ETS2 Ses Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar arkadaşlar.
ETS DE tırda sadece gaza basınca motor sesi geliyor haricinde ses gelmiyor
ayrıca korna ara sıra ses çıkartıyor sesli navigasyon da ara sıra çalışıyor.
Daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım internette çözüm aradım bulamadım lütfen yardımcı olun.
Konuyu anlamayanlar için video çekebilirim.
NOT:OYUN DOSYALARINI DOĞRULADIM.
HİÇBİR MOD KULLANMIYORUM
SES AYARLARINI DEFALARCA SIFIRLADIM.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Başlıktaki tüm harfleri büyük yazmak yasak, dikkat edersen sevinirim.

Soruna gelecek olursak belki Windows güncellemesiyle veya ekran kartı güncellemesiyle çözülebilir, kontrol etmende fayda var bence.

Başlıktaki tüm harfleri büyük yazmak yasak, dikkat edersen sevinirim.

Soruna gelecek olursak belki Windows güncellemesiyle veya ekran kartı güncellemesiyle çözülebilir, kontrol etmende fayda var bence.
Sorun güncellemeden kaynaklı imiş şuanlık yapacak birşey yok gibi konu kilitlenebilir teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt