F1 2018 [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

F1 2018 [CODEX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 29,90 GB

:pccikistarihi: 24 Ağustos 2018

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

:pcoyungoruntuleri:

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit Versions veya Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3 2130 or AMD FX 4300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GT 640 veya AMD HD 7750
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan:50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64bit Versions of Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5 8600K veya AMD Ryzen 5 2600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 veya AMD RX 580
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 50 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Furkan-Gven

Torrent-Oyun.com
Oyun bende açılmıyor düzgün crack yapılmasına rağmen.Save dosyalarını bile oluşturdum.SOrunun öçözümünü bilen varmı?

death1963

Torrent-Oyun.com
oyunu az once kurdum 3 yarıs yaptım su ana kadar bir sıkıntı cıkmadı sıkıntı cıkaran olayları ve kurulumumu yazayım
1. oyunu yedek hdd ye kurdum ssd de fazla yer olmadıgı ıcın yani d sürücüsüne
2. süreklı yaptıgımız gibi antivirus ve windows defenderi kapatıp crackleme işlemi yaptım
3. oyunu ilk actıgımda siyah ekran geldi sabırla bekledim hdd nin ısıgı sürekli yanma moduna gecince hata olmadıgını anladım ve beklemeye basladım 45 sanıye sonra anımasyon geldi
kesik kesik oynatarak animasyonu tamamlamasını bekledim ve profil olusturup kariyer moduna gectim
4. oyunu kapatıp 2.ye actıgımda süre 15 sanıye ye indi ve anımasyon ılkıne göre ciddi anlamda hızlanmıstı fakat kesıntıler yıne sürdü.
bazı forumlarda araştırmalarımda almanya gp sonrası kayıt sorunları yasandıgını okudum ilerleyip görecegiz
kariyer modunu tamamen bitirince olumlu olumsuz tekrar yazarım
full grafık ayarlarında msi armor gt 580 8gb 256 bit ile oynuyorum acıklamada onerılen sıstemın az altındayım ama oyun esnasında bir donma kesıntı ıle karsılasmadım 3 gp yide akıcı bır sekılde ultra grafik ayarlarında oynadım ve ekran karıtınıda oyun moduna almadım.

death1963

Torrent-Oyun.com
oyunu sorunsuz şekilde indirip kurdum açılmıyor yardım edin
oyunu yeni kurdum siyah ekranda beklemelisin bende 45 sanıye sonra actı hdd de işlem varsa ısık sürekli yanıyorsa beklemeni tavsıye ederım acılacaktır yazdıklarımı okursanız faydalı olabılır saygılar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt