Far Cry: New Dawn - Deluxe Edition v1.0.2 [ All DLCs + HD Doku Paketi + MULTi15] [Repack - Vicknet] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

SWFT

Torrent-Oyun.com
AGA KURULUM BASLAYIP %10 A GELDIGINDE SETUP'I KAPATIYO DEFENDERI DEVRE DISI YAPTIM YONETICI OLARAK ACTIM YINE AYNI SORUN NEDIR?
AMD RYZEN 2700X
ASUS GTX 1080TI OC
ASUS X470-F
GSKILL 16GB 3200MHZ RAM

masonjason246

Torrent-Oyun.com
oyun eleştiri sitelerinde ne hikmetse oyuncular ben de dahil oyunu yerden yere vururken, bi bakıyorum,yüksek derecelendirenler hep oyun portalları oyun eleştiri dergileri vs uluslararası bahsettiğim.gerçekten çöp bir oyun.bunu oynayacağınıza ps1 de herhangi bir oyun oynayın daha iyi.internetinize yazık.gerçekten üstüne para verseler oynanmaz. hala oynamayıp da acaba oynasam mı diyor ve genel olarak benim gibi farcry serisini seviyorsanız hatırlatma ihtiyacı hissettim.gerçekten vasatın çok altında maalesef.

Son düzenleme:

gamecerenimo

Torrent-Oyun.com
oyun eleştiri sitelerinde ne hikmetse oyuncular ben de dahil oyunu yerden yere vururken, bi bakıyorum,yüksek derecelendirenler hep oyun portalları oyun eleştiri dergileri vs uluslararası bahsettiğim.gerçekten çöp bir oyun.bunu oynayacağınıza ps1 de herhangi bir oyun oynayın daha iyi.internetinize yazık.gerçekten üstüne para verseler oynanmaz. hala oynamayıp da acaba oynasam mı diyor ve genel olarak benim gibi farcry serisini seviyorsanız hatırlatma ihtiyacı hissettim.gerçekten vasatın çok altında maalesef.
Bencede far cry 1 bile bundan güzel

Bir oyuna böyle çöp diyenleri gördüğüm zaman daha çok oynayasim geliyor :D Oysaki neden beğenmediğinizi açıklarsanız hem bize fikir vermiş olursunuz hem de emeğe saygısızlık etmemiş olursunuz

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Bir oyuna böyle çöp diyenleri gördüğüm zaman daha çok oynayasim geliyor :D Oysaki neden beğenmediğinizi açıklarsanız hem bize fikir vermiş olursunuz hem de emeğe saygısızlık etmemiş olursunuz

yukarda bir yerlerde yazdım.oyna ama pişmanlık sadece.niye yükledim dersin.hiç far cry oynamadıysan belki hoşuna gider.ama seçici bir gamersan ve bundan önceki far cryları bitirmişsen zaten muhtemelen tat vermeyecektir.

yukarda bir yerlerde yazdım.oyna ama pişmanlık sadece.niye yükledim dersin.hiç far cry oynamadıysan belki hoşuna gider.ama seçici bir gamersan ve bundan önceki far cryları bitirmişsen zaten muhtemelen tat vermeyecektir.
Göremedim yukarıda. Evet seçiciyim ama seriyi daha hiç oynamadım, 5'i ve bunu oynamayı düşünüyordum. Beni yanlış anlama, oyundan çok fazla bir beklentim yok zaten ama neden kötü olduğunu söyleyebilirsen ona göre fikir sahibi olurum :) Belki sen önceki oyunların aynısı diye beğenmemişsindir mesela

masonjason246

Torrent-Oyun.com
Göremedim yukarıda. Evet seçiciyim ama seriyi daha hiç oynamadım, 5'i ve bunu oynamayı düşünüyordum. Beni yanlış anlama, oyundan çok fazla bir beklentim yok zaten ama neden kötü olduğunu söyleyebilirsen ona göre fikir sahibi olurum :) Belki sen önceki oyunların aynısı diye beğenmemişsindir mesela

iyi olduktan sonra bişey istediği kadar tekrar etsin benim için sorun değil o.:)sorun ortada olanı da yerle bir etmiş olmaları.atmosfer yok.ana karakterler çok silik.ekipman sayısı çok az.craft sistemi öylesine konulmuş daha bir çok şey.hikayesi ilginç grafikler hoş ama bahsettiğim kötü özellikler öyle zirve ki oynanmıyor.yapay zeka inanılmaz kötü.konsept oturmamış bu zaten atmosferi tamamen ortadan kaldıran bir şey. diğer far crylar bunun yanında uncharted god of war gibi kalır.:D

Seyit Yorulmaz

Dota Oynuyorum :)
farcry 3 ve 4 u bitirdim yeni oyunlara sistem yetmio yeni sistem alinca oynayacagim oyunlar arasinda

Meta-TR

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Oyun çevirinin çıkardığı TR yamayı deneyen oldu mu?

TR yama bu sürümde çalışıyor mu?

Son düzenleme:

Meta-TR

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar acaba bu versiyonda oyun çevirinin TR yaması çalışıyor mu?

Bilgisi olanlar lütfen cevap versin.

RX22

Seviye 1
Codex sürümü ile bunun arasında çok fark var mı ya? Kararsız kaldım şimdi bunda dlcler falan var.

oyunu indirip sorunsuz kurulumu bitirdim, crack dosyası falan göremedim, oyunu açınca ufak loading penceresi çıkıyor sonra kapanıyor oyun açılmıyor, yönetici olarak denedim yine sonuç aynı

Tam new game diyorum, sinematik bitiyor siyah ekranda kalıyor bi türlü başlamıyor oyun :/

Çok garip 4. deneyişimde açıldı :D

Son düzenleme:

murat1981pls

Torrent-Oyun.com
oyunu indirip sorunsuz kurulumu bitirdim, crack dosyası falan göremedim, oyunu açınca ufak loading penceresi çıkıyor sonra kapanıyor oyun açılmıyor, yönetici olarak denedim yine sonuç aynı

murat1981pls

Torrent-Oyun.com
FAR CRY: NEW DAWN – DELUXE EDITION + ALL DLCS + HD TEXTURE PACK

12.4 GB. Linki Utorrentte Urlden torrent ekle bölümüne girin. Fitgirl Torrent Url : magnet:?xt=urn:btih:2b11351bd991518e7ef7a54a4bde578467d0ebb6&dn=rutor.info_Far+Cry+New+Dawn+-+Deluxe+Edition+%282019%29+PC+%7C+RePack+%D0%BE%D1%82+FitGirl&tr=udp://opentor.org:2710&tr=udp://opentor.org:2710&tr=http://retracker.local/announce
nasıl yapılıyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt