Evet Anime severler bir bakın bakalım...

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whibi

Torrent-Oyun.com
Ynt: Evet Anime severler bir bakın bakalım...

claymore bol yaratıklı sağlam anime çok kan içerdiğinden dolayo erken biridiler ama 25-30 bölümlük sağlam bir animedir. bunun yanında benim vazgeçilmezim dediğim one piece var 500 aşkın bölümü çıktı çok heyecanlı bir şekildede devam ediyor.

mertkoman

Game Game Game

Pokemon,Death Note, ve favorim Fairy Tail bu arada burda anime ile animasyon karıştırılıyor :mad: anime konusunda rio wall-e ratatouille felan var :S

One Piece, Naruto, Beelzebub, Fairy Tail, High school dxd, High school of dead, Full metal alchemist, Gintama, Death Note, Kuroko no Basket, Rock Lee Seishun no Full-Power Ninden

Daha var ama isimlerini unutuyorum ;D

DarknessTR

Torrent-Oyun.com

Mirai Nikki,Pandora Hearts,D.gray-man,Code Geass,Nabari No Oh,Sword Art Online,Guilty Crown,11 Eyes,Katekyo Hitman Reborn,Darker Than Black,Vampire Knight,07 Ghost,DmC,Level E,Soul Eater,Ao no Exorcist,Death Note,FMA,Gintama,Naruto,Bleach,Kuroshitsuji,Natsume Yuujinchou(Aklımdakiler)

mrmr0127

Torrent-Oyun.com

İzlemeyen varsı kesinlikle Narutoyu izlesin Narutoyu izledim artık diğer animeler sıkıcı geliyor

bilmem321

Torrent-Oyun.com

tengen gurren lagann izlemeyen varsa tavsiye ederim mechaa animedir death note'den sonra bozulan psikolojim bu anime'dede bozuldu kesinlikle tavsiye ederim dünyadan evrenin sonuna kadar giden bir animedir

tukar

Torrent-Oyun.com

Area no Kishi , Sword Art Online , Accel World , Hagure Yuusha no Estetica , Campione! . Bunlar yeni animelerdir pek fazla bölümü yok şu an daha ama her hafta yeni bölümü çıkmaktadır.

Bleach,Naruto serisi,One Piece,Fairly Tail , DragonBall serisi , Detective Conan , D.Gray-man , Gundam serisi , Digimon , Pokemon , YuGiOh ,Fullmetal Alchemist
Bunlar kısa olmayan animeler :)

Devil may cry , Death Note , Vampire Knight , Vampire Knight Guilty , Hellsing , Air Gear , Ao No Exorcist , 07-Ghost , 11 Eyes , Kaze No Stigma, Asura Cryin , Densetsu no Yuusha no Densetsu ,
High school DxD , High school Of Dead , Freezing , Beelzebub , C: The Money of Soul and Possibility Control , Rosario + Vampire , Fullmetal Panic
bunlarda kısa ve orta uzunluktaki animleler 12-37 bölümlük genelde

Şimdilik aklıma gelenler bunlar daha izlediğim birsürü anime var ama yıllar içersinde bazıları unutuluyor bunların çoğunu hatta hepsini tavsiye edebilirim hepsi güzel animeler hepsi herkese hitap
edemez tabiki ama benim hoşuma gittiler izlediğim zaman . Aklıma eskilerden güzel animler gelirse eklerim . iyi seyirler ;D

ozntyr

Torrent-Oyun.com

SicaJackSon' Alıntı:
Ecchi olarak ;
To Love Ru
Sekirei
Air Gear

Romantik-Komedi olarak ;

Bakuman
Aishiteruze Baby
Gintama
Great Teacher Onizuka
Ano Natsu de Matteru [2012]
Hiyokoi
Itazura Na Kiss
Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Bunlarda benim size önerdiklerim [ %100 izlenmelidir]

One piece
Kaichou Wa Maid-Sama
Kanakon
High school DxD [2012 yapımı hala devam ediyor süper bir anime :3]
Asu no Yoichi
Area no Kishi [ 2012 ]
Zero No Tsukaima [4 sezonu var 4. Sezon hala devam ediyor..]
Prince of Tennis [ 2. sezon olarak hala devam ediyor.]
Kimi ni TodokeKimi ni Todoke [2 sezondur.. 3 sezonu çıkıcaktı sanırım]
helal olsun iyi hazırlamışsın :thumbup: bende böle bişi yapıyım dedim ama baktım liste uzadıkça uzuyor beynim kısa devre yaptı aşırı bilgi yüklemesinden düşüne düşüne :-[ son 1 senedir zaten anime dozunu düşürdüm bu aşırı yükleme yüzünden sadece one piece ve yeni cıkan 12 bölümlük kısa animeleri falan izliyorum gerci anime doz azaldı ama manga dozu hala aşırı :D bide böyle tatil yaptıgım zamanlar iyice artıyo sayılar. şöyle bir örnek veriyim sırf adlarını ve kaldıgım yerleri unutmiyim diye sadece chrome da aktif40 sekme manga var açık gerçi arada manhwa ve webtoon da var bu durum firefox opera ve comodo dragon içinde geçerli. her birinde farklı farklı şeyler var hergün farklı tarayıcıyı kullanıp farklı seriler takip ediyorum . her neyse asas konuya dönersek. /*http://www.animehere.com/ a gir burdaki top listesini izle işte arada yenileri falan da takip et.*/

/**/ link paylaşabiliyor muyuz bilmiyorum eğer paylaşamıyosak pm atın editliyim.

poison42

Hakkatten Hakkı'nın Hakkı Hakkı'ya Hakkı Bey

beyler cahilliğime verin ama anime ne oluyor farkı ne yani?

ozntyr

Torrent-Oyun.com

poison42' Alıntı:
beyler cahilliğime verin ama anime ne oluyor farkı ne yani?
hacı kısa bir özerle çizgifilmin japon versiyonu manga da çizgiromanın japon versiyonu manhwa da cizgi romanın kore versiyonu webtoon google a ya :D

poison42

Hakkatten Hakkı'nın Hakkı Hakkı'ya Hakkı Bey

tmm saol :)

Stop

Torrent-Oyun.com

Kaichou Wa Maid-Sama nın 2. sezonu bulan indiren varsa link ata bılrmı ya da cıktımı cıkıckmı çok merak edıyorum
İzlemk isteyen olursa kesınlıkle ızlesın cok güzl bir animde dir

manmanxd

Torrent-Oyun.com

One Piece Death Note Naruto Bleach bu dörtlüyü izlesen bitirmeden bırakamazssın. hellsing i hiç düşünmedim ona bende başlamayı düşünüyorum :)

Stop

Torrent-Oyun.com

bleach bitti deat not finsh:D naruto one peach hafta hafta bakmak lazım helsing e de :D

Stop

Torrent-Oyun.com

hangisi için eh güzel ?

Curiosity

Nothing is true, everything is permitted.

Death Note.
Bugüne kadar izlediğim en iyi animeydi diyebilirim.

kontmonte

Torrent-Oyun.com

Narutoyu izlemeyen bir kişi anime izledim dememeli bence.Tavsiye ettiğim naruto,bleach,full metal alchemist.

Stop

Torrent-Oyun.com

naruto shippuuden bir bağladı fiile hala aynı full metal de kesinlikle izlenmesi gereken bir anime Elrick kardesşler on numara :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.