.

berker1907

Tolga Aydemir' Alıntı:
Çok teşekkür ediyorum. Bundan bir önceki fifa15 sürümünüz bende yüklü ve her gün oynuyorum. Acaba bu sürüm ile bundan önceki arasında çok fark varmı ?
+++++++++

ZeUS128

i'm the best at what i do
Ynt: FIFA 15 Ultimate Team Edition [CPY]

Ulan CPY İtalyanın bağrından gelip , denuvoyu kıran yegane guruplardansınız anladık da 15 nedir yav ? zaten kırılan bir oyunu neden uğraşırsıznız

mad max ile metal gear solid 5 P.P. yi kırsanıza güzel kardeşim. CPY yetkililere sesleniyorum .

FIFA 15 sorunlu olarak kırılmıştı bu oyunu o kadar uğraştan sonra kıramamıştı ya 3DM bence bunun çıkması iyi bir şey oldu.Neden diye sorarsanız Denuvonun sorunsuzca kırılabildiğine kanıttır bu.

korhan4045

Torrent-Oyun.com

Fifa yı görünce o ''1 saniye içinde'' aklıma bi sürü şey geldi :D

Dedim 22 sinde cıkmıyormuydu, oha lan ne cabuk, nasıl kırdılar falan derken 2015 miş... :D

TitanZ

Torrent-Oyun.com

Beyler, Fifa 15'in Türkçe spiker yaması varmı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt