Eve internet baglatacagım Turktelekom sınırsız internet düsünüyorum ?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

melihbass

Torrent-Oyun.com
kanka 35mb kullanıyorum max 40 civarı indiriyor ama sana tavsiyem varsa Superonline kullan daha mantıklı.

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
Galiba turknet-turktelekomdan iyidir demek istedin

Ttnet ve turktelekom aynı zaten :)
Evet, evet. :p TurkNet Telekomdan daha iyi hem taahüt bakımından hem de verdiği altyapı ve hız bakımından. Bir çok kez Telekom'dan muzdarip olduğum için çareyi TurkNet'te buldum.

ahmet7748

Torrent-Oyun.com
Tavsiye etmiyorum kafalarına göre fiyat degişimi yapmuşlar bilgim dahilinde olmayan online işlemlerden girdim 210 tl gibi bi mebla çıkıyor karşıma ve o an şok yaşadım benim anlaşmamda 80 tl küsürdü 1 saat müşteri hizmetleri ile konustum çözume kavusamadım eger saglam bi internet saglayıcısı varsa baska bak derim ben köyde oldugum için diger saglayıcılar gelmiyor D-smart hiç ugrasma bizim burda arkadasa 3 ay gelmediler paso para yazdılar geldiler interneti bile yapamadılar

Altyapın da bir sıkıntı yok ise TurkNet e bir bakmanı öneririm uzun zamandır memnunun bir şekilde kullanıyorum.

evet meşhur ev interneti hakkında bir yorum yapmazsam yaşıyamam herhalde. :)

Yıllar önce masum duygularla çıkmıştık yola sevgi doluydum o zamanlar :) türk telekoma karşı.1 sene taahhüt yaptık.O zamanlar fiber alt yapı bağlantı çok kopuyor.Aramdığım hafta yok gibi.Sonra bir d-smart aldık tv paktiyle beraber pek pişman olmadım koptuğu anlar oldu ama telekom kadar rahatsız olmadım.Son olarak süperonline kullanıyorum.Gayet memnunum adsl bağlantım var.Fiber alt yapı bir aya kadar gelcekmiş diyorlar. 3 şirketide kullandım en çok süperonline dan memnun kaldım.Akrabamda fiber alt yapı olunca internet değşimi pek etkilemiyor istediği firmayla çalışıyor.Ben adsl yalın bağlantı kullandığım için her firma olmuyor.Bir diğer akrabamda d-smart neti hastasıydı.Ben çok memnun kaldım diyebiliyordu.Bende süperonline için bunu söyleyebilirim.Türk telekom bu işin patronu ama işini ne kadar düzgün yapar yeterli hizmet sağlar bilemeyiz.

Yaşadıklarımı yazim dedim.Süperonline bana sorsan tavsiye ederim...Alt yapın fiberse telekomu dene derim.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Bugün telekoma gittim 88 liraya 12 mbps birde 105e tivibulu bi tarife vardı 16 mbps siz olsaydınız hangisini secerdiniz

SELEN

Seviye 3
Tivibu kanallarına baktınız mı? Çok tivibuluk işiniz yoksa 88’e 12 derim ben.

Telekom müşteri hizmetleri ara ara insanları arayıp paket arttırmına gitmeye çalışıyor. Bana aynı paketimin üstünden önerdikleri 105 TL’ye 24 mbps’ydi.

Murusti

Torrent-Oyun.com
Tivibu kanallarına baktınız mı? Çok tivibuluk işiniz yoksa 88’e 12 derim ben.

Telekom müşteri hizmetleri ara ara insanları arayıp paket arttırmına gitmeye çalışıyor. Bana aynı paketimin üstünden önerdikleri 105 TL’ye 24 mbps’ydi.
Ben tivibulu olanı seçtim yarin baglamaya gelecekler 88 olanı seçme hakkım varmı baglanmadan önce imzaları balan attım ama

EXVOL

Torrent-Oyun.com
Beyler kullandığınız veya sağlam olarak bildiğiniz ip tv satıcısı var mıdır ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt