Far Cry 5 Türkçe Yama Çalıştıramıyorum [Çözüldü]

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gold Edition Fitgirl sürümünü indirdim kurdum oyunda sıkıntı yok ama Türkçe yamayı kurduğumda her iki yama sürümünüde denediğimde yama olmuyor oyuna giriyorum yine İngilizce rockerdem'in yaması birde şu var sorunu araştırırken farkettiğim bir durum var türkçe yama kurulurken yedek oluşturulsunmu diye soru geliyor ama bana hiç gelmedi belki güncellenmiştir yama setupı bilmiyorum

Şimdiden teşekkür ederim.

Yanlış hatırlamıyorsam oyunun son versiyonunda çalışmıyordu yama.

Yanlış hatırlamıyorsam oyunun son versiyonunda çalışmıyordu yama.
İlk başta cpy sürümünü indirmiştim oyunun ondada yama çalışmadı sonra dedim eski sürümdür bu update yapayım update linkleride kırıktı ordada güncel olarak fitgirl ve xatab önermişler bende fitgirl indirdim ama nafile olmadı

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Hocam yamanın DonanımHaber konusunda "Eğer kurulum esnasında yedekleme yapılsın mı diye sormuyorsa, yüksek ihtimalle Defender ya da Güvenlik Duvarı'nı tam kapatamamışsınız. Ayrıca bilgisayarda antivirüs yüklüyse geçici olarak silin." denmiş.
Oyunu ve yamayı her şeyiyle silip, yukarıda yazılanları ve aşağıda Spoiler içerisinde bir DH kullanıcısının yazdıklarını yapmayı deneyin.

Eğer her şeye rağmen FitGirl sürümü Türkçe olmazsa başka bir sürüm deneyin.
Aşağıda sitedeki CODEX sürümünün linkini, ekte ise DODI Repack sürümünü verdim. Spoiler içinde de DODI'de ihtiyacınız olmayan dosyaları.
İki sürüm de v1.011 sürümü.
https://www.torrent-oyun.com/thread...torrent-indir-hizli-indir-tek-link-pc.526820/

Ekli dosyalar

Hocam yamanın DonanımHaber konusunda "Eğer kurulum esnasında yedekleme yapılsın mı diye sormuyorsa, yüksek ihtimalle Defender ya da Güvenlik Duvarı'nı tam kapatamamışsınız. Ayrıca bilgisayarda antivirüs yüklüyse geçici olarak silin." denmiş.
Oyunu ve yamayı her şeyiyle silip, yukarıda yazılanları ve aşağıda Spoiler içerisinde bir DH kullanıcısının yazdıklarını yapmayı deneyin.

Eğer her şeye rağmen FitGirl sürümü Türkçe olmazsa başka bir sürüm deneyin.
Aşağıda sitedeki CODEX sürümünün linkini, ekte ise DODI Repack sürümünü verdim. Spoiler içinde de DODI'de ihtiyacınız olmayan dosyaları.
İki sürüm de v1.011 sürümü.
https://www.torrent-oyun.com/thread...torrent-indir-hizli-indir-tek-link-pc.526820/
Allah razı olsun defenderda gerçek zamanlı koruma açık kalmış ondan dolayı olmuyormuş DonanımHaber deki arkadaşın yazısıylada sorun çözülmüş oldu çok teşekkür ederim konu kilitlenebilir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt