Far Cry 6 Türkçe Yama (Makine Çeviri)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Gamelog ve Sinnerclown'ın yaptığı Far Cry 6 yaması dün tamamlandı bende sizinle paylaşmak istedim.
Ben dosyayı upload ettim ama destek olmak istiyenler arkadaşın sitesine girip üye olabilir.
Yamada emeği geçen ve destek veren Sinnerclown, Team NINJA ve Sinnerclown Çeviri Ekibine çok teşekkür ederiz.

3034626334623032653337666531353130343236303966303237376535333162far-cry-6.png

:oyungoruntuleri:
3334393937316131393433373362383033626134313933363539616134383232kRYrzs.png

resim2.jpg

::tikla
https://dosya.sinnerclownceviri.com/rD (v1.1)

Son düzenleme:
İndirecek arkadaşların dikkatine : Sanırım çeviriyi kadın ana karaktere göre yapmışlar ve erkek ana karakterle oynarsanız erkek karakterin konuşmaları ingilizce oluyor. İlerki sürümlerde düzelteceklerini düşünüyorum ayrıca Anonymous'un ücretli yamasıda devam ediyor.

MuratTamer

Darth Vader
Valla oyun baya akıcı ya: FC 5 çabucak baymıştı beni. Bunda ise o akıcılığı sağlamışlar. Atmosfer ve mekanikler baya baya düzelmiş son oyunda.. :)
Eşime aldım bende. O çok seviyor bu seriyi. Ama bende oynarım. Tr yama nasıl hocam, iş görüyor mu ingilizce mi tercih edelim? (Makine yamaları daha once kullanıp memnun kalmıştım bu arada).

Arkadaşlar konuyla alakasız ama animus un yaptığı Ac valhalla Türkçe yaması kırılmışmıydı? Yoksa sadece makine çeviri mi var? Kırılmışsa link atabilecek var mı özelden?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar konuyla alakasız ama animus un yaptığı Ac valhalla Türkçe yaması kırılmışmıydı? Yoksa sadece makine çeviri mi var? Kırılmışsa link atabilecek var mı özelden?
İlk paylaştıklarında Animus yaması olduğu ortaya çıkmıştı, üstüne ne kadar güncelleme yapıldı orasını pek bilmiyorum (DLC 1+2 yazıyor şimdikinde).

Rica ederim dostum, şimdiden iyi oyunlar.
Origins i sevmiştim tam güzel olmasada hoşuma gitmişti. Ubisoft un bu konseptte 3. Oyunu olduğu için artık fena değildir, bir şeyler öğrenmişlerdir diye düşünüyorum. FSR ile ek 10 fps geliyormuş zamanım varken deneyeyim dedim. Bi inceleme atarım oynarsam :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Origins i sevmiştim tam güzel olmasada hoşuma gitmişti. Ubisoft un bu konseptte 3. Oyunu olduğu için artık fena değildir, bir şeyler öğrenmişlerdir diye düşünüyorum. FSR ile ek 10 fps geliyormuş zamanım varken deneyeyim dedim. Bi inceleme atarım oynarsam :D
Yapay zeka haricinde eleştirilen bir kısmı olduğunu görmedim.Ben Odyssey'i oynamadım ama oynadığım Origins üzerinden yorumlayacak olursam; benim gibi yan görevleri az yapıp daha çok çevre görevleri, keşif görevleri ve ana görevleri oynarsan zevk alırsın diye tahmin ediyorum.Bir de bu gibi uzun oyunlarda çabuk bitireyim diye düşünürsen erken sıkılabilirsin.Yanlış bilmiyorsam Valhalla diğer 2 oyuna göre daha büyük bir haritaya sahipmiş (emin değilim).

Yapay zeka haricinde eleştirilen bir kısmı olduğunu görmedim.Ben Odyssey'i oynamadım ama oynadığım Origins üzerinden yorumlayacak olursam; benim gibi yan görevleri az yapıp daha çok çevre görevleri, keşif görevleri ve ana görevleri oynarsan zevk alırsın diye tahmin ediyorum.Bir de bu gibi uzun oyunlarda çabuk bitireyim diye düşünürsen erken sıkılabilirsin.Yanlış bilmiyorsam Valhalla diğer 2 oyuna göre daha büyük bir haritaya sahipmiş (emin değilim).
Açık dünya oyunlarını bu yüzden seviyorum zaten , yan görevler ,kasılmak, ( aslında başka bir oyun türü öğeleri ama sentezinden bahsediyorum ) güzel manzaralarda gezmek etmek , istediğini yapmak çok hoşuma gidiyor. Valhalla beni tatmin edecektir. Senaryo olarak beklentine göre değişir ben pek umuruma almayacağım için sorun yok.Gelgelelim bitirebilececeğimden emin değilim :D

Eşime aldım bende. O çok seviyor bu seriyi. Ama bende oynarım. Tr yama nasıl hocam, iş görüyor mu ingilizce mi tercih edelim? (Makine yamaları daha once kullanıp memnun kalmıştım bu arada).

Arada latin betimlemelerde oluyor ama genel bağlamda fena değil. Sadece bazı kelimeleri oldugu gibi almış makine çeviri ama konunun bütünlüğü acısından bir sıkıntı yok yamada. Birde bazı cümleler devrik oluyor haliyle :) Bu arada tam 30saat devirmişim daha %35 anca olmuş oyun:D

MuratTamer

Darth Vader
Arada latin betimlemelerde oluyor ama genel bağlamda fena değil. Sadece bazı kelimeleri oldugu gibi almış makine çeviri ama konunun bütünlüğü acısından bir sıkıntı yok yamada. Birde bazı cümleler devrik oluyor haliyle :) Bu arada tam 30saat devirmişim daha %35 anca olmuş oyun:D
2 saat kadar oynadık bu akşam. Yamadaki bahsettiğim o erkek karakter sorunu devam ediyormuş hocam. Tüm diyaloglar Tr, bizim erkek karakterin diyalogları ing. oluyor. O yüzden kadın karaktere geçtik :) Yama ile oynamayı düşünen arkadaşları uyarmış olayım, kadın karakter ile devam etsinler ilk bölümde karakter seçiminde.

Yalnız geçenlerde de bahsetmiştim, oyun çok sağlam downgrade yemiş. Rtx falan eklemişler, hd kaplama paketi falan indirtiyor ama hepsi göz boyama olmuş. Oyun içi grafiklerde far cry 5 'den gram fark göremedim. Belki ışıklandırma bir tık daha iyi Fc5'e göre. Bu ubisoft çok çakal firma vallahi :)

Oyun güzel başladı. Vuruş hissi mükemmel. O konuda önceki Fc oyunlarından daha iyi geldi bana. Silah tepmeleri falan hoş olmuş. Hikaye de saracak duruyor gibi bakalım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt