Eşlere bağlanıyor ve indiriliyor 0,0 hatası (cevaplandı)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
https://www.torrent-oyun.com/thread...dlc-episode1-full-torrent-indir-hizli.236332/ bu konudan aldığım torrent ile oyunu indirmeye çalıştım. Önce %7 ye kadar sorunsuz indirdi. Sonra durdu ve devam etmedi yan taraflar yani indirme ve aktarma kb/sn kısımları boş. Tracker güncelmesi vs. yaptım. Ayarları güncelledim. İnterneti kontrol ettim. Hiçbir türlü düzelmedi. Kaldırdım tekrar indirmek istedim bu sefer eşlere bağlanıyorda kaldı. Biraz uğraştım indiriliyor dedi bu sefer 0.0 da kaldı devam etmiyor. Kısacası torrentten indirme yapamıyorum bunun sebebi ve çözümü nedir teşekkürler.

https://www.torrent-oyun.com/thread...dlc-episode1-full-torrent-indir-hizli.236332/ bu konudan aldığım torrent ile oyunu indirmeye çalıştım. Önce %7 ye kadar sorunsuz indirdi. Sonra durdu ve devam etmedi yan taraflar yani indirme ve aktarma kb/sn kısımları boş. Tracker güncelmesi vs. yaptım. Ayarları güncelledim. İnterneti kontrol ettim. Hiçbir türlü düzelmedi. Kaldırdım tekrar indirmek istedim bu sefer eşlere bağlanıyorda kaldı. Biraz uğraştım indiriliyor dedi bu sefer 0.0 da kaldı devam etmiyor. Kısacası torrentten indirme yapamıyorum bunun sebebi ve çözümü nedir teşekkürler.
Kanka güncel bir torrenti indirmeye çalış herhangi bir uygulamayı eğer iniyorsa bu dosyada sıkıntı vardır

Kanka güncel bir torrenti indirmeye çalış herhangi bir uygulamayı eğer iniyorsa bu dosyada sıkıntı vardır
Herkesin kullandığı torrent bu farklı sitelerden de indirdim uzantısından tut içindeki tracker a kadar her şey aynı olunca hep aynı hatayı alıyorum torrentte aynı dosya diye uyarı veriyor. Kaldırıyorum torrentten dosyayı tekrar yüklemeye çalışıyorum yine hata veriyor.

Herkesin kullandığı torrent bu farklı sitelerden de indirdim uzantısından tut içindeki tracker a kadar her şey aynı olunca hep aynı hatayı alıyorum torrentte aynı dosya diye uyarı veriyor. Kaldırıyorum torrentten dosyayı tekrar yüklemeye çalışıyorum yine hata veriyor.
Zamunda rar bg kickass torrent gibi yerlerden indirip deneyin.
Genellikle güncel ve seed edilmiş oluyor.

melihbass

Torrent-Oyun.com
rutor.is adresin de mevcut oradan indir.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Aşağıdaki torrent'ten indirebilirsin.Seed'i az olduğu için dalgalı bir hızı var ama sorunsuz bir şekilde indirebileceğini düşünüyorum.Deneme yaptığımda ortalama 400 ile 600 arasında gidip geliyordu.
@xNeonTR

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt