Farm Together Mexico + Update 16 [PLAZA] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri

Farm Together Mexico + Update 16 [PLAZA]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: PLAZA

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 1.28 GB

:pccikistarihi: 05 Aralık 2018

:pcnot: Oyunda Türkçe dil mevcuttur. Son sürümde Wasabi Pack,Supporters Pack ve Mexico DLC'leri eklenmiştir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

En üst düzey çiftçilik deneyimi!!
Avatar Farm'ın yaratıcılarından, Farm Together, en üst düzey çiftçilik deneyimi!

Sıfırdan, küçük bir arsa ile başlayın ve gözün görebileceğinin ötesine kadar uzanan büyük bir çiftliğe sahip olun!
Çiftliğinizi büyütün
Bitkiler, ağaçlar yetiştirin, hayvan besleyin ve çok daha fazlasını yapın! Güç bela kazandığınız parayı çiftliğiniz için yeni binalara ve eşyalara harcayın! Deneyim kazanın ve daha fazla eşyanın ve binanın kilidini açın!

Traktörünüzün üzerine atlayın ve görevleri hızlandırın, ancak dikkat edin, yakıt bitebilir!
Rahatlayın
İstediğiniz kadar oyunda kalın! Farm Together'da çevrimiçi olmadığınızda bile zaman ilerler, daha sonra tekrar geldiğinizde yapacak bir şeylerinizin olacağından emin olabilirsiniz.

Çiftliğinizi tek başınıza yönetin, yalnızca arkadaşlarınızın girmesine izin verin veya topluluğa açın ve birlikte gelişmeye başlayın! Kullanımı çok basit olan yetki sistemi ile yabancıların yapabilecekleri şeyleri sınırlayın. Böylece çiftliğinize zarar verme riski olmadan size yardımcı olabilirler.
Çiftliğinizi ve görünümünüzü özelleştirin
Kullanımınız için bir çok özelleştirme eşyası mevcuttur: çit, yol, bina, dekorasyon ... Komşularınıza bahçıvanlık ve dekorasyon becerinizi gösterin!

Ve kıyafetlerinizi de unutmayın! Karakterinizi ve traktörünüzü beğeninize göre özelleştirin ve arkadaşlarınızın çiftliklerini ziyaret edin!

:pckurulumaciklamasi:

Kuruluma başlamadan önce antivirüs veya defender programı kapatınız.
İlk olarak ana oyunumuz "Farm Together - Mexico " kurulumu yapınız.
Sonra sırasıyla "Farm Together - Mexico Update 14 " ve " Farm Together - Mexico Update 16 " kurulumlarını yapınız.
Kurulum bittikten sonra Crack yaparak oyunu oynayabilirsiniz.
İyi Oyunlar

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha yenisi
İşlemci: Dual Core işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 10 destekli ekran kartı
DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
İşlemci: Quad core işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 960 veya daha iyisi
DirectX: Sürüm 11

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Malesef her iki tarafı kontrol ettim ve bulamadım gerçi daha önçe bakmıştım ama yine baktım yok malesef.
Kullanıcılar / (PC adın) / AppData / Local

Bu yolu izle oyun ile ilgili klasör olabilir bazı oyunlar buraya kaydedebiliyor, Local yerine aynı yerdeki Roaming klasörüne de bakabilirsin. Burada da yoksa oyun kurulu olduğu kendi klasörüne kayıt yapıyordur Belgelerim'de olmadığından eminsen tabii ki

regular5f

Nerden Nereye
Kullanıcılar / (PC adın) / AppData / Local

Bu yolu izle oyun ile ilgili klasör olabilir bazı oyunlar buraya kaydedebiliyor, Local yerine aynı yerdeki Roaming klasörüne de bakabilirsin. Burada da yoksa oyun kurulu olduğu kendi klasörüne kayıt yapıyordur Belgelerim'de olmadığından eminsen tabii ki
Sorun çözülmüştür ikinizede teşekkür ederim sorun çözümü ise
C:\Users\Public\Documents\Steam\CODEX
yolunakaydediyormuş baya uğraştım kes yapıştır yapa yapa buldum.
Tekrardan teşekkür ederim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt