Far Cry 5 - Gold Edition [CPY] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Her yerinde sıkıldım. Hikaye zaten yok bari yan görevler daha eğlenceli olabilirdi. Oyunda tek yaptığımız şey karakol ele geçirmek. Görevler birbirini tekrar edip duruyor.

Testis festivali için 4 tane boğa testisi getir görevi vardı. Oynadığım oyunlar arasında gördüğüm en saçma görev olabilir.

Uçak sürme, balık tutma gibi güzel mekanikler var ama oyun çok boş olduğu için bu tarz güzel şeyler anlamsız kalıyor.

Umarım Far Cry 6'da farklı şeyler görürüz.
Cidden bende var oyun en baştan başlayıp bitireyim diye başlıyorum gene ortalara doğru sıkılıyorum başlarda bi görev vardı 3 tane helikopter var bunları patlatma görevi bana bir şey göstermedi ben ne bileyim aldım arabayı kovalamaya başladım dedim herhalde inecekler öyle patlatıcam yoksa 1 saat inmediler meğerse bizim helikopterimiz varmış biraz araştırınca anladım zaten orda sıkıldım :D

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Her yerinde sıkıldım. Hikaye zaten yok bari yan görevler daha eğlenceli olabilirdi. Oyunda tek yaptığımız şey karakol ele geçirmek. Görevler birbirini tekrar edip duruyor.

Testis festivali için 4 tane boğa testisi getir görevi vardı. Oynadığım oyunlar arasında gördüğüm en saçma görev olabilir.

Uçak sürme, balık tutma gibi güzel mekanikler var ama oyun çok boş olduğu için bu tarz güzel şeyler anlamsız kalıyor.

Umarım Far Cry 6'da farklı şeyler görürüz.
Oyunu gereksiz uzatarak içine etmişler resmen.Mesela ben Mars DLC'sini ana oyundan daha çok beğenmiştim.Neden? Çünkü daha kısa ve özdü.Burdaki sorun uzun olması değil bu arada.Sorun uzun saatler isteyip çok az şey vermesi.Örneğin Witcher 3 ile AC Origins gibi oyunlar da uzun ama o kadar süre istemelerine rağmen oyuncuyu sıkmayan yapıları var.Aynı şekilde Far Cry New Dawn'ı da kısa ve öz olduğu için FC 5'ten daha çok sevmiştim.Ama süper de değildi orası ayrı.Mühüm olan vadettiğini vermesi, uzun olması değil.

Oyun adamı öldürüp bunkerını yok etmekten ibaretç

Oyunu gereksiz uzatarak içine etmişler resmen.Mesela ben Mars DLC'sini ana oyundan daha çok beğenmiştim.Neden? Çünkü daha kısa ve özdü.Burdaki sorun uzun olması değil bu arada.Sorun uzun saatler isteyip çok az şey vermesi.Örneğin Witcher 3 ile AC Origins gibi oyunlar da uzun ama o kadar süre istemelerine rağmen oyuncuyu sıkmayan yapıları var.Aynı şekilde Far Cry New Dawn'ı da kısa ve öz olduğu için FC 5'ten daha çok sevmiştim.Ama süper de değildi orası ayrı.Mühüm olan vadettiğini vermesi, uzun olması değil.
Kardeş bir de Far Cry New Dawn'ın dünyası güzel.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zorti

Torrent-Oyun.com
selam kardeşler , oyunu yükledim fakat ubisoft connect üzerinden aktivasyon kodu sormakta. birşeyleri yanlış yapıyor olabilirim . yardım rica edicem

selam kardeşler , oyunu yükledim fakat ubisoft connect üzerinden aktivasyon kodu sormakta. birşeyleri yanlış yapıyor olabilirim . yardım rica edicem
''CPY'' adlı klasör olması lazım oyunun setupunun olduğu yerde oradaki dosyaları oyunun ana dizine atıp değiştirmen yeterli.
Crack yapmamışsın.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt