Fernbus Simulator

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

seqo

Düşün dur..
Arkadaşlar merhaba, Fernbus Simulator güncellemelerini ve DLC' lerini arıyorum ancak bulamıyorum. Oyun performansı ekran kartımın iyi olmasına rağmen hala düşük fps, güncellemelerle optimizasyon sorunu çözülmüş. DLC' leri ve güncellemeleri nereden bulabilirim?

Ynt: Fernbus Simulator

Oyunda çok sıkıntı olduğu için dolayısıyla pc iyi olsa bile sıkıntılı oluyor ben oyunun paylaşıldığı konuya bakmıştım güncel hali yok hala kırılmamış kırıldığında paylaşılacakmış forumda bekliyorum bende o yüzden :-\

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

Oyun tam olarak kırılmadı ayrıca o islemci ile ekran kartı cok uyumsuz olmus darboğaz yapma ihtimali cok yüksek.

seqo

Düşün dur..

Mekan Sahibi' Alıntı:
Oyun tam olarak kırılmadı ayrıca o islemci ile ekran kartı cok uyumsuz olmus darboğaz yapma ihtimali cok yüksek.
Ekran kartını ilk alırken çok düşündüm dar boğaz olacak diye ama geçen yazdan beri hiç bir sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel çalışıyor. FPS sorunu vs. yaşamıyorum. Hemen herşeyi ultrada oynuyorum.

Themistokles

Sıkıntı yoksa sıkıntı var demektir.

seqo' Alıntı:
Ekran kartını ilk alırken çok düşündüm dar boğaz olacak diye ama geçen yazdan beri hiç bir sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel çalışıyor. FPS sorunu vs. yaşamıyorum. Hemen herşeyi ultrada oynuyorum.
Msı afterburner ile ss atsana değerleri bir görelim.

Vallahi fernbus orjinal olarak var ve son çıkan harita dcl haric tüm dlcler mevcut şuanda elimde. Sevdiğim ve oynadığım bir oyun olduğu için son dlc paketinide alırım ama normal şartlarda o kadar para edecek bir oyun değil. Ederi maksimum 50 lira tüm dlcleri ile. Ama şuan almaya kalksanız ana oyun 96 lira 2 ayrı otobüs dlcsi var setra ve neoplan toplamda yaklaşık 70 lira. Radyo dlc si var 15-20 lira civarı da o olması lazım. EE ek olarak harita geldi. bir 70 de o ekstra otobüs gelecek bir 35 40 da o :D Ortalama 300 lira tüm her şeyi ile. Bir gün son güncellemeler ile tekrardan kırılacaktır. ve keşke kırılsa herkes oynasa diyorum..

uzımakıreverse' Alıntı:
Vallahi fernbus orjinal olarak var ve son çıkan harita dcl haric tüm dlcler mevcut şuanda elimde. Sevdiğim ve oynadığım bir oyun olduğu için son dlc paketinide alırım ama normal şartlarda o kadar para edecek bir oyun değil. Ederi maksimum 50 lira tüm dlcleri ile. Ama şuan almaya kalksanız ana oyun 96 lira 2 ayrı otobüs dlcsi var setra ve neoplan toplamda yaklaşık 70 lira. Radyo dlc si var 15-20 lira civarı da o olması lazım. EE ek olarak harita geldi. bir 70 de o ekstra otobüs gelecek bir 35 40 da o :D Ortalama 300 lira tüm her şeyi ile. Bir gün son güncellemeler ile tekrardan kırılacaktır. ve keşke kırılsa herkes oynasa diyorum..
Konusu açılmışken bir şey soracam siz direksiyon seti ile mi oynuyorsunuz oynuyor iseniz yada bilgi sahibiyseniz korsan sürümde Logitech G27 ayarlarını nasıl yapabilirim araştırdım ama bulduklarımdan pek bir şey anlayamadım
yardımcı olursanız sevinirim

gameov2r' Alıntı:
Konusu açılmışken bir şey soracam siz direksiyon seti ile mi oynuyorsunuz oynuyor iseniz yada bilgi sahibiyseniz korsan sürümde Logitech G27 ayarlarını nasıl yapabilirim araştırdım ama bulduklarımdan pek bir şey anlayamadım
yardımcı olursanız sevinirim
Kardeşim malesef kırılan sürüme ayar çeksen de tam randımanlı oynayamıyorsun . Sebebi de yaklaşık 3 hafta yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile 900 derece desteği, direksiyon sertliği ve yeni bir "force feedback" yani titreşim geri bildirim özelliği ve koltuk ayarı eklendi. Ve malesef bu güncelleme için de oyunu yeninden kırmaları gerekiyor. Şuan ki korsan sürümde böyle bir durum söz konusu değil.

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com

uzımakıreverse' Alıntı:
Euro truck ile cok fark var mı abi arasında?

gamecerenimo' Alıntı:
Euro truck ile cok fark var mı abi arasında?
Fark derken ne gibi bir fark ? Grafikler daha gerçeğe yakın ama oyun iyi bir sistem istiyor. Otobüsler işlevsel " yani baya özellikleri vs var tüm tuşlar ve mekanizmalar aktif halde çalışıyor denebilir. Yani ets 2 modlarda oldugu gibi yavan degil. Tabi ets serisi artık optimizasyonu oturttu fernbus ise hala gelişim sürecinde.Ama eğer otobüs sürmeyi seviyor ve heves ediyorsanız indirimde flan fiyatlar düştüğün de bir bakın isterim..

Oyunda modlama vs mevcut değil firma henüz modlama olayını paylaşıma açmadı. Oyunun son hallerini grafik ve efektlerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ffoiQGzLkP4&t=333s

seqo

Düşün dur..

Mekan Sahibi' Alıntı:
Msı afterburner ile ss atsana değerleri bir görelim.
Hocam ben huylanıyorum o programdan maalesef. Neden dersen bir çok kişinin ekran kartı yanmış veya sistemi çökmüş olduğu için o kadar emekle aldığım ekran kartımı tehlikeye atmak istemiyorum.

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com

uzımakıreverse' Alıntı:
Fark derken ne gibi bir fark ? Grafikler daha gerçeğe yakın ama oyun iyi bir sistem istiyor. Otobüsler işlevsel " yani baya özellikleri vs var tüm tuşlar ve mekanizmalar aktif halde çalışıyor denebilir. Yani ets 2 modlarda oldugu gibi yavan degil. Tabi ets serisi artık optimizasyonu oturttu fernbus ise hala gelişim sürecinde.Ama eğer otobüs sürmeyi seviyor ve heves ediyorsanız indirimde flan fiyatlar düştüğün de bir bakın isterim..

Oyunda modlama vs mevcut değil firma henüz modlama olayını paylaşıma açmadı. Oyunun son hallerini grafik ve efektlerini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ffoiQGzLkP4&t=333s

Euro truck 2 tüm ekleriyle almıstım bu oyunla hemen hemen aynısıysa gerek yok almaya ama grafikleri cok hosumu gitti abi gercekten :D pahalı bide

seqo

Düşün dur..

gamecerenimo' Alıntı:
Euro truck 2 tüm ekleriyle almıstım bu oyunla hemen hemen aynısıysa gerek yok almaya ama grafikleri cok hosumu gitti abi gercekten :D pahalı bide
ETS 2 zevkli ve oturmuş ayrıca benimde severek oynadığım bir oyundur. Ama yük taşımak yerine bilet kesip insanları taşımak, kamyon şoförlüğü yerine otobüs şoförlüğü yapmak ve otobüsün bagajlarını açıp bavulların oraya yüklenmesi vs. gerçekten güzel bir his veriyor. Güzergah vs. başarılı bir oyun ama orjinali hem anlamsız pahalı hem de optimize olmaması sıkıntılı bir durum bu da oynanışı biraz zorluyor. Ama tavsiye ederim farklı bir zevk veriyor. Ayrıca son güncellemeyle 900 derece direksiyon desteği gelmiş. Tabi bende korsan olduğu için kullanamıyorum.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt