Euro Truck Simulator 2 - Iberia [(v1.40.3.34s + Tüm DLC'ler] [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
ATS 1.41 dün çıktı hocam torrent var mıdır? etsyi satın aldım aldık ona gerek kalmadı ama ats almadım full paket pahalı :D

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Artık bu tarz sürekli güncelleme alan konuları güncellemeyi düşünmüyorum maalesef, kusura bakmayın.Sebebini de aşağıdaki konuda açıkladım.
canın sağ olsun hocam süper adminsin ama anında cevap verip link atıyordun sanki ücretli üyelik sahibiymişim gibi. Güvenilir virüssüz tek siteydi buradan olmazsa nerden indiririz bilmiyorum. Bu hikayede yanan biz olduk :DD

canın sağ olsun hocam süper adminsin ama anında cevap verip link atıyordun sanki ücretli üyelik sahibiymişim gibi. Güvenilir virüssüz tek siteydi buradan olmazsa nerden indiririz bilmiyorum. Bu hikayede yanan biz olduk :DD
Özelden attım olmazsa başka linkler de atabilirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Muhtemelen arkadaşın attığı kaynakta istediğin sürümü bulabiliyor olman lazım, şahsen kendisine güveniyorum.Eğer güven veya kaynak konusunda bir sıkıntı çıkarsa ben de artık güncelleme paylaşma konusunda yardımcı olamayacağım için o kaynaklardan birini özelden olmak kaydıyla paylaşabilirim.

ByKayseriLi

The Elder Scrolls
Muhtemelen arkadaşın attığı kaynakta istediğin sürümü bulabiliyor olman lazım, şahsen kendisine güveniyorum.Eğer güven veya kaynak konusunda bir sıkıntı çıkarsa ben de artık güncelleme paylaşma konusunda yardımcı olamayacağım için o kaynaklardan birini özelden olmak kaydıyla paylaşabilirim.
Hocam 1.41 sürümü çıktı 1.41.5 falan olması lazım bunu verebilme şansın var mı kendi kullandığım kaynaklarda sadece steam rip var ama indirmek istemedim repack arıyorum daha çok. Yardımcı olabilirmisin? Mod kuracağım oyuna hepsi 1.41'e göre uyarlanmış.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam 1.41 sürümü çıktı 1.41.5 falan olması lazım bunu verebilme şansın var mı kendi kullandığım kaynaklarda sadece steam rip var ama indirmek istemedim repack arıyorum daha çok. Yardımcı olabilirmisin? Mod kuracağım oyuna hepsi 1.41'e göre uyarlanmış.
V1.41.5 yok hocam, son olarak v1.41.1.5s kırılmış, onun da repack'i yok henüz.Repack'i olan sürüm v1.41.1.0s sürümü, istersen onu paylaşabilirim.Muhtemelen senin kullandığın kaynakta da aynı repack vardır.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Rica ederim, iyi oyunlar.Bu arada bilgilendirme amaçlı söylüyorum oyun sürekli güncellenen bir oyun.Konuda da belirttiğim gibi takip etmesi zor bir durum olduğu için indireceğiniz zaman yorum olarak son sürümü istemeniz halinde son sürümü paylaşabilirim.Şimdiden iyi oyunlar.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt