Torrent-Oyun | FARMING SIMULATOR 22 [FLT] (+Repackler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FS KAPAK 1.png

FARMING SIMULATOR 22 [FLT]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Year 1 Bundle [v 1.1.1.0 + DLC'ler]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 14,1 GB

:pccikistarihi: -22.11.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE ALT YAZI DESTEĞİ

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1248130/Farming_Simulator_22/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

YEAR 1 BUNDLE İÇERİĞİ:
- Year 1 Season Pass
- CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack
- Fendt 900 Black Beauty
- Mack Trucks: Black Anthem

- Zetor 25 K

Yeni Farming Simulator geliyor!

Şimdi ön sipariş verin ve CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack'i ÜCRETSİZ alın!

Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa'daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 2022 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle!

John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100'ün üstünde gerçek ziraat markalarına ait 400'ten fazla makine, alet ve çok daha fazlasıyla buğday, mısır, patates ve pamuk gibi ürünleri ekip hasat edebileceksin. Yeni makine kategorileri ve ekinlerle de oyun deneyimine yeni mekanikler eklenecek.

Hatta çiftliğini çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yaparak yönetebilecek ve topluluk tarafından oluşturulmuş bol miktardaki modifikasyonlarla oyun deneyimini bir adım öteye taşıyabileceksin. Farming Simulator 22 oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor ve başarılı bir çiftçi olman için sana meydan okuyor. O yüzden hemen çiftçiliğe başla ve güzel zamanların tadını çıkar!

:sistem_gereksinimleri:
FS sistem.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)
Setup'sız Steam-Rip'in torrent dosya boyutu 2 MB üstü olduğu için siteye eklenemiyor.İndirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
Link.gif

1637604445034.png

Farming-Simulator-19-1.4.1.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

63zaza

Torrent-Oyun.com
Ekli dosyayı görüntüle 250481

FARMING SIMULATOR 22 [FLT]
(+Repackler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Year 1 Bundle [v 1.1.1.0 + DLC'ler]
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 14,1 GB

:pccikistarihi: -22.11.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

Ekli dosyayı görüntüle 250473 TÜRKÇE ALT YAZI DESTEĞİ

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1248130/Farming_Simulator_22/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Yeni Farming Simulator geliyor!

Şimdi ön sipariş verin ve CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack'i ÜCRETSİZ alın!

Günümüz çiftçilerinden biri ol ve Amerika ve Avrupa'daki üç farklı ortamda çiftliğini inşa ederken yaratıcı çözümler kullan. Farming Simulator 2022 tarıma, hayvancılığa ve ormancılığa odaklanan envaiçeşit çiftçilik operasyonu sunarken şimdi de mevsim döngülerinin olduğu heyecanlı bir eklemeyle sizlerle!

John Deere, CLAAS, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra gibi 100'ün üstünde gerçek ziraat markalarına ait 400'ten fazla makine, alet ve çok daha fazlasıyla buğday, mısır, patates ve pamuk gibi ürünleri ekip hasat edebileceksin. Yeni makine kategorileri ve ekinlerle de oyun deneyimine yeni mekanikler eklenecek.

Hatta çiftliğini çok oyunculu modda diğer oyuncularla işbirliği yaparak yönetebilecek ve topluluk tarafından oluşturulmuş bol miktardaki modifikasyonlarla oyun deneyimini bir adım öteye taşıyabileceksin. Farming Simulator 22 oyunculara hiç olmadığı kadar özgürlük sunuyor ve başarılı bir çiftçi olman için sana meydan okuyor. O yüzden hemen çiftçiliğe başla ve güzel zamanların tadını çıkar!

:sistem_gereksinimleri:
Ekli dosyayı görüntüle 250475

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)
Setup'sız Steam-Rip'in torrent dosya boyutu 2 MB üstü olduğu için siteye eklenemiyor.İndirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 250480
Ekli dosyayı görüntüle 250476
hangi sürümü bu standart paket mi delux mu premiumpaket mı dlc ek pakerler mevcut mu bu surum de

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hangi sürümü bu standart paket mi delux mu premiumpaket mı dlc ek pakerler mevcut mu bu surum de
Konuda da belirttiğim gibi Year 1 Bundle olarak geçiyor bu sürüm, içerikleri aşağıdaki gibidir:

- Year 1 Season Pass
- CLAAS XERION SADDLE TRAC Pack
- Fendt 900 Black Beauty
- Mack Trucks: Black Anthem
- Zetor 25 K

Eline sağlık adminim

Evet mevcut.
Teşekkür ederim, iyi oyunlar.

kkursat

Torrent-Oyun.com
Beyler ben indirdim ama dili değiştiremiyorum. Nasıl yapacağım bilen varmı?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İsmi Chovka olan yani.
Onda Dosya konumunda (sanırım x64 dosyasında)
''flt.ini'' adında bir dosya olması gerekiyor.Ona girip ''language'' satırının karşısındaki dili ''turkish'' olarak değiştir.

Edit: Düşük bir ihtimal ama olmazsa oyun içi ayarlarından da değiştirmeyi deneyebilirsin.

1637608083927.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İlk iki torrentte ek içerikler var mı ? Yoksa sadece chovkada mı ?
Hepsi aynı sürüm, ilk ikiyi eklerken sürümlerini bilmediğim için normal isimleriyle ekledim.Hepsi aynı günde paylaşıldığı için aynı içeriklere sahipler.Torrent'ler arasında fark olacağı zaman torrent'lerin üstündeki açıklama kısmına yazıyorum dostum.İyi oyunlar.

arkadaşlar oyunda save dosyası sorunu yaşayanlar varmı kayıtlı oyunu başlatamıyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
arkadaşlar oyunda save dosyası sorunu yaşayanlar varmı kayıtlı oyunu başlatamıyorum
Oyunun ana dosyasında boş bir yere sağ tıklayıp ''Özellikler''den ''salt okunur'' tikini kaldırarak bu sorunu çözebileceğini tahmin ediyorum.

Örnek:

1637634290893.png

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
teşekkürler eline sağlık
Teşekkür ederim, iyi oyunlar.

yükleme biterken hata veriyor, install eror
Yeterli boş alan olmayabilir veya büyük ihtimal Utorrent ile indirme yaptıysan eksik inmiş olmasından dolayı hata vermiş olabilir.Utorrent'ten ''tekrar kontrol et'' yapıp gerekli boş alanın haricinde ekstradan 10 GB kadar boş alanın olduğundan emin olup tekrar dene.Bu arada hangi torrenti indirmiştin?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt