F1 İstanbul Bilet Tavsiyesi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

egexman

Para Olmasaydı Hepimiz Zengindik!!!!!!!!!!
beyler sizce açık alanlardan hangisine bilet almak en mantıklısı olur

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar
bilet alabildin mi 10dk içinde 100k bilet anında satıldı siteye giremedim bile

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
bu f1'den ne anlıyorsunuz anlamıyorum ben kurtköyde oturuyorum acayip yakın bana yeri ama bilet almadım sadece araba sesi var fiiyüttt diye önünüzden geçiyorlar seyir zevki yok açıkcası sırf ses içinde o çile çekilmez tvde izlemek daha mantıklı seyir zevki olarak oturduğunuz yerden geçmesini beklemektense.

BÖ > EASY <

easy peasy lemon squeezy
aslında her şeyi yeterince basite indirgersen buna benzer şeyler çıkıyor
hayır benim kastım şu oraya gidenlerin çoğunun amacı dünyaca ünlü yarışçıları ve arabaları görebilmek ama gidince umduğunu bulamıyorsun 1-2 saniye önünden hızlıca geçiyor sadece yüksek ses aklında kalıyor ama mesela bir basketbol yada futbol müsabakası öyle değil seyir zevki daha yüksek benim kastım buydu.

egexman

hayır benim kastım şu oraya gidenlerin çoğunun amacı dünyaca ünlü yarışçıları ve arabaları görebilmek ama gidince umduğunu bulamıyorsun 1-2 saniye önünden hızlıca geçiyor sadece yüksek ses aklında kalıyor ama mesela bir basketbol yada futbol müsabakası öyle değil seyir zevki daha yüksek benim kastım buydu.
çok farkli bir düşünce yapısı ama motorsporfları severler bunu böyle görmüyor orda bulunmak o sesin içini titretmesi o geçişler bile ordan izlemeye yeter orda olmak oranın atmosferi :D
bilet alabildin mi 10dk içinde 100k bilet anında satıldı siteye giremedim bile
yok alamadım biletler direk bitti millet nasıl aldı anlamadım platin biletler bile direk bitmiş

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Gerçekten nitelikli...
Dolandırıcı. :)
Hobi amaçlı başlayıp bu seviyeye gelmesi beni şaşırttı. Ayrıca bu tarz açıklar böyle kolay bulunuyor muydu? Şimdi bu biletleri üstüne kârını koyup iyi fiyata bu tarz şeylerin fanatiği olanlara satar. Dolandırıcılık gibi bir şey ama iyi para kazanmıştır.

amazon123

Torrent-Oyun.com
Biletler falan bitmedi kampanyalı fiyattan 10 bik bilet vardı onlar bitti satış açık şu an

egexman

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt