Farklı kablosuz klavye ve mouse

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...
merhaba arkadaşlar konuyu açacak pek bir yer bulamadım umarım doğru yerdeyimdir.
sorum şu ki klavye ve faremi kablosuz alacağım fakat böyle set halinde tek alıcılı olmayacak farklı markalar olarak 2 tane alıcılı olacak bunlar çalışırken
birbiriyle çakışır mı? bir problem yaşatır mı? cevaplar için teşekkür ederim şimdiden

GREY

[TechGuy]
merhaba arkadaşlar konuyu açacak pek bir yer bulamadım umarım doğru yerdeyimdir.
sorum şu ki klavye ve faremi kablosuz alacağım fakat böyle set halinde tek alıcılı olmayacak farklı markalar olarak 2 tane alıcılı olacak bunlar çalışırken
birbiriyle çakışır mı? bir problem yaşatır mı? cevaplar için teşekkür ederim şimdiden
yapmaz dostum alabilirsin.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
İş bilgisayarımda öyle kullanıyorum (klavye mouse ayrı ayrı alıcılı) ve yan yana slotlara takılı alıcılar. Hiç çakışma sapıtma vs olmadı uzun zamandır. Yani alabilirsiniz.

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...

azza168

NEDENSİZ YAŞIYORUZZZ...
ya olmaz ama belki belki driver çakışması olur ki çok düşük ihtimal sen gene de internetten satın al ürünleri aksi durumda iade edersin :))
daha karar vermedim hangisi set olanlar çok kötü umarım problem olmaz iade ederiz bir şekil

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt