Torrent-Oyun | F.I.S.T Forged In Shadow Torch (v1.004) - [FLT] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
FIST KAPAK 4.png

F.I.S.T Forged In Shadow Torch (v1.004) - [FLT]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam (v1.004)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 20,6 GB

:pccikistarihi: -03.10.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1330470/FIST_Forged_In_Shadow_Torch/ (Demo'su mevcut)

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

F.I.S.T. - Forged in Shadow Torch 003 512 x 512 PNG.png

Meşale Şehri’nin hayvanları, altı yıl önce Direniş Savaşı’nda işgalci Robot Lejyonu tarafından yenildiğinden beri eski Direniş savaşçısı tavşan Rayton, ortalarda görünmüyordu. Bir arkadaşının tutuklanmasıyla birlikte dev metal yumruğunu kuşanarak ona baskı uygulayanlara karşı mücadele etmekten başka seçeneği kalmamıştı. Yakında kendisini Lejyonu, Direnişi ve Sıçan Çetesini kapsayan bir komplo girdabının içinde bulacağından bihaberdi.

Keşfedilecek Mücadelelerle Dolu Kesintisiz Haritalar

Aksiyon Platform (Metroidvania) tarzında bir haritada bir düzineden fazla eşsiz bölgeyi keşfet. Temel çarpışma, bulmaca çözme ve platform mekanikleri; sayısız saklı odayla, gizli geçitlerle, kestirme yollarla ve oyuncuların tamamlayabileceği her türlü ödüllendirici mücadeleyle tamamlanmaktadır.
Haritalar, sürekli geçiş olmaması için anlık olarak yüklenmektedir. Böylece devasa Meşale Şehri, daha ayrıntılı ve canlı bir görünüme sahiptir.

Üç Silah Arasında Sorunsuz Geçiş içeren Arcade Çarpışma Sistemi

Yumruk, Matkap ve Kırbaç, tamamen farklı dövüş tarzları sunan ve yüksek kombo, yüksek hasar ve uzun menzilli saldırılar arasında sorunsuz geçişin yapılabildiği üç silahtır. Duruma göre en uygun saldırı biçimini seçerek düşmanı döv.
Oyuncuların, her biri kendine ait silahları ve saldırıları olan, oyuncuyu indirmek için birlikte çalışan düzinelerce farklı düşman türüyle mücadele etmesi gerekecek. Sıra dışı dövüş tarzlarına sahip eşsiz elebaşları, yeni ve eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Unreal Engine 4 ile Oluşturulan Dieselpunk Estetiği

Oyunun dieselpunk estetiği, Meşale Şehrine özgün, eşi benzeri bulunmayan bir görsel atmosfer katmak üzere geçmiş dönemlerdeki Doğu'nun şehir manzaralarıyla birleştirilen dizel yanmalı motorlardan ilham almaktadır. Tüylü hayvanlarla steril mekanik askerler arasındaki keskin fark, oyunun hikayesindeki çatışma temasını temsil etmektedir.
Fizik Tabanlı İşlemeyle birlikte Unreal Engine 4 ile desteklenen gerçekçi 3 boyutlu görseller, Aksiyon Platform (Metroidvania) türünü yepyeni bir grafik kalitesi düzeyine taşıyor.

:sistem_gereksinimleri:

FIST.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU
(ortalama 6 saat)

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. Torrent isminden de anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
3.Torrent de oyunun setup'suz (kurulmuş) halidir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!

F.I.S.T. - Forged in Shadow Torch 300.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyun iyi mi önerir misiniz?
Metacritic puanına göre iyi bir oyuna benziyor (şimdilik Ps5 için puanlanmış).Videolarında da oynanışını şahsen ben beğendim, türü sevenlerin denemesi gerekir bence.

1633453702321.png

kanfur

Torrent-Oyun.com
Metacritic puanına göre iyi bir oyuna benziyor (şimdilik Ps5 için puanlanmış).Videolarında da oynanışını şahsen ben beğendim, türü sevenlerin denemesi gerekir bence.

Ekli dosyayı görüntüle 249235
indirdim oynuyorum bayağa güzel bir oyun.bu tip 2d oyunları sevmezdim ama oynanışı kolay geldi.zevkli rtx ekran kartınız varsa en iyi ayarlarla dlss açın çok iyi performans veriyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt