Far Cry 4 Gold Edition [RePack] [Incl All DLCs] - FULL - Torrent indir Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
DLL dosyası eksikliğinden veya windows kirliliğinden hata alma payında var en temiz kurulum için temiz bir format atıp ardından sürücüleri kurmak ardından bu sürümü kurmak ve rockerdem'in yayınladığı TR yamayı kurup oynamak bu adımları yaparsan hatasız oynaman ve tr yama da dahil açılması gerek onlarca kişiye böyle yol gösterdim çözdüler biyerde hata yapıyor olmayasın?
Teşekkürler hocam rockerdem kelimesi tüm olayı çözdü saolasınız

indirme linki

Far Cry 4 Gold Edition [RePack] [Incl All DLCs] | FULL - Torrent indir - Download - Hızlı indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: +

:pccrack: Gerekmiyor / Gömülü! (RELOADED)

:pcboyut: 28.89 GB

:pccikistarihi: 29.03.2015

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı zorunludur.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

2012nin 1 numaralı FPSsinin devamı!

Ödüllü öncülünün DNAlarından yapılan Far Cry 4, yepyeni ve devasa bir açık dünya, co-op oynama imkânı ve şimdiye kadar yapılmış en geniş ve en etkileyici Far Cry tecrübesini sunuyor.

Himalayalardaki Kyrat ülkesinde gelenek ve vahşet hüküm sürmekte. Siz Ajay Ghalesiniz. Annenizin son dileğini yerine getirmek için Kyrata giderken kendinizi diktatör Pagan Minin baskıcı rejimine karşı başlatılan iç savaşın içinde buluyorsunuz. Her köşesi tehlike ve öngörülemezlikle dolubu uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfedin. Burada her kararınız önemli ve her saniye bir hikâye. Kyrata hoşgeldiniz.

[size=11pt]Bu sürüm son update olan v1.9.0 'ı içinde barındırır.

DLC Listesi

:pckurulumaciklamasi:

ISO dosyasını Daemon Tools ile açın. Oyunu kurup oynayın! Crack ve Steam gerektirmez!

* Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız iso dosyasının içindeki "Redist" klasöründeki yazılımları kurun. Böylece sorunsuz oynayabileceksiniz.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (Sadece 64bit!)İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core i5-750 / 3.2 GHz AMD Phenom II X4 955 Bellek: 4 GB RAMEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM) DirectX: Version 11 destekliBoş Alan: 35 GB boş alan
:pcoyunfragmani:

indirme linki yok

westanbul

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhaba. İndirmeyi şimdi tamamladım daemon tools ile açmayı denedim ama olmadı. Bir hata veriyor bu hatayı internette aradım ama bulamadım. Siz belki anlarsınız. " ShellExecute Ex failed; code 2. Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor "

https://imgyukle.com/i/olippq

westanbul

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar pardon benim hatam. daemon tools ile açmaya çalıştım filan hiç gerek yoktu. direkt olarak .iso'yu çıkar dedim hepsini çıkardı daha sonra setup'a tıklayınca kurmaya başladı. Bunca yıllık hileciyiz bu durumu yeni öğrendim.

blackshu

Torrent-Oyun.com

Far Cry 4 Gold Edition [RePack] [Incl All DLCs] | FULL - Torrent indir - Download - Hızlı indir - PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: +

:pccrack: Gerekmiyor / Gömülü! (RELOADED)

:pcboyut: 28.89 GB

:pccikistarihi: 29.03.2015

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı zorunludur.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

2012nin 1 numaralı FPSsinin devamı!

Ödüllü öncülünün DNAlarından yapılan Far Cry 4, yepyeni ve devasa bir açık dünya, co-op oynama imkânı ve şimdiye kadar yapılmış en geniş ve en etkileyici Far Cry tecrübesini sunuyor.

Himalayalardaki Kyrat ülkesinde gelenek ve vahşet hüküm sürmekte. Siz Ajay Ghalesiniz. Annenizin son dileğini yerine getirmek için Kyrata giderken kendinizi diktatör Pagan Minin baskıcı rejimine karşı başlatılan iç savaşın içinde buluyorsunuz. Her köşesi tehlike ve öngörülemezlikle dolubu uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfedin. Burada her kararınız önemli ve her saniye bir hikâye. Kyrata hoşgeldiniz.

[size=11pt]Bu sürüm son update olan v1.9.0 'ı içinde barındırır.

DLC Listesi

:pckurulumaciklamasi:

ISO dosyasını Daemon Tools ile açın. Oyunu kurup oynayın! Crack ve Steam gerektirmez!

* Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız iso dosyasının içindeki "Redist" klasöründeki yazılımları kurun. Böylece sorunsuz oynayabileceksiniz.

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 / Windows® 8.1 / (Sadece 64bit!)

İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core i5-750 / 3.2 GHz AMD Phenom II X4 955

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD5850 (1 GB VRAM)

DirectX: Version 11 destekli

Boş Alan: 35 GB boş alan

:pcoyunfragmani:

SafakGuler

Torrent-Oyun.com
Oyunu sorunsuz indirip oynayıp bitirdim. Türkçe yama vs. hiç sorun çıkarmamıştı.

The Stuka

Torrent-Oyun.com
Dostlar iyi günler bir sorum olacaktı. Birçok türkçe yama v.s indirdim ancak hiçbiri etkilemedi yükleyen veya başaran varsa link veya bilgi verebilirse çok sevinirim.

Novll

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar herkese iyi forumlar diliyorum :)
Öncelikle buradan oyunu indirip Türkçe Yama yapamayanlar arasındanım. Abartmıyorum 5 saattir oturdum ve sadece uygun Türkçe Yama aradım. Far Cry çok sevdiğim bir oyunun serisi olduğu için erinmedim araştırdım. En son 1.3 patch yükleyecektim. Şu an saat 02.40 ve sırf belki benim gibi birileri daha vardır diye buraya yazıyorum.

Neyse, sonuçta konu açmıyorum, yorum yapıyorum; kısa keseyim. Bu versiyonun Türkçe Yamasını hiçbir şekilde Google'den bulamazsınız, buradaki yorumların hiçbiri de yardımcı olmuyor maalesef (16 Sayfa yorum okuyarak yazıyorum bunları.)
https://www.torrent-oyun.com/threads/far-cry-4-tuerkce-yama-100-download-indir-yama-indir.414149/
Bu linkte bi arkadaşımız konuyu açmış ve 1.2 versiyon yazsa da buradaki 1.9 versiyonun uygun. Buradaki versiyona uygun tek link burada. Linke girerek oradaki talimatları yapın ve oyuna girince Türkçe keyfinizi sürün. Ayrıca %100 Türkçe olduğu söyleniyor. Keyifli oyunlar ;)

Far cry 3ü 10 kere bitirdim. 4ü ilk çıktığı zaman bitirmiştim tekrar bitirmek istiyorum ama torrent indirdiğim zaman eşlere bağlanıyor da kalıyor çözümü olan var mıdır ?

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Konudaki torrentin inmesini sağlayacak seed (kaynak) kalmamış hocam. Bu yüzden indirme başlamıyor.
Aşağıdan DODI ya da R.G. Mechanics repack sürümlerinden birini indirebilirsiniz.
İkisi de oyunun son sürümü ve tüm DLC'leri içeriyor. Sadece boyut farkı var.
SpeedyCRuzz

Daha önce DODI repack kullanmadıysanız kurulum başlamadan önce "Press Up to Unlock This Screen" yazılı yere geldiğinizde kurulum ekranına tıklayıp, sonra klavyeden yukarı ok tuşuna basmanız gerekiyor.

RG Mechanics'te ise ğer kurulum ekranı Rusça denk gelirse ve kurulum ekranının herhangi bir yerinde bulabilirseniz, английский yazısına tıklamak kurulumu İngilizceye döndürecektir.

Ekli dosyalar

Konudaki torrentin inmesini sağlayacak seed (kaynak) kalmamış hocam. Bu yüzden indirme başlamıyor.
Aşağıdan DODI ya da R.G. Mechanics repack sürümlerinden birini indirebilirsiniz.
İkisi de oyunun son sürümü ve tüm DLC'leri içeriyor. Sadece boyut farkı var.
SpeedyCRuzz

Daha önce DODI repack kullanmadıysanız kurulum başlamadan önce "Press Up to Unlock This Screen" yazılı yere geldiğinizde kurulum ekranına tıklayıp, sonra klavyeden yukarı ok tuşuna basmanız gerekiyor.

RG Mechanics'te ise ğer kurulum ekranı Rusça denk gelirse ve kurulum ekranının herhangi bir yerinde bulabilirseniz, английский yazısına tıklamak kurulumu İngilizceye döndürecektir.

Teşekkür ederim hocam. Kendim izleyici ekleyerek sorunumu çözdüm. Daha önce DODI repack olarak indirdim FC4'ü ama save hatası olduğu için silmek zorunda kaldım. Oyunu her kapattığımda baştan başlıyordu. Birde bunu deneyeceğim.

Yok bu bende olmuyor. Kaç kere denedim öldüğümde veya ilk sahnelerde başka sahneye geçerken diğer yer gelmiyor oyunu aç kapa yapıyorum en baştan başlıyorum. Yok mu sorunsuz bir torrent ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt