TO Haber | Fatal Frame: Maiden Of Black Water Bu Yıl PC’ye Geliyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
KOEI Tecmo, Fatal Frame: Maiden Of Black Water’ın 2021’de yani bu yıl içerisinde PC’ye geleceğini resmi olarak duyurdu. Fatal Frame: Maiden of Black Water, 2014 yılının en popüler konsollarından biri olan WiiU için piyasaya sürülmüştü ve şimdi oyunun geliştirilmiş bir versiyonu olarak piyasaya sürülüyor. Duyuru fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Fatal Frame: Maiden of Black Water, oyuncuları ürkütücü Mt. Hikami; tuhaf ve talihsiz olayların musallat olduğu kutsal bir yer. Yuri Kozukata, Ren Hojo ve Miu Hinasaki’nin gözünden, kaybolanları bulmak için dağı keşfederken hayaletlerin fotoğraflarını çekme yeteneğine sahip sadece bir el feneri ve benzersiz bir kamera olan Camera Obscura’ya güvenecekler.

Oyun, daha da korkunç ve sürükleyici bir deneyim sunan en son donanım gelişmelerine uyacak şekilde yükseltilmiş görseller içerecek. Ek olarak, oyuncuların çeşitli sahnelerde karakterler ve hayaletler ile birlikte mükemmel ürkütücü resimler oluşturmak için pozlarını ayarlamasına olanak tanıyan yepyeni bir Fotoğraf Moduna sahip olacak. Ayrıca, ana kahramanlar için bir dizi yeni kostüm olacak.

Korku oyunu severlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Fatal Frame’i mutlaka denemelisiniz. Oyun için henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı, şimdilik sadece bu yıl içerisinde geleceğini biliyoruz. Çıkış tarihi açıklandığında sizleri bilgilendireceğiz

Ekim Demirci

Murusti

Torrent-Oyun.com
Emulatör ile oynamıştım bu haberi duyduguma çok sevindim bide pcde oynarım türkçe yamasıda çıkarsa tadından yenmez.önceki sürümlerde pcye çıkarsa 10 numara olur

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyun The Medium tarzı bir şey mi arkadaşlar, oynanış mekanikleri genel olarak nedir mesela?

Oyun The Medium tarzı bir şey mi arkadaşlar, oynanış mekanikleri genel olarak nedir mesela?
Yok değil hocam Fatal Frame horror türünün efsanelerindendir. Özellikle ps2 dönemlerinde Avrupa ve Amerika da silenthill serisi Asya ve çevrelerinde de (project zero) "oyunun asya da bilinen adıdır" yani (Fatal Frame) serisi domine etmişti bir dönem.. Özetle tür olarak esasında silent hill e daha yakın salt bir gerilim serisidir fatal frame serisi.. Sadece mekaniksel olarak farklılık barındırmakta. Ha bu arada videoya bakıp bu ne demeyin sakın. Oyun cidden rahatsız edicidir. Ve baya baya diken üstünde tutar.. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yok değil hocam Fatal Frame horror türünün efsanelerindendir. Özellikle ps2 dönemlerinde Avrupa ve Amerika da silenthill serisi Asya ve çevrelerinde de (project zero) "oyunun asya da bilinen adıdır" yani (Fatal Frame) serisi domine etmişti bir dönem.. Özetle tür olarak esasında silent hill e daha yakın salt bir gerilim serisidir fatal frame serisi.. Sadece mekaniksel olarak farklılık barındırmakta. Ha bu arada videoya bakıp bu ne demeyin sakın. Oyun cidden rahatsız edicidir. Ve baya baya diken üstünde tutar.. :)

The Medium gibi derken onun gibi puzzle çözme odaklı bir korku oyunu mu demek istemiştim hocam.Oyundaki amacın ve ana mekaniğinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.Mekanik olarak RE'ler gibi çıkış yolu bulmak için puzzle vs. çözülüyor mu bu oyunda? Aksiyon tarafının RE'lerle aynı olmadığını biliyorum bu arada.Hatta yanlış görmediysem bu oyunda aksiyon yok.

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
The Medium gibi derken onun gibi puzzle çözme odaklı bir korku oyunu mu demek istemiştim hocam.Oyundaki amacın ve ana mekaniğinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum.Mekanik olarak RE'ler gibi çıkış yolu bulmak için puzzle vs. çözülüyor mu bu oyunda? Aksiyon tarafının RE'lerle aynı olmadığını biliyorum bu arada.Hatta yanlış görmediysem bu oyunda aksiyon yok.
Yanlış hatırlamıyorsam yalnızca kamera yardımıyla görebildiğimiz düşmanlar vardı. Hiç oynamadım, sadece eski oyunlarından birisini biraz izlemiştim. Kamera üzerine kurulu olabilir.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hala istediğim cevabı alamadım dostlar. :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam nesini anlatalım deneyimlemek gerek :)

Aha şunu bırakayım :)

https://eksisozluk.com/fatal-frame--773849
Hocam ben oyundaki amacı (olayı) ve bu amaca giderken kullandığımız oyun içi mekanikleri soruyorum ki attığın linkte kısaca şu sözle özetlenmiş aslında: ''... kayıp abimizi ararken (amaç) karşımıza çıkan hayaletleri de bir fotoğraf makinesi yardımıyla etkisiz hale getirmemiz... (mekanik)''.

Özet de olsa cevabı aldım hocam, anladığım kadarıyla oyunun en baskın tarafı korku öğesi.
Link için ayrıca teşekkür ederim. :)

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar serinin bikac oyununu oynamış biri olarak şöyle anlatayım elimizde bi fotograf makinesi var karşımıza ruhlar gelince foto çekiyoruz flaşh patladıkca ruhların amel defterini kapıyoruz tabi oyun ilerledikce flaşın gücü falan artıyo.çıkınca sizde oynayın çok seveceksiniz

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Emülatör ile oynayayım diyordum iyi oldu korku türünün efsanelerindendir keşke diğer oyunlarıda gelse diğer oyunları eski biraz remastered şeklinde gelsin ama

Murusti

Torrent-Oyun.com
Emülatör ile oynayayım diyordum iyi oldu korku türünün efsanelerindendir keşke diğer oyunlarıda gelse diğer oyunları eski biraz remastered şeklinde gelsin ama
Bence pcye çıkmasını bekle emulatörde kontroller çok sıkıntılı.zaten busene icinde çıkacakmış

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Bence pcye çıkmasını bekle emulatörde kontroller çok sıkıntılı.zaten busene icinde çıkacakmış
Xbox 360 kolum var sorun olmuyor hocam kontrol sorunu yaşadığım tek oyun no more heroes 1 ve 2di hatta 2yi denemedim bile ama 9 Haziran'da pcye çıkınca onları bitirdim .nasıl sen oynadin mi oyun kola göre mi yapılmış sırf hikayeyi anlamak icin bekliyorum Türkçe yama çıkar diye .

Murusti

Torrent-Oyun.com
Xbox 360 kolum var sorun olmuyor hocam kontrol sorunu yaşadığım tek oyun no more heroes 1 ve 2di hatta 2yi denemedim bile ama 9 Haziran'da pcye çıkınca onları bitirdim .nasıl sen oynadin mi oyun kola göre mi yapılmış sırf hikayeyi anlamak icin bekliyorum Türkçe yama çıkar diye .
Kola göre yapılmış ben klavye ile oynadım baya bi karısık oldu pcye cıkınca düzgünce uyarlarlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt