Torrent-Oyun | FARMING SIMULATOR 22 [FLT] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
teşekkürler yinede çözüm olmadı benim sorunum 0 dan açarken oynaya biliyorum ama kayıt edip başlatınca %20 yüklemede oyundan atıyor
Üzgünüm, sorunla ilgili net bir bilgim yok maalesef.Save sorunu için önerilen tek çözüm yolu buydu.

petrix52

Torrent-Oyun.com
İsmi Chovka olan yani.
Onda Dosya konumunda (sanırım x64 dosyasında)
''flt.ini'' adında bir dosya olması gerekiyor.Ona girip ''language'' satırının karşısındaki dili ''turkish'' olarak değiştir.

Edit: Düşük bir ihtimal ama olmazsa oyun içi ayarlarından da değiştirmeyi deneyebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 250485
Hocam 14 GB olan birinci dosyayı indirdim orda fit.ini diye bir dosya yok nasıl türkçe yapıcam

petrix52

Torrent-Oyun.com
Dosya aramaya yazdım bulamadım da klasörü aç kapa ve yenile yapınca manuel çıktı tamamdır teşekkür ederim. Dlc 'li dimi bu ne artısı var dlclerin ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dosya aramaya yazdım bulamadım da klasörü aç kapa ve yenile yapınca manuel çıktı tamamdır teşekkür ederim. Dlc 'li dimi bu ne artısı var dlclerin ?
Evet hepsi aynı sürüm ve DLC'li.DLC'lerin ne olduğunu ''Oyun Hakkında'' başlığı altında belirttim.DLC'lerin oyuna ne kattığını oyuna hakim olmayan biri olarak bilmiyorum maalesef.Muhtemelen oyundaki araçlar falandır.DLC isimlerini Google'dan aratarak daha detaylı bilgi bulabilirsin.İyi oyunlar.

güncelleme.png

Online-Multiplayer özelliği barındıran DODI ve FitGirl Repack eklenmiştir.FitGirl artı olarak Windows 8.1 Fix'i içermektedir (Win8.1'de oynamak isteyenler için).
Repack olarak mümkün olduğunca DODI tercih etmeniz önerilir.
İyi oyunlar.

》》[11,4 GB_DODI] Farming Simulator 22 (v1.1.1.0 + 4 DLC + Online Multiplayer).torrent
》》[8,4 GB_FitGirl] Farming Simulator 22 (v1.1.1.0 + 4 DLC + Multiplayer + Win8.1 Fix).torrent

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostum dodi yi indirmeme rağmen online giremiyorum çözümü nedir acaba?
- Farming Simulator 22/_CRACKS \ Online Multiplayer Crack dosyasındakileri oyunun ana klasörüne, yani Farming Simulator 22 dosyasının içine kopyalayıp yapıştır.
- Daha sonra Steam'i açıp hesap girişi yap (yan hesap öneriliyor).
- Daha sonra oyunu başlat.

Gerisi sana kalmış.Bunlar DODI'nin gösterdiği yol, şahsen denemişliğim vs. yok, denemem mümkün de değil.Bu şekilde oynayabileceğini düşünüyorum.Şimdiden iyi oyunlar.

leaflook43

Torrent-Oyun.com
Setupsuz olanı indirdim ve oyun ayarlarından çözünürlüğü değiştirince oyun kapanıyor ve açılmıyor. Açıldığında ise ayar değişmemiş oluyor var mı çözümünü bilen

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt